Norethisteron a těhotentví

Anonymní
16.9.20 11:25

Norethisteron a těhotentví

Dobrý den,
užívám Norethisteron k vyvolání menstruace (20.-25. den cyklu). S manželem se snažíme o miminko, ale zatím se nedaří. Může mít tento lék na otěhotnění vliv? Pokud bych otěhotněla, ale ještě užila tento lék, dostaví se menstruace? Jaké máte zkušenosti s otěhotněním a užíváním tohoto léku? Moc děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3163
16.9.20 11:58

V únoru, jsem dostala vyvolávacku a norethisteron na úpravu cyklu. Po něm sem to dostala v březnu, v dubnu pak na den přesně a v květnu jsem zjistila že jsem těhotná. Ale je pravda že sem už byla smířená s tím že nám to nejde Dr chtěla nasadit hormonální léčbu. Tak jsem mimco pustila z hlavy a pak byla mile překvapena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
16.9.20 12:59

Já jsem norethisteron ale užívala jsem to naopak že jsem 3 týdny vkuse spinila tak mi paní doktorka nasadila norethisteron a řekla mi ať se o miminko než se to srovná přestanu snazit hned do 2 mesicu se mi cyklus srovnal a já otehotnela bohužel z toho bylo biochemicke ale asi to tak mělo být, protože 2 měsíce na to jsem otehotnela znovu a teď jsem v 10tt a vše je v pořádku :srdce: takže za mě určitě počkat a hlavně si srovnat cyklus hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 18:04

No já ho právě beru už delší dobu, bez něho bych menstruaci vůbec nedostala. No tak snad můj lékař ví co dělá. Navíc jsme teď už objednaní do CAR, tak uvidíme co nám řeknou tam.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama