Nosit či nenosit podpatky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča 20
Povídálka 40 příspěvků 18.11.18 13:31
Nosit či nenosit podpatky?

Koupila jsem si poprvé nějaké podpatky s tím, ze je vlastně budu nosit každý den. Kdyz jsem někdy mela podpatky, tak se v tom nedalo vydržet, ale teď jsem sháněla pěkné kozačky a jediný co mi padly do oka byly s 8cm podpatkem, nejsou to jehly, podpatek je silnější, takže se v tom nějak chodit dá, ale strašně mě z toho bolí nohy, všude chodím pěšky a kdzy vím, ze půjdu třeba 4km tak si raději vezmu letní tenisky, než abych v tom trpěla. Tak jsem přemýšlela, jestli je mam vrátit nebo si noha zvykne, co myslíte? Ja nemám celý botník bot, mám vždycky jenom 1 boty na zimu a představa, ze v tom budu chodit i když bude náledí se mi teď uz nějak nezdá, asi jsem se unahlila ke koupi. Jsou hrozně hezky, dělají hezčí postavu, celkový vzhled, jen mam pocit, ze s nima nikam nedojdu :D Tak přemýšlím, jestli vrátit(nevím jestli by to ještě šlo), když uz jsem je měla 1 den na sobě a krabici nemám ???? Myslíte, ze si noha zvykne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 18.11.18 13:36

@Evča 20 použité boty už vrátit nejdou, je na nich vidět i jedna procházka po chodníku. Podpatky jsou super, ale ne, v nich běhat maraton :nevim:. Já je dříve nosila pořád ale dojíždím do zaměstnání autem, takže nikde neběhám. Když vím, že mě čeká dlouhá pěší cesta, beru nízké boty. A jen dodatek, pro nohy neni zdravé, chodit pořád jen v jedněch botách, nestíhají vyschnout, může se udělat plíseň a navíc kosti, šlachy a svaly v chodidle potřebují změnu polohy.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18805 příspěvků 18.11.18 13:36

Určitě si noha nezvykne chodit na takových šteklích denně túry. To jsou boty na parádu, ale ne na běžnou dlouhou chůzi. Jestli ti je vezmou zpět, to je těžko říct, já si myslím, že ne, pokud jsi je kupovala v kamenném obchodě a nemají vadu. Můžeš je prodat na FB nebo někomu ze svého okolí, případně si je nechat na slavnostní příležitost. Noha už ti neporoste a takové pěkné kozačky se hodí.

Příspěvek upraven 18.11.18 v 13:37

ivašot.
Kelišová 6756 příspěvků 18.11.18 13:36
@Evča 20 píše:
Koupila jsem si poprvé nějaké podpatky s tím, ze je vlastně budu nosit každý den. Kdyz jsem někdy mela podpatky, tak se v tom nedalo vydržet, ale teď jsem sháněla pěkné kozačky a jediný co mi padly do oka byly s 8cm podpatkem, nejsou to jehly, podpatek je silnější, takže se v tom nějak chodit dá, ale strašně mě z toho bolí nohy, všude chodím pěšky a kdzy vím, ze půjdu třeba 4km tak si raději vezmu letní tenisky, než abych v tom trpěla. Tak jsem přemýšlela, jestli je mam vrátit nebo si noha zvykne, co myslíte? Ja nemám celý botník bot, mám vždycky jenom 1 boty na zimu a představa, ze v tom budu chodit i když bude náledí se mi teď uz nějak nezdá, asi jsem se unahlila ke koupi. Jsou hrozně hezky, dělají hezčí postavu, celkový vzhled, jen mam pocit, ze s nima nikam nedojdu :D Tak přemýšlím, jestli vrátit(nevím jestli by to ještě šlo), když uz jsem je měla 1 den na soběa krabici nemám ???? Myslíte, ze si noha zvykne?

Myslím, že ti je už zpátky nevezmou. Pochybuji, že by jeden den nošení nebyl poznat.

Helileli
Závislačka 3054 příspěvků 18.11.18 13:40

Pokud jsou nošené, tak ti je zpět nevezmou. A když víš, že v podpatcích nevydrzis, tak proč si je kupuješ?
Já osobně podpatky nenosim, maximálně malý klínek a i kdyby byly boty sebekrasnejsi, tak bych si podpatek nekoupila.
Rozhodně bych nešla přes bolest, svoje nohy mám ráda a není ila bych si je kvůli botám.
Být tebou, tak kozačky nechám na večer když půjdeš někam za zábavou a na běžné nošení bych si koupila nějaké obyčejné zimní boty, třeba z Deichmanu, CCC, Lidla nebo Sportisima.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 18.11.18 13:42

Což o to, po čase by si zvykla, ale odnesla bys to na zdraví, v podstatě by sis tím tu nohu zdeformovala. Použité ti zpátky nevezmou. Nezbývá, než chodit v teniskách, nebo koupit jiné boty a tyhle když už, tak nosit jen na parádu a příležitostně.

Mezi teniskami a botami na 8cm podpatcích je přece milion jiných možností. Polobotky, kotníkové boty, klidně i na nižším podpatku.

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 18.11.18 13:44

Osobne nosim velmi casto a leckdy cele dny lodicky, boty na podpatcich…nemam s nimi vubec zadny problem, ale kupuji opravdu kvalitni botky, radeji si priplatim a mam kvalitu…

boltova
Kecalka 121 příspěvků 18.11.18 13:48

@Kotatko03 kde kupujes?

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 18.11.18 13:49
@Kotatko03 píše:
Osobne nosim velmi casto a leckdy cele dny lodicky, boty na podpatcich…nemam s nimi vubec zadny problem, ale kupuji opravdu kvalitni botky, radeji si priplatim a mam kvalitu…

Kvalitní ty botky můžou být jakkoliv, ale nehrajme si na to, že noha nucená chodit v nakloněné rovině tlačící do zúžené špičky lodičky je něco, co ničemu nevadí.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 18.11.18 13:49

Zkus se podivat po nejake vlozce do nich, mnohdy vlozky udelaji boty pohodlnejsi. No a pokud chces na podpadku litat kazdy den, musis chodit jako dama pomalu a ne letet s taskama :lol: pak te nohy tolik bolet nebudou

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 18.11.18 13:57

Vysoké podpatky jsou ideální ke zničení nohou a páteře.

Uživatel je onlineLucy75
Kecalka 324 příspěvků 2 inzeráty 18.11.18 13:59

já ve vysokých podpatcích už víc let bohužel nevydržím.. kupuju si spíš na klínku.. tyhle kozačky musí být pěkné - nechala bych si je na parádu a další měsíc - hlavně na to náledí - si koupila třeba někde v akci normální rovné zimní kotníčkové a hotovo.. osobně mi celou sezonu vydržely klidně i boty za 300Kč od Vietnamců, když nebylo na značkové…

Pennya
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 6 inzerátů 18.11.18 14:11

Já nosím obvzlášt v zimě podpatky, není v nich noha narvaná jako v lodičce, pěkně vložka, ponožka.., ale jen na ty kratší vzdálenosti, třeba že jdu 1 km do práce, tam v nich jsem, chodívám sem tam, a pak třeba přes město 2km zpět. případně když si vyjdu na nákupy, ale to je taky tak do těch 4 km. :nevim: nevím kam bych měla chodit na túry v podpatkách:-D .. pobolívají mě v nich polštářky na chodidlech. V létě je to ale horší, lodičky nemám tak pohodlné jako kozačky, v nich ta noha musí držet pořádně aby se nevyzuly a to už mě bolí i prsty, nebo se odírá pata. Ve větší kabelce tak nosím třeba i baleríny na přezutí, nebo když jedu autem tak boty s sebou :-D Páskový boty na klínku jsou jinak (z těch podpatkových) nej :)
Je potřeba důkladný výběr a víc bot v botníku :-D

lilith1
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 18.11.18 14:20
@Evča 20 píše:
Koupila jsem si poprvé nějaké podpatky s tím, ze je vlastně budu nosit každý den. Kdyz jsem někdy mela podpatky, tak se v tom nedalo vydržet, ale teď jsem sháněla pěkné kozačky a jediný co mi padly do oka byly s 8cm podpatkem, nejsou to jehly, podpatek je silnější, takže se v tom nějak chodit dá, ale strašně mě z toho bolí nohy, všude chodím pěšky a kdzy vím, ze půjdu třeba 4km tak si raději vezmu letní tenisky, než abych v tom trpěla. Tak jsem přemýšlela, jestli je mam vrátit nebo si noha zvykne, co myslíte? Ja nemám celý botník bot, mám vždycky jenom 1 boty na zimu a představa, ze v tom budu chodit i když bude náledí se mi teď uz nějak nezdá, asi jsem se unahlila ke koupi. Jsou hrozně hezky, dělají hezčí postavu, celkový vzhled, jen mam pocit, ze s nima nikam nedojdu :D Tak přemýšlím, jestli vrátit(nevím jestli by to ještě šlo), když uz jsem je měla 1 den na sobě a krabici nemám ???? Myslíte, ze si noha zvykne?

Znam, podpatky se mi libi, ale nemohu nosit zadne, mam total zborcenou klenbu u obou nohou tak nezvladnu ani 4 cm,kdyz jdu na ples, tak si je pid stolem vyzouvam a to jsou 4cm max..proste to nedam..

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 14:25

@Evča 20 vrátila jsem se do práce do kanclu. Někdy chodím málo, někdy víc, ale na vysoké podpatky jsem si nikdy nezvykla. Trpím, když si je jednou za čas vezmu. Takže si je nech, sem tam si je vem a jinak pohodlí. Vždyť to není ani zdravý. Já tak 4cm na celodenní nošení.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >