Noty pro housle a klavír

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 02.03.18 22:10
Noty pro housle a klavír

Zdravím a mám prosbu. Moje dcera se zamilovala do skladby Kiss the Rain od Yirumy. Začátek odposlouchala a velmi zdařile to hraje na housle, ale potřebovaly bychom noty k celé skladbě a s klavírním doprovodem. Kde takové noty kupujete, případně stahujete? Nebo podobné skladby. Poraďte.

Reakce:

annasmyc
Kecalka 305 příspěvků 02.03.18 22:15

Občas něco na mojenoty.cz

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 02.03.18 22:18
@lenk píše:
Zdravím a mám prosbu. Moje dcera se zamilovala do skladby Kiss the Rain od Yirumy. Začátek odposlouchala a velmi zdařile to hraje na housle, ale potřebovaly bychom noty k celé skladbě a s klavírním doprovodem. Kde takové noty kupujete, případně stahujete? Nebo podobné skladby. Poraďte.

Na enoty.cz jsem po zadání Kiss the the rain noty našla.

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 02.03.18 22:25

Děkuji, ale na obou serverech jsem našla noty pro solo hru na klavír. Hledám úpravu pro housle a klavírní doprovod.

Elik
Extra třída :D 10792 příspěvků 02.03.18 23:08

https://musescore.com/…ores/3507706 Je to teda fletna+klavir ale treba pro tebe bude ten klavirni doprovod pouzitelny

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 02.03.18 23:11

Každopádně je to moc hezká skladba! :potlesk:

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 03.03.18 13:10

@Russet právě že jsem na dceru tak hrdá a chci ji v tom podpořit(hraje to nad rámec skladeb zadaných učitelkou) a ty noty i koupit ale hlavně vůbec sehnat ;)

známější je od Yirumy River flows in you, a to je prý filmová hudba k nějaké upírské sáze, ta je u nás oblíbená u klavíristů, ale pouze solově.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 03.03.18 16:55
@lenk píše:
@Russet právě že jsem na dceru tak hrdá a chci ji v tom podpořit(hraje to nad rámec skladeb zadaných učitelkou) a ty noty i koupit ale hlavně vůbec sehnat ;)známější je od Yirumy River flows in you, a to je prý filmová hudba k nějaké upírské sáze, ta je u nás oblíbená u klavíristů, ale pouze solově.

A učitelka by jí neporadila, jak doprovod na housle k tomu klavíru? Já jsem o něm neměla páru, tak dík, mám zas rozšířené obzory!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >