Noty pro housle a klavír

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenk
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 02.03.18 22:10
Noty pro housle a klavír

Zdravím a mám prosbu. Moje dcera se zamilovala do skladby Kiss the Rain od Yirumy. Začátek odposlouchala a velmi zdařile to hraje na housle, ale potřebovaly bychom noty k celé skladbě a s klavírním doprovodem. Kde takové noty kupujete, případně stahujete? Nebo podobné skladby. Poraďte.

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 02.03.18 22:15

Občas něco na mojenoty.cz

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 02.03.18 22:18
@lenk píše:
Zdravím a mám prosbu. Moje dcera se zamilovala do skladby Kiss the Rain od Yirumy. Začátek odposlouchala a velmi zdařile to hraje na housle, ale potřebovaly bychom noty k celé skladbě a s klavírním doprovodem. Kde takové noty kupujete, případně stahujete? Nebo podobné skladby. Poraďte.

Na enoty.cz jsem po zadání Kiss the the rain noty našla.

lenk
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 02.03.18 22:25

Děkuji, ale na obou serverech jsem našla noty pro solo hru na klavír. Hledám úpravu pro housle a klavírní doprovod.

Elik
Extra třída :D 10787 příspěvků 02.03.18 23:08

https://musescore.com/…ores/3507706 Je to teda fletna+klavir ale treba pro tebe bude ten klavirni doprovod pouzitelny

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 02.03.18 23:11

Každopádně je to moc hezká skladba! :potlesk:

lenk
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 03.03.18 13:10

@Russet právě že jsem na dceru tak hrdá a chci ji v tom podpořit(hraje to nad rámec skladeb zadaných učitelkou) a ty noty i koupit ale hlavně vůbec sehnat ;)

známější je od Yirumy River flows in you, a to je prý filmová hudba k nějaké upírské sáze, ta je u nás oblíbená u klavíristů, ale pouze solově.

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 03.03.18 16:55
@lenk píše:
@Russet právě že jsem na dceru tak hrdá a chci ji v tom podpořit(hraje to nad rámec skladeb zadaných učitelkou) a ty noty i koupit ale hlavně vůbec sehnat ;)známější je od Yirumy River flows in you, a to je prý filmová hudba k nějaké upírské sáze, ta je u nás oblíbená u klavíristů, ale pouze solově.

A učitelka by jí neporadila, jak doprovod na housle k tomu klavíru? Já jsem o něm neměla páru, tak dík, mám zas rozšířené obzory!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama