Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Žirafa 69 píše:
Jo ten, to znám, jen nevím, jestli jsem to tam postřehla, ale díky.
Jo kruci, já si spletla Heimlichův a tento,je to dost podobný. No už jsem doma.
A ne, jen kvůli shodě jmen to nevymyslela
,ale jeden muž.
Postup byl poprvé popsán v roce 1810 skotským lékařem Jamesem Hamiltonem,
Třeba to byl její prapraděd ![]()
@Ploskutáček píše:
Přesně tak. Měl to být trapný pokus o vtip a hned mě napadl další vtip - jak vypadá den na houno? Když ti dělají v jeden den Heimlicha i Hamiltona
Myslíš, že by šlo v devatem měsíci udělat Heimlicha?
![]()
@stock píše:
Myslíš, že by šlo v devatem měsíci udělat Heimlicha?![]()
Já nevím, jen mi to přišlo vtipný, dva chvaty a oba od H. Což už tak vtipný není, že jednou nasadili Heimlicha chlapovi, kterýmu se zašprajcl půlkilový kus svíčkový ![]()
@Ploskutáček píše:
Já nevím, jen mi to přišlo vtipný, dva chvaty a oba od H. Což už tak vtipný není, že jednou nasadili Heimlicha chlapovi, kterýmu se zašprajcl půlkilový kus svíčkový
To byl ale pěknej chamtivec. ![]()
@Ploskutáček píše:
Já nevím, jen mi to přišlo vtipný, dva chvaty a oba od H. Což už tak vtipný není, že jednou nasadili Heimlicha chlapovi, kterýmu se zašprajcl půlkilový kus svíčkový
Z mé strany to měl být také vtip… ![]()
Nojo, clovek nesmi zapomenout kousat…
@Ploskutáček píše:
Já nevím, jen mi to přišlo vtipný, dva chvaty a oba od H. Což už tak vtipný není, že jednou nasadili Heimlicha chlapovi, kterýmu se zašprajcl půlkilový kus svíčkový
Nedávno se v luxusní restauraci udusil mladý chlap jídlem, nějaká célebrita. Nebo chodil s célebritkami. Kdyby někdo z nich znal Heimlicha, mohl by žít.
@Russet píše:
Nedávno se v luxusní restauraci udusil mladý chlap jídlem, nějaká célebrita. Nebo chodil s célebritkami. Kdyby někdo z nich znal Heimlicha, mohl by žít.
Vím, zahlídl jsem, děsivý ![]()
@stock píše:
Z mé strany to měl být také vtip…
Nojo, clovek nesmi zapomenout kousat…
Mě to právě rozchechtalo, nebo kdyby si ty dva chvaty doktor popletl. Nebo policajti: „Musel jsem mu nasadit dvojitýho Heimlicha“, tentokrát jako bojový chvat ![]()
@Ploskutáček píše:Člověk by čekal, že bude obsluhující personál v luxusní restauraci na základní maléry tohohle typu školený
Vím, zahlídl jsem, děsivý
Velitel si nechá nastoupit své muže nahé. „Proč ho máte červenýho?“ Ptá se prvního „Strkal jsem ho do bandasky“ „A proč vy?“ „Strkal jsem ho do bandasky“
Třetí ho červenýho nemá, ale má červenou pdel. „A proč vy máte červenou pdel?“ „Vojín Bandaska, pane“
@Ploskutáček píše:
Velitel si nechá nastoupit své muže nahé. „Proč ho máte červenýho?“ Ptá se prvního „Strkal jsem ho do bandasky“ „A proč vy?“ „Strkal jsem ho do bandasky“
Třetí ho červenýho nemá, ale má červenou pdel. „A proč vy máte červenou pdel?“ „Vojín Bandaska, pane“
To jsem netušil, že může mít chlap, ehm… měsíčky.
Teď jsem pomáhal shánět pračku, sušičku a ledničku, nakonec padla volba na osmikilový set sušičky a myčky za nějakých 23 tisíc. Pokud máte úchylku na AEG, to teď dává kešbag až 20 tisíc. Nicméně u jejich setu za 33 tisíc mi kešbag 3 000 nepřijde zrovna jako kulervoucí nabídka. Info zde:
https://www.aeg.cz/…-stereotypu/
A pokud máte rádi LG, i to dává kešbag: