Obava z terorismu na velké akci

1226
28.11.15 19:39

Obava z terorismu na velké akci

Zajímal by mě váš názor. Koupila jsem manželovi a synovi vstupenku na velkou motoshow v O2aréně. Vzhledem k aktuální situaci s teroristy a k obavám z útoků (např. dopolední rozsvěcování vánočního stromku v Praze) nějak začínám pochybovat o vhodnosti tohoto dárku :( Šli byste/poslali byste příbuzné v současné době na takovou akci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3992
28.11.15 19:44

Upřímně? Ne :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4734
28.11.15 19:49

@Nsoci Ehm… asi bych nešla :oops:. Nechci si to připouštět, ale strach mám :nevim:. V týdnu jsem byla v Cinema city a taky jsem pak z toho neměla moc dobrej pocit… a to to bylo jen kino :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
28.11.15 19:50

Ja mam blby pocit, i kdyz jedu metrem pres Muzeum, nedavno jsem jela, tam davy a rikala jsem si, ze to uplne vybizi…
Nevim, nemela bych z toho dobry pocit, asi bych se zeptala manzela a nechala rozhodnuti na nem, kdyz tam jde se synem on.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
28.11.15 19:51
@Nsoci píše:
Zajímal by mě váš názor. Koupila jsem manželovi a synovi vstupenku na velkou motoshow v O2aréně. Vzhledem k aktuální situaci s teroristy a k obavám z útoků (např. dopolední rozsvěcování vánočního stromku v Praze) nějak začínám pochybovat o vhodnosti tohoto dárku :( Šli byste/poslali byste příbuzné v současné době na takovou akci?

nešil. mají tam rámy, pokud se nemýlím. Bouchnout to může kdekoli - obchodní domy v předvánočním čase jsou, myslím, lepším terčem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
28.11.15 19:53

Motoshow snad nebude typ akce, na kterou by se teroristi nějak zaměřili, víc bych se bála třeba právě toho rozsvěcení vánočního stromu, a v metru se poslední dobou taky necítím moc dobře :nevim: My bychom na takovou akci asi teda nešli, ale částečně taky proto, že nemáme rádi masové akce celkově, bez ohledu na nedávné události.

Příspěvek upraven 28.11.15 v 19:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
28.11.15 19:53
@Burj Chalifa píše:
nešil. mají tam rámy, pokud se nemýlím. Bouchnout to může kdekoli - obchodní domy v předvánočním čase jsou, myslím, lepším terčem.

Souhlasím, zrovna O2 arény bych se nebála.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
28.11.15 20:03

.

Příspěvek upraven 14.06.17 v 22:15

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1042
28.11.15 20:12

Vubec bych strach nemela. nevidim zadny realny duvod. v teto zemi strach z terorismu vazne nemam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.11.15 20:22

Racionálně si říkám, že ta naše země je zrovna v těchto událostech celkem bezvýznamná a jsou přijata celkem velká opatření. Citově si říkám, že zrovna teď mám v O2 aréně mamku a nejlepší pocit z toho taky zrovna nemám. Je to smutný, že nám tyhle události tolik lezou do životů a kazí nám radost. :(

  • Citovat
  • Upravit
1133
28.11.15 20:22

Klid! Takto nejde přemýšlet… Ve špatnou dobu na špatném místě se může octnout každý kdykoliv kdekoliv. Pojedete vlakem na výlet, busem do obchodního centra, na Mikuláše, cestou z práce… to je na Chocholouška. Absolutně tak nepřemýšlet. Vzhledem k tomu, že se jen v Praze ten den koná asi padesát podobných akcí, bych nehysterčila. Neznámému se nejde bránit :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
28.11.15 20:25

Jinak teda, strach jsem neměla do té doby, než v centru v tescu nenašli Turka, který běhal s nápisem: Ted jste na řadě vy.
Je sice ve vazbě, ale stejně, mám opravdu strach :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
28.11.15 20:27
@kaja00 píše:
Jinak teda, strach jsem neměla do té doby, než v centru v tescu nenašli Turka, který běhal s nápisem: Ted jste na řadě vy.
Je sice ve vazbě, ale stejně, mám opravdu strach :(

tak to byl spíš pošuk. Ti opravdoví teroristé jsou nenápadní, nálože mají pod péřovkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4367
28.11.15 20:27

Take si myslim, ze pestovanim strachu nicemu nepomuzeme. Nemusi to preci byt jen bomba, vzdyt muze vletet auto na chodnik, po kterem pujdete, muze vas napadnout vysinuty jedinec… Kdybychom meli zit ve strachu, tak se za chvili ani doma nemuzeme citit bezpecne. Co kdyz zkratuje elektrika a zacne horet?
Panika je hrozna vec, navic kdyz media zkresluji a nezname pravou skutecnost.
At si to paradne uziji :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
28.11.15 20:31

@Burj Chalifa no, i kdyby pošuk tak toho Turka našli jinde, napojeného na teroristy http://echo24.cz/…-je-ve-vazbe

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová