Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Kettlery píše:
Ahoj holky,byla bych vděčná, kdyby mi někdo dokázal poradit.
Nahoře na telefonu vedle ikonek signálu, wifi, baterky, atd. se mi dnes objevila ikonka trojúhelníku s šipkami, jedna nahoru, jedna dolů. Nevím, co symbolizuje. Když si stáhnu dolů lištu, nemám zapnuto nic neobvyklého.
Netušíme někdo? Díky.
Automatické aktualizace?
WiFi? Mám trojúhelník na špičce a v něm šipky občas. Někdy je podle síly tmavý.
Ja ti mam takhle u sluzebniho, kdyz jsem pripojena na wifku, ale to bys asi vedela, ze ses na ni pripojila?