Odloučení kvůli psovi

Anonymní
11.4.16 12:23

odloučení kvůli psovi

Zdravím, omlovám se za anonym, ale je to docela citlivé téma.
S přítelem spolu bydlíme dva roky. On má psa, kterému jsou 4 roky, nevím teď úplně přesně které plemeno to je, ale vím jistě že je to plemeno bojové.
Jde o to, že jsou se psem problémy. Neustále všude močí a všechno značkuje. Totálně mi ničí byt, když jsme oba dva v práci. Ale nejhorší na tom je, že je na mě pes velice agresivní. Když není přítel doma, pes si ze mě dělá pr*el, neposlouchá a leze si kam chce a když ho napomenu, vyjede po mě. Jednou mě i pokousal. Pes je vykastrovaný, přítel s ním chodí na cvičáky a zaplatil mu různé lekce poslušnosti, psího psychologa a podobné blbiny, ale nic nepomohlo. Pes je takhle agresivní jen na mě, na nikoho jiného, a poslední dobou se to zhoršuje a je na mě zlý i když je přítel doma. Vím že ho má přítel rád a opravdu se snaží aby jsme spolu se psem vycházeli, i já jsem s ním chodila na cvičák, ale bohuel pes je pro mě nezvladatelný a po cestě na cvičák mi utíká a jednou mě málem pokousal přímo na lekci. Takže to jen tak ve zkratce jak to u nás funguje. No a tím že vidím že přítel má psa opravdu rád, tak jsem přemýšlela že příteli řeknu ať se se psem odstěhuje pryč, protože já z něj mám neskutečný strach a psovi prostě nevěřím. Bojím se že mě jednou zabije. Přítel hodně přemýšlí o tom že ho dá pryč, ale je z toho smutný a přijde mi že by bylo možná lepší pro mě, kdyby se odstěhoval se psem a prostě bychom se vídali jen u mě, bez psa nebo někde venku :roll: jak byste to řešili vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.16 12:26
@Anonymní píše:
S přítelem spolu bydlíme dva roky. On má psa, kterému jsou 4 roky, nevím teď úplně přesně které plemeno to je, ale vím jistě že je to plemeno bojové.
Jde o to, že jsou se psem problémy. Neustále všude močí a všechno značkuje. Totálně mi ničí byt, když jsme oba dva v práci. Ale nejhorší na tom je, že je na mě pes velice agresivní. Když není přítel doma, pes si ze mě dělá pr*el, neposlouchá a leze si kam chce a když ho napomenu, vyjede po mě. Jednou mě i pokousal. Pes je vykastrovaný, přítel s ním chodí na cvičáky a zaplatil mu různé lekce poslušnosti, psího psychologa a podobné blbiny, ale nic nepomohlo. Pes je takhle agresivní jen na mě, na nikoho jiného, a poslední dobou se to zhoršuje a je na mě zlý i když je přítel doma. Vím že ho má přítel rád a opravdu se snaží aby jsme spolu se psem vycházeli, i já jsem s ním chodila na cvičák, ale bohuel pes je pro mě nezvladatelný a po cestě na cvičák mi utíká a jednou mě málem pokousal přímo na lekci. Takže to jen tak ve zkratce jak to u nás funguje. No a tím že vidím že přítel má psa opravdu rád, tak jsem přemýšlela že příteli řeknu ať se se psem odstěhuje pryč, protože já z něj mám neskutečný strach a psovi prostě nevěřím. Bojím se že mě jednou zabije. Přítel hodně přemýšlí o tom že ho dá pryč, ale je z toho smutný a přijde mi že by bylo možná lepší pro mě, kdyby se odstěhoval se psem a prostě bychom se vídali jen u mě, bez psa nebo někde venku :roll: jak byste to řešili vy?

za mě dát pryč psa, společného bydlení bych se nevzdala, to mi přijde jako začátek konce :nevim:. Působí to na mě, že je tam víc problémů a že už s ním nechceš žít? Navrhl přece, že dá psa pryč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
11.4.16 12:28

Mě by pes v bytě zvedl nohu jenom jednou a okamžitě by řezal pryč, bez debaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.16 12:30

@Andělka16 problém je jen ten pes, pořád se kvůli němu hádáme. Ano navrhl že ho dá pryč, ale pak vidím akorát jak brečí a chodí jako tělo bez duše. Přijde mi asi lepší když se s ním odstěhuje a budeme oba v klidu. já nebudu mít strach a přítel bude mít psa dál. Z.

• Nahlásit
  • Citovat
Kacik1988
11.4.16 12:30

Oddělené bydlení by byl krok zpět. Pokud přítel sám navrhl, že dá psa pryč, tak buď ráda a udělejte to. Podle mě máš svatou trpělivost, na mě by pes vystartoval jednou že chce pokousat a už by šel.

• Nahlásit
  • Citovat
12746
11.4.16 12:33

Pokud to s přítelem vypadá perspektivně a jiných oblastech si rozumite tak bych dala pryč psa. Pokud to si tim vztahem nejsi jistá tak bych je poslala pryč oba. Jak pes co močí v bytě a vyjíždí po tobě nemá v bytě co dělat. Co až začnete plánovat rodinu? Toho bych se teda taky bála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
11.4.16 12:33

No ja bych ho jednoznacne pryc poslala, uz jen proto ze nema soudnost a uz to nejak neresi, az ti procvakne tepnu, bude pozde. Mame taky problemovyho psa, ale nastesti u domu, takze kdyz neco je v kotci, on je ale hodnej, jen jedna zkratkovite, treba dedovi prokousl zadek, kdyz sekal zahradu. Kamaradovi malyho, zas kousl do kotniku, tak holt je v kotci a pousti se kdyz na zahrade nikdo neni. Pokud jste udelali vse co je ve vasich silach, chce to radikalni rez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18318
11.4.16 12:34
@Anonymní píše:
Jde o to, že jsou se psem problémy. Neustále všude močí a všechno značkuje. Totálně mi ničí byt, když jsme oba dva v práci. Ale nejhorší na tom je, že je na mě pes velice agresivní. Když není přítel doma, pes si ze mě dělá pr*el, neposlouchá a leze si kam chce a když ho napomenu, vyjede po mě. Jednou mě i pokousal. Pes je vykastrovaný, přítel s ním chodí na cvičáky a zaplatil mu různé lekce poslušnosti, psího psychologa a podobné blbiny, ale nic nepomohlo. Pes je takhle agresivní jen na mě, na nikoho jiného, a poslední dobou se to zhoršuje a je na mě zlý i když je přítel doma. Vím že ho má přítel rád a opravdu se snaží aby jsme spolu se psem vycházeli, i já jsem s ním chodila na cvičák, ale bohuel pes je pro mě nezvladatelný a po cestě na cvičák mi utíká a jednou mě málem pokousal přímo na lekci. Takže to jen tak ve zkratce jak to u nás funguje. No a tím že vidím že přítel má psa opravdu rád, tak jsem přemýšlela že příteli řeknu ať se se psem odstěhuje pryč, protože já z něj mám neskutečný strach a psovi prostě nevěřím. Bojím se že mě jednou zabije. Přítel hodně přemýšlí o tom že ho dá pryč, ale je z toho smutný a přijde mi že by bylo možná lepší pro mě, kdyby se odstěhoval se psem a prostě bychom se vídali jen u mě, bez psa nebo někde venku :roll: jak byste to řešili vy?

Uz jsi tohle tema jedno zaklkadala ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5516
11.4.16 12:34

Bohužel v tomto případě by to bylo buď já nebo pes. Já osobně jsem celkově proti tomu mít v bytech psy, navíc velké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.16 12:35

@paola white no rodinu nebudeme mít dokud tady bude pes. Nebo dokud bude bydlet on se psem jinde, takže dalších zhruba 10let můžeme na rodinu zapomenout. Z.

• Nahlásit
  • Citovat
1097

Zakladatelko, vim, ze chaby navrh ode mne, ale zkouni na youtube Milana Cisara Znalec psi duse. Myslim, hodne vam to pomuze.Pes jevidentne chrani sveho pana od tebe, a to pan musi mu ukazat, ze ty jses take pan, a nejses zadna konkurence psovi. Skratka, psa dat na misto psa.Na vasem mste bych zkoukla toho MIlana, jak to dela a spolu s protelem se pustila do toho, ze bude hlavne pritel cvicit psa, ukaze mu jeho misto. V takovem strachu by nerada zila a rozchazet se take neni reseni. I stejne jak dat psa pryc. Opravud, nezahazuj moznost napravy psa, a podivej se na M. Cizara. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266

Dát psa pryč zní moooc pěkně :roll: Ale kdo si myslíte, že takového psa bude chtít, umíte si vůbec představit jak asi skončí? Zakladatelko máte rozumný názor a myslím, že by to určitě stalo za to oddělené bydlení alespoň vyzkoušet. Třeba zjistíte, že vám to tak klape mnohem víc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Eemii nezakládala, tohle je poprvé co jsem o tom někde psala. Z.

• Nahlásit
  • Citovat
4376
11.4.16 12:36

Nepsala jsi tu už o tomto problému?
Osobně jsem milovnice psů, ale zároveň trvám na tom, že zvíře nemůže přerůst člověka-což je ten pravý příklad u vás. Přítele respektuje a tebe si vybral jako nepřítele a nehne s ním nic. Přítel může být smutný, že by ho měl dát pryč, nicméně by měl více řešit to, že tě pes napadá a může ti hodně zle ublížit. Pokud váš vztah bere na 100%, měla by to být priorita č.1.
Asi bych to řešila stejně jako ty-buď ať se odstěhují oba dva s tím, že vztah poběží dál, ale bez psa nebo ho dá pryč a budete spolu pokračovat jako dosud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
11.4.16 12:37
@Anonymní píše:
@paola white no rodinu nebudeme mít dokud tady bude pes. Nebo dokud bude bydlet on se psem jinde, takže dalších zhruba 10let můžeme na rodinu zapomenout. Z.

no a kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama