Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Tady to přirovnávání k rozbitému nádobí moc nechápu. Tolik rozbitých hrnku jsem slepila a stále je používám,…ano, vypadají jinak, ale když to byl můj oblíbený hrnek a plní dál svoji funkci, jen na sobě má prasklinu, proč ho vyhazovat? Tak bych to přirovnala i k nevěře. Když mě manžel podvede, je to ta prasklina, ale předtím jsme se milovali, máme za sebou spoustu šťastných let, pak přijde prasklina, ale když ho zase s láskou spravíme, proč ho vyhazovat?
Důvěra se dá získat zpět. Proč by ne. Asi to trvá, ale není to nic nemožného.