Oslava prvních narozenin

Anonymní
4.4.20 01:47

Oslava prvních narozenin

Ahoj mamky, malé bude teď v květnu 1 rok. Plánovala jsem oslavu, ale jelikož je teď taková zla situace ohledně koronaviru, tak vůbec nevím. Jde o to, že máme druhou polovinu rodiny jinde, a plánovali jsme že bychom uspořádali menší oslavu i tam u nich. Ale zajímá mě váš názor, jestli oslavu odložit na později, nebo by bylo dobré uspořádat menší oslavu s nejbližšími a s tou druhou polovinou rodiny až by se situace uklidnila? Děkuji za odpovědi a přeji krásný den :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

176
4.4.20 01:58

Vykašlete se na to. Vím, jak významná to je událost. Ale i já se bojím dívat se na své děti v případě nákazy. Chráním je od všeho, od všech rizik. Teď to musíme všichni vydržet. Oslava 1.narozenin je spíš pro rodiče, dítě z toho neví nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 03:14

Pokud nutne musi byt oslava, tak ji usporadejte jen s tou casti rodiny, se kterou se ted bezne vidate. Nikoho dalsiho bych nezvala, navic pokud jsou z dalky, nikdy nevis co s sebou dovezou. A vetsi oslavu muzete udelat pozdeji, az tato neprijemna situace pomine.My meli oslavu narozenin dnes, ale jen v par lidech, protoze cast rodiny se stejne potkava v zamestnani a zbyla cast je z jedne domacnosti..

• Nahlásit
  • Citovat
11942
4.4.20 04:39

Ja bych vyckala, jaka bude situace, do kvetna se to muze zmenit. Nicmene jak pise @subrag, ono je to stejne pro rodice, dite z toho bude mit tak fotku s dortem na pamatku, coz muzete udelat I doma. My zadnou oslavu pro prvni dite nedelali a prezili jsme to vsichni bez nasledku :nevim: Pro druheho jo, ale byli jsme relativne cerstve prestehovani, tak to bylo takove 2v1 (a vic mel z toho zazitek 4letak). Nehrotila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
4.4.20 06:12
@Anonymní píše:
Ahoj mamky, malé bude teď v květnu 1 rok. Plánovala jsem oslavu, ale jelikož je teď taková zla situace ohledně koronaviru, tak vůbec nevím. Jde o to, že máme druhou polovinu rodiny jinde, a plánovali jsme že bychom uspořádali menší oslavu i tam u nich. Ale zajímá mě váš názor, jestli oslavu odložit na později, nebo by bylo dobré uspořádat menší oslavu s nejbližšími a s tou druhou polovinou rodiny až by se situace uklidnila? Děkuji za odpovědi a přeji krásný den :) :srdce:

Takovýdle cestování a výletování za příbuznýma, bez zjevně DULEZITEHO důvodu. NENÍ v nynější karanténě ani povolený. Uděláte oslavu později, boha jeho. Stejně malýmu to je úplně ukradený kdy to bude, pozná prd a dospělí už jsou snad dospělí a přežijí pár měsíců odklad. Taky jsme v rodině všechno posunuli a světe div se, nikdo se nehroutí a ani nenadává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3440
4.4.20 06:56

Vubec bych se tim netrapila. Udelala bych mensi oslavu v ramci rodiny se kterou spolu bydlite a se sirsi rodinou se proste sesla jindy. Rocnimu je to uplne jedno. My jsme treba u mladsiho z ruznych duvodu prvni narozeniny slavili az 18 mesicich, na dortu mel 1 a pul svicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127
4.4.20 07:20

Roční dítě z toho nic nemá a dospělí snad ví jaká je situace. Naše dcera má v pátek 3, tak ji už musíme vysvětlovat co se děje a proč rodina nepřijede. Zvlášť když jsme před měsícem byli všichni na oslavě u synovce. Ale vypadá, že to snad chápe. Taky si dokážu představit kdyby u nás před domem zastavilo několik aut a šlo k nám 12 lidí tak by nás někdo práskl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10554
4.4.20 07:25
@Anonymní píše:
Ahoj mamky, malé bude teď v květnu 1 rok. Plánovala jsem oslavu, ale jelikož je teď taková zla situace ohledně koronaviru, tak vůbec nevím. Jde o to, že máme druhou polovinu rodiny jinde, a plánovali jsme že bychom uspořádali menší oslavu i tam u nich. Ale zajímá mě váš názor, jestli oslavu odložit na později, nebo by bylo dobré uspořádat menší oslavu s nejbližšími a s tou druhou polovinou rodiny až by se situace uklidnila? Děkuji za odpovědi a přeji krásný den :) :srdce:

Myslim, ze vasemu diteti je to uplne fuk :think:

Dnes mam narozeniny, dort jsem si upekla, chlebicky a jednohubky udelam, ve ctyrech to zbastime a pribuznym muzu poslat fotky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
4.4.20 07:37

Oslava narozenin není nezbytným důvodem k vycházení. Oslavíte později, dítko neví, že má narozeniny a vy ostatní víte, proč se nemůžete setkat. Jedno jestli ze stejného města nebo z dálky.

@cecetka Všechno nejlepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1801
4.4.20 07:55

Nastesti rocnimu to je jeste jedno. Dcera bude mit v kvetnu 6. Planovali jsme na vikend jeden den vylet a druhy den oslavu pro rodinu. A zda se ze nic nebude ani z jednoho. Vysvetlit si to da ale to neznamena, ze nebude zklamana. To je teprve pech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20261
4.4.20 08:00

Dite meli ted narozeniny. Vzdy slavime se sirokou rodinou (min. 15 lidi), ma dort dle sveho prani. Letos mela slibenou oslavu i s kamarady v hernicce.
V zhledem k situaci jsme slavili ve ctyrech s koupenou marlenkou a jednim darkem, co jsem stihla koupit nekdy v lednu. Dalsi dostala az vecer, kdy se tu mezu dvermi s rouskou stavila babicka.
A dite bylo naprosto spokojeny.
Jsme domluveni, ze velkou oslavu bude mit s brachou za 2 mesice nebo babickou o prazdninach.
Takze to nehrot, navic do kvetna zatim cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
4.4.20 08:20

My jsme slavili pres Skype se sirsi rodinou ;) Dite bylo spokojene, protoze darky jsem nastesti poridila s predstihem. Az to bude mozne, klidne deti dostanou u babicek dalsi dort. Alespon budou mit radost, ze maji oslavu nekolikrat do roka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 08:44

Náš malý má mít za dva týdny 1. narozeniny. Od rodiny jsme přes 300 km, tatínek je na hranicích. Oslava v nedohlednu. Takže chápu, že je to líto.
My to vyřešíme tak, že jak se vrátí z hranic, tak to oslavíme my tři. Až se uvolní opatření, tak s rodinou, ale jenom malinká oslava. Nebudu zvát všechny najednou. To ani náhodou, máme v rodině i dost staré lidi a ty ohrozit nechci. Prostě to nijak nehrotit, no. Co se dá dělat. Oslav ještě bude.
Kamarádka musí rušit svatbu, to už mi přijde horší. Tchán zase měl mít oslavu padesátky. Letošek měl být plný oslav, svateb v naší rodině a všechno je v otazníku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
501
4.4.20 10:12

Naše teď bude mít taky rok a dělat oslavu s někým, s kým nebydlíme, mě teda ani nenapadlo :think:

Je to zbytečně riskantní, pokud by tam byl někdo bezpriznakovy prenasec, roznese se to. Oslava je stejně pro vás, dítěti to bude jedno. Oslavite to, az přejde koronavirus :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama