Otec samoživitel - jak vám jde praní, žehlení, vaření?

3.12.18 23:20

Otec samoživitel

Chodí sem nějací otcové, co se sami starají? A jak vám jde praní, žehlení, vaření, chystání svačiny? Co paragrafy, prázdniny?

Příspěvek upraven 04.12.18 v 00:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29224
3.12.18 23:22
@Taťulda tří píše:
Chodí sem nějací otcové, co se sami starají? A jak vám jde praní, žehlení, vaření, chytání svačina? Co paragrafy, prázdniny?

Co vím, tak jedině @mrav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52881
3.12.18 23:29

Ahoj, chodí.Zemřela mi žena a starám se o malou dcerku. Všechno, co jsi tu vypsal, se dá naučit, akorát nežehlím - to mi opravdu nejde. Když je dcerka nemocná, jsem s ní doma. Babička a dědeček sice jsou, ale je to na delší lokte. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29224
3.12.18 23:57
@mrav píše:
Ahoj, chodí.Zemřela mi žena a starám se o malou dcerku. Všechno, co jsi tu vypsal, se dá naučit, akorát nežehlím - to mi opravdu nejde. Když je dcerka nemocná, jsem s ní doma. Babička a dědeček sice jsou, ale je to na delší lokte. :mavam:

A já myslela, že už „hnípeš“ :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.18 00:26
@mrav píše:
Ahoj, chodí.Zemřela mi žena a starám se o malou dcerku. Všechno, co jsi tu vypsal, se dá naučit, akorát nežehlím - to mi opravdu nejde. Když je dcerka nemocná, jsem s ní doma. Babička a dědeček sice jsou, ale je to na delší lokte. :mavam:

Ahoj, no já už žiju nějaký ten rok sám,takže spousu toho zvládám. Letos ale se mnou začal žít syn /13/ a docela mě překvapila ta změna. Pořád je co dělat. S mrňousem to musí být ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52881
4.12.18 16:34
@Taťulda tří píše:
Ahoj, no já už žiju nějaký ten rok sám,takže spousu toho zvládám. Letos ale se mnou začal žít syn /13/ a docela mě překvapila ta změna. Pořád je co dělat. S mrňousem to musí být ještě horší.
@Russet píše:
A já myslela, že už „hnípeš“ :oops:

No, máš i pravdu. Prostě jsem usnul na gauči,zmožen každodenními povinnostmi. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52881
4.12.18 16:36

To si piš, že s mrňousem se nezastavím… Stačí jenom to vypravování se do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.18 22:49

No pro mě je asi nejhorší ta každodenní starost o jídlo. A to chodí ve škole na obědy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52881
4.12.18 22:53
@Taťulda tří píše:
No pro mě je asi nejhorší ta každodenní starost o jídlo. A to chodí ve škole na obědy.

Já nakoupím, když jdu s malou ze školky. Nákup dělám dvakrát týdně, větší je na víkend. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.18 22:55

Tak dnes jsem se pustil i do cukroví. Dělám vosí hnízda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4265
5.12.18 23:38
@Taťulda tří píše:
Čéče, já myslel, že třináctiletý kluk už dávno pochopil, že klobása na rohlíku a beraní rohy jsou o řad lepší než dva pekáče cukroví. :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.18 23:55
@samá práce píše: Čéče, já myslel, že třináctiletý kluk už dávno pochopil, že klobása na rohlíku a beraní rohy jsou o řad lepší než dva pekáče cukroví. :)

Kdepak, sladký je sladký. Aspoň na Vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52881
6.12.18 07:18
@Taťulda tří píše:
Kdepak, sladký je sladký. Aspoň na Vánoce.

No vidíš - a já nepeču - ani na to nemám čas a malá jí sladké pořád. To je pořád čokoládka, bonbonek,oplatek. Ještě, že jede na Vánoce za dědečkem a babičkou. Babička určitě něco napeče. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5811
6.12.18 07:28
@Taťulda tří píše:

Máš můj obdiv, můj manžel mi zadělá podle receptu jakékoliv těsto, musí - nemůžu šahat do syrové mouky. Ale péct? Aby tomu dal tvar, to neumí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.18 17:39
@alisekR píše:
Máš můj obdiv, můj manžel mi zadělá podle receptu jakékoliv těsto, musí - nemůžu šahat do syrové mouky. Ale péct? Aby tomu dal tvar, to neumí. :mrgreen:

Určitě umí, ale proč by to dělal, když má tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat