Otěhotnění s Tian de

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 06:46
Otěhotnění s Tian de

Ahoj máte někdo nějakou zkušenost ohledne vyrobku tiande ktere vam pomohly otehotnet? Maji balicek ktery se sklada s ruznych vlozek a caje ktery podporuje poceti. Rada bych zjistila nejake zkusenosti at pozitivni ci negativni a jestli se nekomu diky tomu povedlo otehotnet. Na netu jsou nejake diskuze a popisuji to jako zazrak :)

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16733 příspěvků 21.01.19 06:54

Těhotenství s Tian-de? No víš, že k tomu potřebuješ chlapa? Já tohle nechápu, je to kosmetika, každý tomu připisuje účinky snad i na rakovinu. Nechápu tuhle vlnu. Všechny hrozně zkrásní, zhubnou, zbaví se všech neduhů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale těhoteství s Tian-de čtu poprvé :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 07:12

Samozrejme vim :D jen se ptam na nejakou zkusenost nerikam ze tomu verim jen me zajimaji nazory a zkusenosti od toho prece diskuze jsou

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 21.01.19 07:12

Taky mi pomohl krem elixir zivota od Avonu. Tahne mi na 90, vypadam behem tydne na 60, citim se na 20 a diky jejich vyrobku tu budu i dalsich 50 let uplne fresh.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13957 příspěvků 21.01.19 08:00
@Anonymní píše:
Ahoj máte někdo nějakou zkušenost ohledne vyrobku tiande ktere vam pomohly otehotnet? Maji balicek ktery se sklada s ruznych vlozek a caje ktery podporuje poceti. Rada bych zjistila nejake zkusenosti at pozitivni ci negativni a jestli se nekomu diky tomu povedlo otehotnet. Na netu jsou nejake diskuze a popisuji to jako zazrak :)

Jestli něco popisují jako zázračné, byla bych krajně podezřívavá. Čaji ani vložkám bych nevěřila, sex bude jistější :jazyk:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 21.01.19 08:02
@araw píše:
Těhotenství s Tian-de? No víš, že k tomu potřebuješ chlapa? Já tohle nechápu, je to kosmetika, každý tomu připisuje účinky snad i na rakovinu. Nechápu tuhle vlnu. Všechny hrozně zkrásní, zhubnou, zbaví se všech neduhů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale těhoteství s Tian-de čtu poprvé :mrgreen:

Neco podobnyho jsem chtela napsat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Silenstvi s Tiande je naprosto k smichu :lol: zazracne vyleci uplne cokoliv :lol: :pankac:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 21.01.19 08:05

Ahoj, také jsem o tom četla.Tiande neodsuzuji, některé výrobky mi vyhovují, některé jsem vyzkoušela a jsou to vyhozené peníze..Ovšem otěhotnění, tam záleží co je za problém.Můj muž má pomalé spermie takže nám nepomůže ani milion vložek..Pokud problém není tak jsou to zase vyhozené peníze ..respektive pokud nevíš co z penězi můžeš do toho vkládat nějaké naděje a použít to jako placebo efekt..Neříkám že během kůry nikdo neotěhotněl, to asi jo.Otázka je jestli by otěhotněli v té době i bez toho, což myslím že většina ano…A takovým příběhům že někdo tři roky nemohl a pak po Tiande hned tak těm nevěřím, a to jsem alternativám celkem otevřená, ale tak nějak soudně.

Petula306
Kecalka 140 příspěvků 21.01.19 08:18

Já TianDe vůbec nevěřím. Jak by ty vložky měly fungovat? Že se z nich do pipky vcucne nějaká léčivá látka?

Dela93
Povídálka 22 příspěvků 21.01.19 19:20

Pár mojich kamaradek na tu kosmetiku neda nedopustit

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13957 příspěvků 21.01.19 21:42
@Dela93 píše:
Pár mojich kamaradek na tu kosmetiku neda nedopustit

A všechny otěhotněly po krému, viď? 8o

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >