Ovulace, děložní čípek

Anonymní
23.1.20 23:21

Ovulace, děložní čípek

Ahoj holky, chtěli by jsme se s přítelem začít snažit o miminko a tak zjišťuji své plodné dny. Cyklus mám od vysazení HA nepravidelný takže nevím, kdy mám ovulaci. Koupila jsem si testy a taky to zkouším zjistit podle dělozního čípku, ale s tím si moc nevím rady :nevim:… Včera, což jsem měla 7 DC, byl čípek nízko. Dnes 8 DC jsem zkoušela ovu test (vím že je brzo), byl negativní, ale čípek už je zase vysoko,.. jsem z toho docela na větvi a tak nevím, kdy nejlépe zkoušet testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12534
23.1.20 23:26

Nesahej si na čípek. Jednak si tam můžeš zanést infekci a jednak si ho můžeš podráždit a pak nebude fungovat tak, jak má. A hlavně, je to naprosto neprůkazné…Ovulaci zjistíš snadno, testuj od cca osmého dne cyklu nebo si měř bazální teplotu. Cyklus si můžeš srovnat gynexem nebo kontryhelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
24.1.20 06:40

Presne, čípek je nic moc… Mění se během dne a spíš než ty, to pozná tak akorát doktor. Pokud je něco co funguje, je to bazalka. Prokázala mi těhotenství dvakrát, ovulaci i jednou anovulak. A teď jsem se těhotenství naopak bála a opět mi dokázala říct že jsem nemusím bát. A to měřím jednou v 8 jindy v 9 pak trebA už o půl 7 a i tak se ten graf dá vytvořit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
24.1.20 06:44

@Janli Jak se může čípek podráždit, aby nefungoval, jak ma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama