Pamatujete se na oplatky Hořce?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 23.10.10 21:31
Pamatujete se na ňamku Hořce ???

Ne,neblázním :mrgreen:

Pokouším se jen najít někoho,kdo si s nostalgií stejně jako já ještě stále pamatuje na hnědé půlkulaté duté opatky (tvarově podobné ořechům) s výýýýtečnou kakaovou náplní uvnitř…Utkvěly mi z dob mého dětství a nikdo v mém okolí si je nemůže vybavit…
A já jsem přesvědčena o tom,že se ten šustivý pytlíček s plněnýma kulatýma oplatkama s náplní jmenoval HOŘCE (na obale byl i hořec nakreslen) a krom kakaových byly k mání i jahodové(červená nápln se světlou oplatkou(
Po pádu komunismu jsem se už pak nikdy neviděla-ani nic jim podobného :nevim: ( jen o tom píšu,sliny mi málem kapou na klávesnici :oops:)

NEBO JEN NEUMÍM HLEDAT… :?: :wink: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:
Ziza
Kecalka 464 příspěvků 23.10.10 21:34

Jo, jo, já se pamatuju, sice ne na název, ale byla to hrozná laskomina, milovala jsem to taky… už jsem je taky nikde neviděla. Z.

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 23.10.10 21:36
Ziza píše:
Jo, jo, já se pamatuju, sice ne na název, ale byla to hrozná laskomina, milovala jsem to taky… už jsem je taky nikde neviděla. Z.

Joo,
dekuju za prispevek-jsem rada,ze se mi jen nezdaly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 23.10.10 21:36

Tak to ja si nepamatuju, ony asi ty susenky budou starsi nez ja :-D

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 23.10.10 21:36

Jo, pamatuju, mňam!

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 23.10.10 21:38

hm, neporadím, ale matně si pamatuju, že jsem to měla, ale maminka mi to nekupovala, měla jsem to na nějaké návštěvě. Úplně se to rozplývalo na jazyku :-D

Mě zase chybí party sušenky, byly dvě v balení, buď světlé s kakaovou náplní či tmavé asi s vanilkovou. to byla dobrota. Něco trošku podobného jsem i našla, ale není to ono :cry:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25304 příspěvků 23.10.10 21:39

Já si to pamatuju. Měli jsme spíš ty růžové. Loupal jsem vždy ty skořápky! :mrgreen:

Ms.H
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.10 21:39

pamatuju, byla to dobrůtka :-)

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 23.10.10 21:40
careynka píše:
Tak to ja si nepamatuju, ony asi ty susenky budou starsi nez ja :-D

Tak to muzes nam znalym jen tise zavidet-a soupat nohama! :mrgreen:
O hodne jsi prisla :huban:
PS kolik ti je?? 8-)

Mysina
Kecalka 344 příspěvků 23.10.10 21:41

Zrovna nedávno jsme na ně doma vzpomínali a nemohli jsme si vybavit ten název. Byly fakt neskutečně dobrý :-) Bohužel asi ještě nikoho nenapadlo začít je zase vyrábět.

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 23.10.10 21:41

Jee,
vas se ozvalo tolik pametnic? To je PARADA!!!!!
Ale proc se to uz nevyrabi,kdyz to bylo taak oblibne :-( :nevim: Neco mi napovida,ze to vyrabela SEDITA,ale ruku bych za to do ohne nedala :think:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 23.10.10 21:42

Jéé to si taky pamatuju :palec: .Měla sem je moc ráda

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 23.10.10 21:42

Pamatuju si kakaové i růžové a často na ně vzpomínáme se ségrou stejně jako na Zoretku :wink:

Anteea
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 23.10.10 21:44

Tak to já tedy vůbec nepamatuju… :think:

Zato stále hledám někoho, kdo si pamatuje POMPELU - byla to taková džuso-limonáda v kelímku, ve kterém se dnes dělají jogurty 8-)

Anteea
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 23.10.10 21:44
KPKristy píše:
Pamatuju si kakaové i růžové a často na ně vzpomínáme se ségrou stejně jako na Zoretku :wink:

Zoretka - uáááááá, na tu si vzpomínám :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >