Parkoviště v Olomouci

26.12.18 20:32

parkoviště v Olomouci

Hezký večer.
Chci se zeptat, jestli jsou parkoviště (viz foto) v Olomouci u Šantovky placené nebo zdarma.
Díky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

526
26.12.18 20:36

Je to parkoviště Šantovky, takže prvních pár hodin (teď nevím, 3 nebo 4) zdarma, potom už placené, jakobyste parkovali v garáži nebo na střeše, je tam normální závora ;) Ale to nad tím, kde jsou ta auta, je normálně neplacené, ale v životě jsem tam neviděla volné místo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:42
@Taače píše:
Je to parkoviště Šantovky, takže prvních pár hodin (teď nevím, 3 nebo 4) zdarma, potom už placené, jakobyste parkovali v garáži nebo na střeše, je tam normální závora ;) Ale to nad tím, kde jsou ta auta, je normálně neplacené, ale v životě jsem tam neviděla volné místo :D

Mně kamarádka říkala, že se to parkoviště neplatí a bývá tam plno místa. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11521
26.12.18 20:52

jelikož to má závory, asi to placený bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
26.12.18 20:52

@andulka12 To se mi nezdá. V Šantovce jsem pracovala a všichni jsme se doslova prali o parkovací místa v okolí, tohle zůstávalo celé prázdné právě proto, že nikdo nemohl z práce odejít co 4 hodiny přeparkovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:56
@Taače píše:
@andulka12 To se mi nezdá. V Šantovce jsem pracovala a všichni jsme se doslova prali o parkovací místa v okolí, tohle zůstávalo celé prázdné právě proto, že nikdo nemohl z práce odejít co 4 hodiny přeparkovat. :nevim:

Víte o dalších neplacených parkovištích poblíž Šantovky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:56

První 3 hodiny zdarma (o víkendu 4), potom 30 Kč/hod. Platí pro vnitřní i venkovní parkoviště.
https://www.galeriesantovka.cz/parkovani/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:57
@Taače píše:
@andulka12 To se mi nezdá. V Šantovce jsem pracovala a všichni jsme se doslova prali o parkovací místa v okolí, tohle zůstávalo celé prázdné právě proto, že nikdo nemohl z práce odejít co 4 hodiny přeparkovat. :nevim:

To horní parkoviště z obrázku bývá každý den tak plné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:59
@stonožka12 píše:
První 3 hodiny zdarma (o víkendu 4), potom 30 Kč/hod. Platí pro vnitřní i venkovní parkoviště.
https://www.galeriesantovka.cz/parkovani/

Já budu nastupovat do práce v Šantovce, takže hledám nějaké neplacené parkoviště. Víte o nějakém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
26.12.18 21:03

@andulka12 Většinou jo, stojí tam běžně lidi, před devátou potom nával zaměstnanců. Občas jsem našla místo z druhé strany, kolem nových bytovek, ale taky se musí vychytat doba (podařilo se mi to, když jsem jela třeba na 6 kvůli zboží a tak). Jinak bohužel, tohle nemají vyřešené pro zaměstnance. Trochu podezírám město, že tím chce zvýšit využívání mhd :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
26.12.18 21:10

@andulka12 Někdy se dalo zaparkovat podélně ulice 17.listopadu, není to daleko od šantovky. jak je to ted, netuším. Jo a vlastně ještě když pojedete od šantovky k nádraží, tak taky podélně kolem cesty, ale kousek od šantovky. o neplaceném parkovišti nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama