Partner - věkový rozdíl 20-30 let

15.6.13 23:07

Partner-věkový rozdíl 20-30 let

Ahoj holky.
Zakládám tuto diskuzi proto, protože jsem tu založila jedno téma,,zda mám počkat,, ;) a hodně jsem přemýšlela nad tím, co jste mě radily a uvědomila jsem si spoustu věcí a tato diskuze má sloužit k tomu, aby jsem se ujistila, že krok který chci podstoupit bude správný, potřebuji si jen ujasnit pár věcí a proto jsem založil toto téma aby jsem zjistila, jak Vám to vyhovuje a co Vám dává vztah s partnerem, kdy jste vy ta mladší a kde je věkový rozdíl mezi Vámi 20-30let. Spíše, mě zajímá, jak se k Vám partner či manžel chová, co pro Vás dělá, zda jste spokojeni, co Vám vztah dává popřípadě co Vám nedává, zda si myslíte, že jste udělaly chybu nebo jste naopak štastné. Jedna věc mě zajímá nejvíc a to je, zda by jste byli s partnerem kupříkladu o 25 starším, který nemá peníze, postavení, není zajištěný a nemůže Vám nic nabídnout.
Tato diskuze byla založena z toho důvodu, že si potřebuji udělat trochu obrázek o tom, zda jsem jediná která žije s chlapem který namá ani peníze, ani postavení, nemá pro mě vytvořené žádné zázemí, nemá prostě nic a já…rozhoduju se, zda s ním má být nebo nemám být…v tomto vztahu začínám být neštastná a hledám cestu ven a proto, mě zajímají Vaše názory a zkušenosti :kytka:
Pište klidně anonymně je to pro mě spíš taková anketa aby jsem konečně pochopila jak by se měl chovat chlap ke své mladé partnerce když je mezi nimy rozdíl 25let. Omlouvám se a děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7499
15.6.13 23:12

Podle mě je úplně jedno, jaký je věkový rozdíl, pokud jsi už teď nešťastná a víš, že ti nemá co nabídnout…nechápu, o čem přemýšlíš :nevim: Proč s ním vlastně jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.13 23:13

No zásadní se mi zdá věta v tomto vztahu začínám být neštastná. Tam asi věk nehraje roli, ne?
A partner by se měl podle mě vždycky chovat slušně a tak nějak dle představ partnerky. Jinak nevim, proč by spolu měli být.
My máme věkovej rozdíl jen 5let, ale i kdyby byl rozdíl 50let, tak budu očekávat vždycky to samý.
Asi čekáš, že starší se chovaj hůř, abys zapadla do „tabulky“ :?: a mohla si říct, že to máte OK.
Pokud ho živíš, utíkala bych.

• Citovat
  • Nahlásit
1855
15.6.13 23:15

JA bych s nim nebyla, ani kdyby mel miliony, nemohla bych zit s chlapem ve veku meho otce. Jedna moje znama s takovym zila a nedavno umrel na infarkt.. a to si myslela, ze spolu budou mit dite. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
15.6.13 23:15

Já mám manžela o 17 let staršího, už deset let :-)
funguje perfektně, dává mi vše co potřebuju :-D
jen k tvé otázce, pokud už teD cítíš že jsi s ním nešťastná jak píšeš, tak si myslím že je jedno, o kolik let je starší, jdi dál bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13580
15.6.13 23:16

No popravdě - kdyby měl být starší o 20-30 let tak jedině zajištěnej, s penězi a obřím majetkem, když už o někoho pak pečovat, tak aspoň s vidinou, že si pak udělám nový prsa, budu mít služebnictvo a budu honit zajíce až starej zaklepe bačkorama. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A chovat by se měl s úctou a slušně (stejně jako já) bez ohledu na to, kolik mu je roků :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 23:16

:zed: no coment - zmatene, nevyzrale, neprehledne. prijde mi ze tobe je 10 a jemu 25 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.13 23:20
@Anonymní píše:
No zásadní se mi zdá věta v tomto vztahu začínám být neštastná. Tam asi věk nehraje roli, ne?
A partner by se měl podle mě vždycky chovat slušně a tak nějak dle představ partnerky. Jinak nevim, proč by spolu měli být.
My máme věkovej rozdíl jen 5let, ale i kdyby byl rozdíl 50let, tak budu očekávat vždycky to samý.
Asi čekáš, že starší se chovaj hůř, abys zapadla do „tabulky“ :?: a mohla si říct, že to máte OK.
Pokud ho živíš, utíkala bych.

Tady nejde o tabulku, jen si potřebuji ujasnit co je a co již není v pořádku. Je mě jasný, že někomu to klape a někomu ne ale když je tam věkový rozdíl nad 20let, tak je to něco trochu jiného a mě spíš zajímalo, zda to co jsem napsala má více maminek nebo slečen, zda by žily s chlapem o 25let starším, který jim nemá co nabídnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
15.6.13 23:20

Vztah je vztah. Kdyz jsi nestastna, tak se na to vyprdni.

Ja jsem na prachy, ja bych klidne zila s osmdesatiletym dedou, kdybych vedela, ze zajisti memu synovi zivot v dostatku.

A kdyz mi bylo dvacet, rok jsem chodila s panem o 25 let starsim nez ja.
Penize nemel, byl to hodinar. Vypadal o deset let mladsi a byl to ohromny fesak. :mrgreen: A dobre sukal :mrgreen:

Ale chtel me vychovavat. Cokoliv jsem chtela zmenit (pojedme dneska do divadla misto koukani na TN), jeho odpoved znela, ze on to tak dela uz dvacet let…
Takze ve ctvrtek fotbal, v sobotu divadlo a neexistovalo nic, co by ho presvedcilo, aby to bylo naopak, ackoliv on sam proto nemel zadny racionalni argument :)
Rozesla jsem se s nim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.13 23:21

Mám to podobně, přítel je o 23 let starší, peněz moc nemá, ale každopádně do práce chodí, a alespoň průměrně si žijeme. prostě dluhy nemáme, 1ročně na dovolenou jedeme, ale na co nejlevnější. žádný vyskakování, ale neživoříme. Ale stejně taky poseldní dobou cítím, že to není ono. ve slepé zamilovanosti člověk snadno přehlédne všechny vady. Je vulgární, očekává že budu dokonalá, mám strach skoro cokoliv říct, aby mě neseřval jak malýho spratka. myslím, že to mezi náma také dlouho nevydrží. vlastně jsem s ním jen kvůli dítěti, musím říct že jako táta je skvělej, když je doma, tak se malýmu maximálně věnuje. každopádně myslí, že už to dlouho nevydržím ani tak..a do o tolik staršího chlapa už bych příště nešla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15.6.13 23:22
@svycarka píše: :zed: no coment - zmatene, nevyzrale, neprehledne. prijde mi ze tobe je 10 a jemu 25 :roll:

uznávám, vyjádřila jsem se špatně, prostě mě jen zajímalo, zda by některá žena žila s chlapem o 25 starším, který ji nemá co nabídnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13580
15.6.13 23:23

@chatwenna proč si ho nenajdeš? (toho osmdesátiletého dědu) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.13 23:25
@Anonymní píše:
Mám to podobně, přítel je o 23 let starší, peněz moc nemá, ale každopádně do práce chodí, a alespoň průměrně si žijeme. prostě dluhy nemáme, 1ročně na dovolenou jedeme, ale na co nejlevnější. žádný vyskakování, ale neživoříme. Ale stejně taky poseldní dobou cítím, že to není ono. ve slepé zamilovanosti člověk snadno přehlédne všechny vady. Je vulgární, očekává že budu dokonalá, mám strach skoro cokoliv říct, aby mě neseřval jak malýho spratka. myslím, že to mezi náma také dlouho nevydrží. vlastně jsem s ním jen kvůli dítěti, musím říct že jako táta je skvělej, když je doma, tak se malýmu maximálně věnuje. každopádně myslí, že už to dlouho nevydržím ani tak..a do o tolik staršího chlapa už bych příště nešla :nevim:
:( koukám, že to také nemáš jednoduchý :( i můj přítel na mě křičí a je vulgární a také se bojím kolikrát něco říct aby… :( no však to znáš…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Hlasim se do klubu, mam stareho chudeho chlapa s rodinnymi problemy - a jeste mam s nim dite :,( - Lituju toho!!!

• Citovat
  • Nahlásit
chatwenna

@Virginia O zadnem nevim :-D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat