Philips Lumea - IPL, máte zkušenosti?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.4.14 22:51

Philips Lumea - IPL

Ahojte, máte někdo, prosím, zkušenosti s přístrojem Philips Lumea? Je to IPL světlo na domácí odstraňování chloupků. Četla jsem i nějaké recenze, stojí docela dost peněz a protože mě chloupky neskutečně trápí, tak bych chtěla vyzkoušet toto. Ale moc by mi pomohly k rozhodnutí ještě něčí zkušenosti, byla bych moc ráda. Díky L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30568
24.4.14 07:29

Sice nechápu anonymitu ale taky jsem na to koukala…když půjdu někam do salonu, tak to bude stát taky batoh, takže kdyby to stálo zato, asi bych napsala ježíškovi :think:

ale je to celkem novinka, tak jsem zvědavá, jestli někdo napíše zkušenosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.14 20:23
@catherine100 píše:
Sice nechápu anonymitu ale taky jsem na to koukala…když půjdu někam do salonu, tak to bude stát taky batoh, takže kdyby to stálo zato, asi bych napsala ježíškovi :think:ale je to celkem novinka, tak jsem zvědavá, jestli někdo napíše zkušenosti :think:

proč anonymní? protože je mi trapně. Ty chloupky mě strašně trápí. Mám jich fakt hodně. Proto bych potřebovala zkušenosti s tímto přístrojem, na který jsen se momentálně trochu upnula… L.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.14 21:35

PHILIPS LUMEA - - jsem opravdu tak blbá?

Já bych si už nafackovala… poslední dobou vyhazuju peníze za zbytečnosti a nebo to co nikdy nevyužiji ( samozřejmě nakupuji přes internet, protože nemám čas chodit po obchodech) No abych to zkrátila, koupila jsem si přes Amazon tento přístroj jenže má jiný konektor do zásuvky.. ach jo… bohužel se to vrátit nedá, protože jsem to celé rozbalila a když to chci strčit do zásuvky… tak… bylo to docela drahý, myslela jsem, že ušetřím a nakonec jsem zaplatila stejně jak kdybych to koupil v ČR a teď…dá se koupit jiná přípojka do zásuvky? Vím, že když jedu do zahraničí tak si jinou přípojku mohu koupit lze to i naopak?

• Citovat
  • Nahlásit
2880
10.5.14 22:02
@Anonymní píše:
Já bych si už nafackovala… poslední dobou vyhazuju peníze za zbytečnosti a nebo to co nikdy nevyužiji ( samozřejmě nakupuji přes internet, protože nemám čas chodit po obchodech) No abych to zkrátila, koupila jsem si přes Amazon tento přístroj jenže má jiný konektor do zásuvky.. ach jo… bohužel se to vrátit nedá, protože jsem to celé rozbalila a když to chci strčit do zásuvky… tak… bylo to docela drahý, myslela jsem, že ušetřím a nakonec jsem zaplatila stejně jak kdybych to koupil v ČR a teď…dá se koupit jiná přípojka do zásuvky? Vím, že když jedu do zahraničí tak si jinou přípojku mohu koupit lze to i naopak?

Jasné ze to jde, ja mam plno věci z Anglie-Clarisonic nebo žehlícku na vlasy a ten měnič nebo jak se tomu rika, koupíš asi za 100.Ja mam teda obousměrný a na 3 typy zásuvek -eu, uk,us.stal asi 450 v euronicsu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.14 10:43

@Rakosnicek1983

díky moc! To jsen si oddychla… lol

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.14 15:32
@Anonymní píše:

s tou zásuvkou to určitě vyřešíš, zeptej se v někde v elekto-obchodu :palec:. Takže jsi Philips Lumea ještě nepoužila? Já zatím jen 1×, tak jsem zvědavá, dnes chci po druhé… Anonymní 1. L.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.14 18:02
@Anonymní píše:
s tou zásuvkou to určitě vyřešíš, zeptej se v někde v elekto-obchodu :palec:. Takže jsi Philips Lumea ještě nepoužila? Já zatím jen 1×, tak jsem zvědavá, dnes chci po druhé… Anonymní 1. L.

Zatím ne.. chystala jsem se na to včera, ale překvapila mne koncovka :lol:…taky jsem na to zvědavá.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.14 09:50

Ahoj holky, píšu své zkušenosti s přístrojem. Omlouvám se, že anonymně, ale nemusí celý svět vědět, kde všude mě trápí chloupky. Předem chci říct, že funguje. Asi ne na každém, ale u mě ano. Mám tu Lumeu Precision Plus s nástavcem na tělo, bikini line a obličej. Na lýtku jsem použila třikrát - na levé lýtko - a chloupky jsou všechny téměř pryč. Holila jsem si nohy naposledy před čtyřmi dny a levá (to je ta vyblikaná) je hladká, zatímco pravou jsem už musela holit dvakrát a o hladkosti ani nemluvím. Mám tvrdé černé chloupky, takže druhý den po hoolení už je cítím a mám nohu jako struhadlo.
Určitě mi to pomohlo i na bradě, kde se počet výrazně zredukoval a v tříslech. V tříslech zatím cca jedna třetina chlupů se drží, ale jsou tam holá místa, tak vypadám tak trochu jako vypelichaný pes :lol:
Já jsem spokojená. Zvolila jsem tuto levnější variantu. A těším se, až se zbavím i těch posledních Mohykánů, co se mi tam drží. Nicméně nevýhodou je, že se člověk musí holit a po prvním ošetření, kdy se jich na bradě ještě drží hodně, je to nepříjemné. Člověk si připadá jako chlap. Ráno vstát a oholit se a o tom, že tam jsou vidět ty černé tečky raději moc psát nebudu. Ošetření v oblasti třísel je pro mě celkem bolestivé, ale ne víc než depilace voskem. Určitě je lepší začít na podzim, v zimě. Nicméně, já se v létě neslunním a mažu se SPF 50.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.14 09:55

Jinak ještě mě napadlo, že další nevýhodou je, že si musíte při blikání načrtnout ty čáry bílou tužkou na nohu, jinak se ztratíte. A ošetření nohou je celkem dlouhé a nudné, ale asi ne víc, jak s normálním depilátorem. Proto jsem se zatím nedostala dál než k levému lýtku. Nicméně dnes jdu na pravé :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1
8.10.14 11:37

Ahojik ja jsem byla na odstraneni chloupku v salone stalo me to asi 25 000 (intimni partie a podpazi) chystam se jit i na nohy a premyslim ze investuji do tohohle pristroje :) kde je nejkepsi si ho koupit? a chtea bych se zeptat v salone pouzivaji vzdy zmrzly nebo studeny gel aby nepopalili pokosku u tohodle se to nepouziva??? diky :) :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
31.3.15 15:33

Ahoj, chtěla bych oživit tuhle diskuzi. Přemýšlím nad tím, že si Lumeu pořídím. Ty peníze co to stojí je sice pořádná darda, ale jestli to opravdu funguje, jdu do toho!
Nejde mi o to zbavit se těch neřádů navždy. Jsem smířená s myšlenkou, že se musí používat pravidelně, jinak vše naroste znovu. I zjemnění chloupků bude pro mě výhra. Každodenní holení je pro mě nemyslitelné. Druhý den po oholení už mám nohy jako struhadlo. O tříslech nemluvě, pokožka podrážděná a i po oholení „dohladka“ jdou chloupky vidět. :zed:

Prosím tedy o zkušenosti s těmi co už ji doma mají a dlouhodobě ji používají. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
31.3.15 16:03

Já mám a rozhodně těch peněz nelituju… ze začátku to chce častěji, jednou za 2-3 týdny, ale tak 3× za sebou a pak se to postupně prodlužuje - za měsíc, za dva… Aktuálně jsem si to naposledy dělala tak před 5 měsíci a zrovna ráno jsem koukala, že tu a tam se nějaký chloupek objevil a budu muset znovu.
Za mě super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
31.3.15 16:13

@histep díky za reakci. Můžu se zeptat na jaký typ chloupků používáte? Přečetla jsem už hodně diskuzí a názorů a trochu jsem pojala podezření, že na ty opravdu hrubé a tmavé to moc nefunguje. Např. v podpaží… :think: Na stupnici od 1 do 10 bolestivosti, jestli používáte na třísla či podpaží, jak by jste oznámkovala? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
31.3.15 16:23

Používám na nohy, třísla (+část pubického) i podpaží. Hrubý a tmavý mám v podstatě všechny - resp. měla jsem :-) V podpaží už mám jen pár jemných chloupků.
Bolestivost - každá máme jiný práh, na nohách to vůbec necítím, v těch citlivějších místech, zejm. třeba tam, kde je kůže trochu tmavší nebo jemnější, tak to trochu štípne, ale hned je to pryč. Chce to mít ty chloupky před „vypalováním“ opravdu důkladně oholené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat