Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Šmarjá Jurooo, to je z toho filmu, co jsem viděla jako malá. Sakriš, jak se jmenuje? Tenkrát se mi strašně líbil a od té doby jsem si na něj nějak nevzpomněla.
To byla ta moderní popelka Cindy, nebo tak nějak?
Jo, a taky se klidně přiznám, že žeru Míšu Davida
![]()
Dobře se na něj blbne ![]()
… no a když se vrátíme o padesát let zpátky, tak nemůžeme přehlídnout tohoto černého gentlemana…
tterko přesně, je to Cindy… Před měsícem jsem si koupil v trafice DVD Cindy za 50 Kč, poněvadž jsem taky ujetý na staré písničky a takový hlas, jako má Bonnie Bianco, ten můžu…
… No a tohoto pána asi nikdo ze současníků už nezná. A tu písničku nejspíš taky ne.
Juro,Zimu znam,ale ne jeho pisnicky.Pamatuju si matne,ze nejakou zpival,ale ne takhle mlady.
Tak tihle Nedvědi jsou na mě už moc současní… Já už přece jenom něco pamatuju. ![]()
A tohle jsem objevil úplnou náhodou, cíleným vyhledáváním bych se k tomu ani nedostal. Ale je to písnička mých oblíbenců a ten, kdo udělal tuhle montáž, k tomu musel mít opravdu silný důvod…
A jeho pohnutkám úplně rozumím.
![]()
Já toho poslouchám hodně ale to co si poslala si také ráda poslechnu.
Jinak u nás taky jede Kabát,Landa,Tři sesty,Fousatej Had atd.
Techno u nás určitě nenajdeš.
Teď budu trošku mimo, ale mně vždycky hrozně vadí, když se někdo ohání těma „našima hezkýma českýma písničkama“ a přitom dobrá polovina (přinejmenším) jsou předělávky - akorát teda tehdy se tu ty kapely asi nesměly poslouchat nebo co, tak to ví málokdo…
Třeba se Lásko voníš deštěm od Rottrové je původně Black Sabbath
http://www.youtube.com/watch?… Ne, že by to zpívala špatně nebo na tom něco bylo, ale přijde mi zvláštní, že se to prezentuje, jak kdyby to přinejmenším napsala a většina lidí, co u toho slzí ani neví, že to napsala taková „příšerná“ kapela, kterou by oni v životě neposlouchali
![]()
A pořád objevuju další a další (což bude asi tím, že se na scéně „hezkých českých písniček“ moc neorientuju)
Experti jsou na toto na rádiu Čas - zazní slogan „české hity“ a jede jedna předělávka za druhou
![]()
Teď mě toho moc nenapadá, třeba:
http://www.youtube.com/watch?…
vs.
http://www.youtube.com/watch?…
nebo toto (ale to ví asi každý) ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
vs.
http://www.youtube.com/watch?…
tohle je teda taková "lidovka, to ještě budiž ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
vs.
http://www.youtube.com/watch?…
Klidně něco přihoďte ![]()
Nejvíc mě vůbec dráždí, když v soutěži typu Superstar se ještě zeptají, proč to soutěžící nezpíval hezky česky, když si zvolí originál ![]()