Písničky – jsem vadná? Přidejte se ke mně

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5533
13.11.10 00:44

Šmarjá Jurooo, to je z toho filmu, co jsem viděla jako malá. Sakriš, jak se jmenuje? Tenkrát se mi strašně líbil a od té doby jsem si na něj nějak nevzpomněla.
To byla ta moderní popelka Cindy, nebo tak nějak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5533
13.11.10 00:46

Jo, a taky se klidně přiznám, že žeru Míšu Davida :lol: :lol: :lol:
Dobře se na něj blbne :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 00:48

… no a když se vrátíme o padesát let zpátky, tak nemůžeme přehlídnout tohoto černého gentlemana…

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 00:50

… a samozřejmě ani tohoto bílého gentlemana…

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5533
13.11.10 00:51

:lol: Tak tyhle dva pány fakt nepamatuju :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 00:52

tterko přesně, je to Cindy… Před měsícem jsem si koupil v trafice DVD Cindy za 50 Kč, poněvadž jsem taky ujetý na staré písničky a takový hlas, jako má Bonnie Bianco, ten můžu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 00:57

Ještě přidám něco z „domácích vykopávek“ - a to doslova…

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 01:00

… No a tohoto pána asi nikdo ze současníků už nezná. A tu písničku nejspíš taky ne.

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
AnonymniB.
13.11.10 01:02
  • Citovat
  • Upravit
AnonymniB.
13.11.10 01:03

Juro,Zimu znam,ale ne jeho pisnicky.Pamatuju si matne,ze nejakou zpival,ale ne takhle mlady.

  • Citovat
  • Upravit
18305
13.11.10 01:14

Tak tihle Nedvědi jsou na mě už moc současní… Já už přece jenom něco pamatuju. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
13.11.10 01:23

A tohle jsem objevil úplnou náhodou, cíleným vyhledáváním bych se k tomu ani nedostal. Ale je to písnička mých oblíbenců a ten, kdo udělal tuhle montáž, k tomu musel mít opravdu silný důvod… :palec: A jeho pohnutkám úplně rozumím. :palec: :palec: :palec:

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7782
13.11.10 08:28

Já toho poslouchám hodně ale to co si poslala si také ráda poslechnu.
Jinak u nás taky jede Kabát,Landa,Tři sesty,Fousatej Had atd.
Techno u nás určitě nenajdeš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
13.11.10 09:27

Teď budu trošku mimo, ale mně vždycky hrozně vadí, když se někdo ohání těma „našima hezkýma českýma písničkama“ a přitom dobrá polovina (přinejmenším) jsou předělávky - akorát teda tehdy se tu ty kapely asi nesměly poslouchat nebo co, tak to ví málokdo…

Třeba se Lásko voníš deštěm od Rottrové je původně Black Sabbath :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?… Ne, že by to zpívala špatně nebo na tom něco bylo, ale přijde mi zvláštní, že se to prezentuje, jak kdyby to přinejmenším napsala a většina lidí, co u toho slzí ani neví, že to napsala taková „příšerná“ kapela, kterou by oni v životě neposlouchali :lol: :lol: :lol:

A pořád objevuju další a další (což bude asi tím, že se na scéně „hezkých českých písniček“ moc neorientuju) :lol: Experti jsou na toto na rádiu Čas - zazní slogan „české hity“ a jede jedna předělávka za druhou :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
13.11.10 09:40

Teď mě toho moc nenapadá, třeba:

http://www.youtube.com/watch?…
vs.
http://www.youtube.com/watch?…

nebo toto (ale to ví asi každý) :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?…
vs.
http://www.youtube.com/watch?…

tohle je teda taková "lidovka, to ještě budiž :lol:
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
vs.
 http://www.youtube.com/watch?…

Klidně něco přihoďte :mrgreen:

Nejvíc mě vůbec dráždí, když v soutěži typu Superstar se ještě zeptají, proč to soutěžící nezpíval hezky česky, když si zvolí originál :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová