Plastická chirurgie v okolí očí

1
28.7.21 12:29

Plastická chirurgie

Ahoj všem, je tu někdo kdo by mi mohl doporučit nějaký nejlepší efektivní způsob jak omladit obličej, když už prostě proti zpomalení stárnutí zdravý životní styl, pitný režim, kvalitní pravidelný spánek ani relaxace a ani různé doplňky stravy nestačí? Přeci jenom co si budeme.. Na hranici 40tky už to chce větší boj :-) Jedná se mi o vrásky v okolí očí. povadlá oční víčka a povadlá pleť. Jak, čím, kde a za kolik si můžu nechat ubrat pár let? Poradíte někdo kdo máte dobrou zkušenost? :nevim:

Příspěvek upraven 28.07.21 v 12:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
28.7.21 12:33

Dobrý den, tak jste si skoro sama odpověděla :D Já osobně zkušenosti ještě nemám, ale maminka nedávno byla na několika zákrocích. Osobně doporučuji tuto kliniku, jsou sice trošku dražší, ale vyplatí se do sebe pořádně investovat za profesionálně udělanou práci - https://www.yesvisage.cz/cz/cenik
Pokud máte problém třeba s podbradkem a se spadlými líčky doporučuji niťové liftingy u kterých je změna vidět velmi brzo po zákroku a nezůstane Vám žádná jizva. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
28.7.21 14:20
@IvuIvuIvu píše:
Ahoj všem, je tu někdo kdo by mi mohl doporučit nějaký nejlepší efektivní způsob jak omladit obličej, když už prostě proti zpomalení stárnutí zdravý životní styl, pitný režim, kvalitní pravidelný spánek ani relaxace a ani různé doplňky stravy nestačí? Přeci jenom co si budeme.. Na hranici 40tky už to chce větší boj :-) Jedná se mi o vrásky v okolí očí. povadlá oční víčka a povadlá pleť. Jak, čím, kde a za kolik si můžu nechat ubrat pár let? Poradíte někdo kdo máte dobrou zkušenost? :nevim:

nitě fakt ne, četla jsem hodně špatných recenzí, moc dlouho nedrží ;)
za mě horní či dolní víčka a prý mezoterapie a plasmaterapie jsou fajn. Do mračivky např. výplň kys. hyalur. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat