Plná moc - prodej nemovitosti

15.12.19 22:48

Plná moc - prodej nemovitosti

Zdravím.
Prosím, máte někdo zkušenosti s plnou mocí při prodeji nemovitosti? Byla mi udělena plná moc (jakožto zmocněnci) pro zastupování přítele v prodeji nemovitosti, kvůli zdravotnímu stavu. Samozřejmě je úředně ověřená. ALE - právě při ověřování tam úředníci uvedli nesprávné přítelovo datum narození. Takže katastr dal plombu a přítel tam musí osobně, i když jsem zplnomocněna já, a tam si dle OP znovu ověří podpis. Teď mi jde ale o to, že když už tam bude muset jít, může tam dát i návrh na vklad i když tam jsem už jako zmocnitel podepsána já? Nebo tam s tím návrhem musím já? Musíme se vystřidat u dětí, tak abych tam nemusela zbytečně…děkuji všem, kdo ví jak to chodí :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
15.12.19 22:55

To, že máš plnou moc neznamená, že on by pozbyl možnost rozhodovat v dané věci. Klidně tam může návrh na vklad podat, ale ten tam může s vašimi ověřenými podpisy přinést kdokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
16.12.19 00:55

Pokud návrh na vklad již byl podán, tak bude záležet hlavně na pracovnici KN, zda pod návrh, kde jsi podepsána Ty připustí podpis přítele. Pokud návrh nebyl podán, tak klidně může za sebe podat a podepsat přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat