Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj anonymní, buď v klidu, já po vysazení antikoncepce neměla sama od sebe rok ani ovu, ani menstruaci
Teď jsem měsíc po laparce a zase nic, takže ve Čt hurá na vyvolávačku, jako vždy
Jo a taky záleží, zjistili ti na laparce něco? Já mám PCO, takže u mě to tak bohužel je kvůli tomu ![]()
@Elen25 Mě právě řekli, že je vše v pořádku, ale i předtím jsem ovu neměla pokaždééé
… A léčí ti nějak to PCO? ![]()
No já jsem teď měsíc po laparce, samozdřejmě jsem to zase nedostala
, takže po vyvolávačce mi už nasadí hormonální léčbu…clostík + utroš, tak se uvidí. Jo a hned po laparce jsem začala brát Nosifol, prý je to moc dobré na vnitřek a tak, nějaký souhrn vitamínu, tak uvidím, jestli se to na ultrazvuku nějak projeví ![]()
@Elen25 Ten nosifol si asi taky koupím..už taky nevím kudy kam..
clostík už jsem měla…Hodně štěstí ti přeju ![]()
Ahoj,
jsem už malinko zoufalá
Holky po laparce, stalo se vám některé, že jste neměla ovulaci třeba 3. měsíce?
já jsem teď 3. měsíc od laparky a ovu asi opět nebude…Děkuji 