Podvodny účet 4058025073/0800

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daniela2018
Nováček 2 příspěvky 19.07.19 22:00
Podvodny účet 4058025073/0800

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo bohužel taky naletěl na sbazaru, a zaplatil předem na tento účet a kočárek, popřípadě neco jineho, nikde? :zed:

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16245 příspěvků 19.07.19 22:12
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 22:30

Stalo se mi to pred 3 roky. Nenapadlo me jako prvomatku, ze me nekdo ojebe s kocarem - mobil atd bych predem nezaplatila… no, kzdopadne nas bylo vic, nahlasila jsem to na PCR. Ted po 3 letech,,uz,, jsou soudy s frajerem… takze nic vic delat nejde. Kdo to nechal plavat, stejne se mu pry z kriminalky ozvali, nasli lidi skrz ucty bank a kdo chtel, dolozil komunikaci s podvodnikem, sepsala se vypoved. Vic delat nejde. Spravci bazose na to se*ou uplne, s tim se nic nenadela

Daniela2018
Nováček 2 příspěvky 19.07.19 22:34
@Anonymní píše:
Stalo se mi to pred 3 roky. Nenapadlo me jako prvomatku, ze me nekdo ojebe s kocarem - mobil atd bych predem nezaplatila… no, kzdopadne nas bylo vic, nahlasila jsem to na PCR. Ted po 3 letech,,uz,, jsou soudy s frajerem… takze nic vic delat nejde. Kdo to nechal plavat, stejne se mu pry z kriminalky ozvali, nasli lidi skrz ucty bank a kdo chtel, dolozil komunikaci s podvodnikem, sepsala se vypoved. Vic delat nejde. Spravci bazose na to se*ou uplne, s tim se nic nenadela

Ale penize Vam asi nevratili že? V pondělí to půjdu nahlásit a jediný co me hřeje je, že karma je zdarma pro každého :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 22:45

Bohuzel ted nevrati… ale az probehnou nejake soudy, zda vubec na to bude mit. To my uz nezjistime. Treba co rekli me - prvni na rade budou pry ti, co poslali vysokou castku, nebo byli mezi prvnimi (ted si nevzpomenu)… takze kdyz se k tomu dohrabali az po 3 letech a on do ted stale okradal a vydelal si pry 300k, tak to budu mit penize zpet mozna za 10let… jsem narana na sebe a hlavne na to, ze kdyz banka a pcr vi jmeno majitele cisla uctu, proc okamzite nekona. Usetrila by se prace policii i penize okradenych. Ted musi shanet vypovedi 150 lidi, misto toho aby hledali nasilniky a vrahy. Presne, taky doufam ze ho karma nebo katr dozene, sacove. Bych se nedivila kdyby to byl ten stejny podvodnik a i pres nejaky setreni si dal vesele okradal

Janička2209
Nováček 1 příspěvek 26.07.19 16:23
@Daniela2018 píše:
Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo bohužel taky naletěl na sbazaru, a zaplatil předem na tento účet a kočárek, popřípadě neco jineho, nikde? :zed:

@Daniela2018

Váš příspěvek
Reklama