Pohodovydum.cz recenze

201
30.11.19 22:36

Pohodovydum.cz recenze

Ahoj všem, mate prosím někdo zkusenost s tímto e-shopem?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14447
3.12.19 11:25

@Lily-en Stačí se mrknout TADY NA RECENZE , špatné, špatné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.6.20 16:06

Jsou to podvodnici

Pokud již máš objednano a zaplaceno… nic necekej.
napiš na ČOI-česká obchodní inspekce!
Je to jednoduché!
Coi.cz a mají tam e-podatelnu. Ten šmejd není ani v podezřelých e-shopech, které prověřuje ČOI. Tak at je!
Ja jsem objednala zaplatila a nic nedostala a uz ani nevěřím že po měsíci a pul něco dostanu. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
12.6.20 19:06
@JJ1983 píše:
Pokud již máš objednano a zaplaceno… nic necekej.
napiš na ČOI-česká obchodní inspekce!
Je to jednoduché!
Coi.cz a mají tam e-podatelnu. Ten šmejd není ani v podezřelých e-shopech, které prověřuje ČOI. Tak at je!
Ja jsem objednala zaplatila a nic nedostala a uz ani nevěřím že po měsíci a pul něco dostanu. :poblion:

Jak dlouho už cekas? Já je urgovala po měsíci nedodani a pak to asi za tři týdny nakonec došlo, vnitřek v pořádku, krabicka poničena, byl to zrovna dárek k narozeninám pro manžela. Byly to nervy do poslední chvíle. Hodně štěstí at zboží dorazí. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.6.20 19:39
@Lily-en píše:
Jak dlouho už cekas? Já je urgovala po měsíci nedodani a pak to asi za tři týdny nakonec došlo, vnitřek v pořádku, krabicka poničena, byl to zrovna dárek k narozeninám pro manžela. Byly to nervy do poslední chvíle. Hodně štěstí at zboží dorazí. :(

Dekuji, ale uz tomu moc neverim ze se dockam :( Čekám mesic a pul, kontaktni tel nefunguje je furt obsazeny, na email jiz neodpovidaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat