Pomůžete mi s výběrem pejska?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
42723
7.2.21 17:34

Já už těch psů měla za svůj dlouhý život, a všichni byli fajn, milovaní parťáci. Ze svých zkušeností můžu potvrdit, že nejlepší pes k dětem v té větší velikosti je retrívr.
A z těch malých mě nejvíc překvapila čivava, vždy jsem měla za to, že jsou to uřvaný rozmazleny hysterky, není to tak. Ta naše je kámoš, sportovec i princezna, a velký milovník lidí i dětí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.23 22:50

Tak jakého jsi pořídila, zakladatelko? :mavam: Taky přemýšlíme…

  • Citovat
  • Upravit
2417
30.12.23 22:55

Stafordsirsky bulterier,fenecka.muze vsak byt i pes.
My mame STB, fenecku, nyni rok a pul. Ted mame i 3m mimco. Nikdy jsem psa nemela a ani nexhtela (ukecal manzel).ted si to bez ni neumim predstavit! Je spolecenska, ucenliva. Umi se provalet cely den na gauci, zaroven ji nevadi puldenni prochazka. Proste se prizpusobi :lol:. Soused ma stejne plemeno, jen teda psa a je to taky mazel!
Urcite kupte s PP i kdyz ji nechcete pro chov.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.23 22:57

Nemáte náhodou někdo Border teriéra? :dance:

  • Citovat
  • Upravit
1
29.1.24 21:31

Čivava

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová