Pořad O DESET LET MLADŠÍ - kdo se kouká?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1776
21.11.18 22:52

Myslim že ta baba si tu promenu vubec nezaslouzila,ani ji neudelali plastiky kvuli tomu alkoholu,mela natekle prsty a červene ruce a kotniky uplne,všimli jste si?Nechapu že to vubec natačeli 8o ta mela jit na detox spis chlpa dali pekně do gala,ted vypadali vedle sebe ještě divneji,on pekny a ona stara ožrala babka v šatech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
700
21.11.18 22:53

@Bethuska to je dobře, zničila by ho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
700
21.11.18 22:54
@niki V píše:
on pekny a ona stara ožrala babka v šatech.

směju se nahlas :D :D :D :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
21.11.18 23:08

Baba po proměně o spíš zestárla o 10 let :mrgreen: já bych jí dala světlejší vlasy,ještě zkrátila a hlavně slabě líčit! Šaty pryč a klidně džíny s nějakou halenkou a sáčko :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
910
21.11.18 23:10
@GabinkaCh píše:
Baba po proměně o spíš zestárla o 10 let :mrgreen: já bych jí dala světlejší vlasy,ještě zkrátila a hlavně slabě líčit! Šaty pryč a klidně džíny s nějakou halenkou a sáčko :think:

Já bych jí spíš poslala na odvykačku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
21.11.18 23:16

A jak jí pak tipovali 45 :mrgreen: :mrgreen: spíš 65 jestli ne víc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a12
61148
22.11.18 07:54
@GabinkaCh píše:
A jak jí pak tipovali 45 :mrgreen: :mrgreen: spíš 65 jestli ne víc

Jako kolik jim za to zaplatili aby to rekli to by me teda zajimalo :mrgreen: pres i po ona vypadala aspon o 20let starsi nez on :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17441
22.11.18 07:58

Ono se na to dá koukat? V estetické medicíně se pohybuji víc, jak deset let… zúčastněné lékaře znám, nechápu, jak se k tomu mohli propůjčit… plastickou chirurgii a vše, co s tím souvisí to přesunulo do úrovně zoologické zahrady… je to hnus!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
22.11.18 08:16

@azaleila je to hrozný, dyt i ti lékaři si tím kazí jméno, kdo je pak může brát vážně, když dělají takový opičárny před kamerou? :nevim: ale lidi jsou prostě uplatitelní, a za pár tisícovek prodají vlastní hrdost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17441
22.11.18 09:47

@Kriss Tina kazí, samozřejmě… ale oni mají zkažený morální kredit už tím, že pracují na té klinice, která to vše pořádá… nechci jmenovat, ale mnozí z nich byli strašně fajn, než odešli tady do toho privátu… čichli si k penězům a mohou se z toho po… o hrdosti nebo snad profesní cti už dávno nemůže být řeč…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.11.18 09:54

Před proměnou byla pani jasna alkoholička a po promeně, alkoholička v důchodě.
Pán byl celkem v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3332
22.11.18 20:49

holky to tetování byl penis.. v jednom záběru to bylo poznat.. sice to rozostřili, ale tvarem to odpovídalo a nad tím rozostřením byly ještě vidět zřetělně kapky (ejakulát) :roll: .. paní měla dost :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1310
12.12.18 22:06

Holky a kdo to všechno platí? Ta klinika? Já koukám poprvé a nikde jsem to nenašla. Píšou tam pak třeba kolik to stálo všechno? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
12.12.18 22:08
@romca2102 píše:
Holky a kdo to všechno platí? Ta klinika? Já koukám poprvé a nikde jsem to nenašla. Píšou tam pak třeba kolik to stálo všechno? :)

Neřeknou. Ale je to reklama na reklamu. Třeba ten zubař, to musí být pálky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1310
12.12.18 22:11

@Russet ten zubař by mě teda zajímal asi nejvíc no

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová