Pořad O DESET LET MLADŠÍ - kdo se kouká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2913 příspěvků 31.10.18 22:13
pořad O DESET LET MLADŠÍ

Kdo kouká? Vaše dojmy? právě to bězí na Nově :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
cell
Echt Kelišová 8086 příspěvků 31.10.18 22:16

Viděla jsem kousek minulý týden a bylo mi stydno. Reklama zabalená do rádoby dobrého skutku :?

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:20
@GabinkaCh píše:
Kdo kouká? Vaše dojmy? právě to bězí na Nově :D

Já koukám, protože jsem totálně líná.

Fonty
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 31.10.18 22:21

Ja koukám..teda ale když vidím tu paní co se stará o pleť te blonďaté účastnici tak potes koště…ta je taak umělá 8o prsa závidím. Kojím druhé dítě a děs běs

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:22
@cell píše:
Viděla jsem kousek minulý týden a bylo mi stydno. Reklama zabalená do rádoby dobrého skutku :?

Jasan. Teď mluvila doktorka z té zkrášlovací kliniky. Chodící plastika :zed: Ale když jim vylepší zuby a šatník, hezky je učešou a namalujou, budou taky hezký! :pankac:

vejilka
Závislačka 4856 příspěvků 31.10.18 22:22

Mě třeba minulý díl přišlo, že ten pán byl úplně umělej, nepřirozenej. Jako bylo mi stydno, jak jim ty lidi hádali věk a ty mladý,že je pánovi 70 8o . To rozhodně nevypadal ani tak. Dneska koukám jedním okem

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:23
@Fonty píše:
Ja koukám..teda ale když vidím tu paní co se stará o pleť te blonďaté účastnici tak potes koště…ta je taak umělá 8o prsa závidím. Kojím druhé dítě a děs běs

Přesně :mrgreen: Ta bude jak manželka Banderase za chvíli :roll:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 31.10.18 22:23

Dívám se po očku, minulý týden jsem viděla pořad celý. Proměna byla veliká u obou, vypadali opravdu dobře. Ale za ty prachy, co to muselo stát, by výborně vypadal každý. :think:

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:24
@vejilka píše:
Mě třeba minulý díl přišlo, že ten pán byl úplně umělej, nepřirozenej. Jako bylo mi stydno, jak jim ty lidi hádali věk a ty mladý,že je pánovi 70 8o . To rozhodně nevypadal ani tak. Dneska koukám jedním okem

Ten pán měl asi na konci makeup. Ale stačilo mu ofikat ty vlasy a fousy. Plus nové zuby a brýle.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 31.10.18 22:26

Koukam poprve.
No ta Barbie byla cela umela. :roll: a nevim. Todle si nemuze dovolit kazdej. Bych byla pro, aby tam bylo min tech plastik. Proste promenit se prirozenejc.

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:29

Ale libí se mi Absolonka. Brečí s nima :oops: :hug:

vejilka
Závislačka 4856 příspěvků 31.10.18 22:29

Já třeba koukám na tu blondýnku a nemyslím si, že by potřebovala nějaké plastiky. Je celkem hezká, stačil by jí kadeřník a namalovat. I postavu má moc pěknou. Škoda těch vlasů, ty odrosty…

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 31.10.18 22:32
@vejilka píše:
Já třeba koukám na tu blondýnku a nemyslím si, že by potřebovala nějaké plastiky. Je celkem hezká, stačil by jí kadeřník a namalovat. I postavu má moc pěknou. Škoda těch vlasů, ty odrosty…

Jo, vlasy a namalovat a bude čupr baba.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 31.10.18 22:38

Ta štíhlejší je moc pěkná, fakt kus baby, ale těch plastik je tam teda fakt moc.

vejilka
Závislačka 4856 příspěvků 31.10.18 22:40

Proč je ta dcera ve vězení holky, nevíte? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >