Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@blondies píše:
@Veronikq to vim, ale prej to pomaha..
Pry pomáhá spousta věci
nezoufejte ono to přijde ![]()
@Anonymní píše:
@Knihomyš co sednou na muzske trenky a je to??
fráze naznačující snadné otěhotnění.
@Knihomyš nemusi to byt vzdy snadne, myslis ze tam moc zavisi na tom jestli je mi 20 nebo 25?
No doufám minulý cyklus jsem zobala clostik při(brala po něm 5kg )tak snad
už
@blondies netvrdím, že to musí být vždy snadné a že věk je jediné kritérium úspěšnosti. Čistě statisticky to kolem 20 bývá snazší než nad 35, pokud vím. Po rozdílu mezi plodností v 20 a v 25 jsem nikdy nepátrala.
@Veronikq nezacinam.. Mamka je doktorka a tak najdu u ni vse ![]()
Také si myslím, že ve 20 je žena (i muž) plodnější než v 35 letech. A když se nějaký problém objeví v 25, tak je nějaký čas ho řešit, ale v 35 už moc času nezbývá. Kamarádka řešila otěhotnění cca od 18ti a teď ve 30ti si budou s manželem adoptovat, protože se to nepovedlo ![]()