Poraďte nějaký recept, jak otěhotnět

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2605
19.9.12 19:36
@blondies píše:
@Veronikq to vim, ale prej to pomaha..

Pry pomáhá spousta věci ;) nezoufejte ono to přijde :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.12 19:36

@Knihomyš co sednou na muzske trenky a je to??

  • Citovat
  • Upravit
146
19.9.12 19:36

@Veronikq ja nezoufam:D teprve od rijna se budeme snazit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
19.9.12 19:38
@Anonymní píše:
@Knihomyš co sednou na muzske trenky a je to??

fráze naznačující snadné otěhotnění.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
19.9.12 19:39

Jj však v poho :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
19.9.12 19:39

@Veronikq ty se jak dlouho snazis? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
19.9.12 19:40

@Knihomyš nemusi to byt vzdy snadne, myslis ze tam moc zavisi na tom jestli je mi 20 nebo 25?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
19.9.12 19:41
@blondies píše:
@Veronikq ty se jak dlouho snazis? :)

SSnažíme se asi rok a půl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
19.9.12 20:00

Urcite to brzo prijde :) @Veronikq

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
19.9.12 20:12

No doufám minulý cyklus jsem zobala clostik při(brala po něm 5kg )tak snad :) už

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
19.9.12 20:19

@blondies netvrdím, že to musí být vždy snadné a že věk je jediné kritérium úspěšnosti. Čistě statisticky to kolem 20 bývá snazší než nad 35, pokud vím. Po rozdílu mezi plodností v 20 a v 25 jsem nikdy nepátrala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
19.9.12 20:27

@Veronikq taky mam jeden doma :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
19.9.12 23:02
@blondies píše:
@Veronikq taky mam jeden doma :D

A kdy začínás zobat? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
20.9.12 09:23

@Veronikq nezacinam.. Mamka je doktorka a tak najdu u ni vse :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4289
20.9.12 11:13

Také si myslím, že ve 20 je žena (i muž) plodnější než v 35 letech. A když se nějaký problém objeví v 25, tak je nějaký čas ho řešit, ale v 35 už moc času nezbývá. Kamarádka řešila otěhotnění cca od 18ti a teď ve 30ti si budou s manželem adoptovat, protože se to nepovedlo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová