Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Calisa píše:
My to tento měsic zkusili střídat -jednou tak jednou s podloženým zadečkem a následně nohy nahoru, nyní mám 3tí den utrogestan, pobolívá mě bříško (jako kdyby příznaky) ale bojím se že jsou to vedlejší účinky.
to znam mela jsem minuly tyden plodne dny v utery jsem mela bolesti v podbrisku myslela jsem si ze je to uz ono ale bohuzel nebylo:-( ale u tebe to muze byt jine
Já mám cyklus dost nepravidelnej ale myslím že jsem ovu měla cca v pátek od čtvrtka jsme měli sexík každý den, před tím ob den, skoro mi to už přišlo jak aerobik a ne milování
jsem zvědavá zda to bylo úspěšné ![]()
@Vladka23 píše:
to znam mela jsem minuly tyden plodne dny v utery jsem mela bolesti v podbrisku myslela jsem si ze je to uz ono ale bohuzel nebylo:-( ale u tebe to muze byt jine
není ještě brzy abys věděla že nejsi?
Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebylo
je taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal
@Vladka23 píše:
Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebyloje taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal
třeba je to opravdu ještě brzo, asi bych zkusila ještě znovu testík, pokud nedorazila zatím MS.
@Vladka23 píše:
Nedorazila ma dorazit az pristi tyden v patek:-)
budu držet palečky aby nedorazila a aby dr potvrdila // ![]()
@Vladka23 píše:
Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebyloje taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal
pockej Vladi jestli to chapu dobre 3dpo jsi na ultrazvuku nic nevidela?? n to je moooc brzo asi 10dpo je teprv vajicko zahnizdeno a teprve zacne davat o sobe vedet hcg a myslim ze ulzrazvuk az tak 3tyden tehu
Nevim doktor mi sam rikal ze jsem v prosted cyklu ale ze tehotenstvi to neni
@Calisa píše:
Můžeme si pak dát vědět jak to dopadlo
urcite ti vedet nejak dam a ty me taky
No to se pozna kdyby to bylo tak bych byla rada ale radsi se moc netesim abych pak nebyla zklamana:-)