Poraďte nějaký recept, jak otěhotnět

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2941
6.9.12 21:19
@Calisa píše:
My to tento měsic zkusili střídat - :think: jednou tak jednou s podloženým zadečkem a následně nohy nahoru, nyní mám 3tí den utrogestan, pobolívá mě bříško (jako kdyby příznaky) ale bojím se že jsou to vedlejší účinky. :nevim:

to znam mela jsem minuly tyden plodne dny v utery jsem mela bolesti v podbrisku myslela jsem si ze je to uz ono ale bohuzel nebylo:-( ale u tebe to muze byt jine

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
6.9.12 21:23

Já mám cyklus dost nepravidelnej ale myslím že jsem ovu měla cca v pátek od čtvrtka jsme měli sexík každý den, před tím ob den, skoro mi to už přišlo jak aerobik a ne milování :lol: jsem zvědavá zda to bylo úspěšné :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:25

Budu drzet pasticky aby to bylo tehotenstvi. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
6.9.12 21:25
@Vladka23 píše:
to znam mela jsem minuly tyden plodne dny v utery jsem mela bolesti v podbrisku myslela jsem si ze je to uz ono ale bohuzel nebylo:-( ale u tebe to muze byt jine

není ještě brzy abys věděla že nejsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:27

Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebylo :-( je taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
6.9.12 21:30
@Vladka23 píše:
Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebylo :-( je taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal

třeba je to opravdu ještě brzo, asi bych zkusila ještě znovu testík, pokud nedorazila zatím MS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:32

Nedorazila ma dorazit az pristi tyden v patek:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
6.9.12 21:35
@Vladka23 píše:
Nedorazila ma dorazit az pristi tyden v patek:-)

budu držet palečky aby nedorazila a aby dr potvrdila // :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:37

Moc dekuji tobe taky preji at jsi brzy tehotna:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.9.12 21:38
@Vladka23 píše:
Mela jsem bylosti a byla jsem u doktora a na ultrazvuku nic nebylo :-( je taky mozny ze to bylo hodne brzy i na ultrazvuk ale myslim ze ten by to ukazal

pockej Vladi jestli to chapu dobre 3dpo jsi na ultrazvuku nic nevidela?? n to je moooc brzo asi 10dpo je teprv vajicko zahnizdeno a teprve zacne davat o sobe vedet hcg a myslim ze ulzrazvuk az tak 3tyden tehu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
6.9.12 21:38

Můžeme si pak dát vědět jak to dopadlo :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:40

Nevim doktor mi sam rikal ze jsem v prosted cyklu ale ze tehotenstvi to neni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:40
@Calisa píše:
Můžeme si pak dát vědět jak to dopadlo :mavam:

urcite ti vedet nejak dam a ty me taky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.9.12 21:43

No ja si myslim ze tu moznost tehu je… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.9.12 21:44

No to se pozna kdyby to bylo tak bych byla rada ale radsi se moc netesim abych pak nebyla zklamana:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová