Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Vladka23 píše:
Mooc dekuji doufam ze uz to stesti prijde:-)
Držím palce, ať přijde brzo ![]()
Vladka23.
sme na tom podobne, jak tady ctu..:-) mam 2 leteho chlapecka a snazime se uz 3 mesice mu poridit sourozence…zatim nic no..:-/ testikuju skoro porad..:-) taky si rikam, ze na to prestanu myslet…ale ono to tak moc nejde.. ![]()
a prstikovou metodu…vyzkousim.-) ![]()
Ahojky holky a co si myslite o kontryhelovym cajiku pomuze? pry se pije od 1dc do ovulky… mate nejake zkusenosti?
My se snazime uz od brezna a porad nic:-( taky si rikam ze na to nebudu myslet kamoska mi rika ze jsem uz posedla ale ono to proste nejde. kazdy mesic kdyz se to nepovede jsem sklamana ![]()
@Veronikq kontryhel je dobrý na sliznici, pije se od začátku cyklu, do ovulace. Pak už ne. Na sliznici jsou taky dobré grepy. A některé holky říkají, že i chili. Jiné doporučují chili až po ovulaci. Na zahnízdění je dobré pít červené víno. Ale tohle všechno nepomůže, když nejsou spermouši či neovuluješ nebo nemáš průchodné vejcovody. Někdo otěhotní snadno, ale cca každý 5. pár má problémy. Nikomu bycho to nepřála. Taky jsem chtěla miminko do 35, ale teď se modlím, aby to Eda zvládl. Snaha o mimčo, v našem případě 4 roky (víc v druhém denčku) mě naučila velké pokoře.
Vladi a byla jsi u dr? ja jem tam sla pred par mesici a zjistila ze bez pomoci by nam to neslo a asi by jsme se nedockaly ale i tak se nam prvni mesic s leky nepovedl…
@Veronikq píše:
Vladi a byla jsi u dr? ja jem tam sla pred par mesici a zjistila ze bez pomoci by nam to neslo a asi by jsme se nedockaly ale i tak se nam prvni mesic s leky nepovedl…
ne nebyla pred dvema dny jsem byla na pohotovosti s bolestma v podbrisku doktor rikal ze to tehotenstvi neni:-( delal mi ultrazvuk a rikal ze je vse poradku ze nic nebrani tomu abych otehotnela:-( jeste pockam chvyly nez pujdu k doktoroj
@Capelucita píše:
@Veronikq kontryhel je dobrý na sliznici, pije se od začátku cyklu, do ovulace. Pak už ne. Na sliznici jsou taky dobré grepy. A některé holky říkají, že i chili. Jiné doporučují chili až po ovulaci. Na zahnízdění je dobré pít červené víno. Ale tohle všechno nepomůže, když nejsou spermouši či neovuluješ nebo nemáš průchodné vejcovody. Někdo otěhotní snadno, ale cca každý 5. pár má problémy. Nikomu bycho to nepřála. Taky jsem chtěla miminko do 35, ale teď se modlím, aby to Eda zvládl. Snaha o mimčo, v našem případě 4 roky (víc v druhém denčku) mě naučila velké pokoře.
ja brala clostylbegit ovu jsem sice nenasla na testu ale dr mi rekla ze snad zadna jeji pacientka po tom leku nemela anovulacni cykus teda tak sem to pochopila. jinak mi je 23 let a do car me jeste nechteji. pokusim se ted ten cajik do ovu
Ted zkusim do manzela cpat zinek a zelezo a uvidime:-) jestli ty jeho mrsky budou zivejsi a vyzkousim i prstikovou metodu:-)
@Vladka23 píše:
ne nebyla pred dvema dny jsem byla na pohotovosti s bolestma v podbrisku doktor rikal ze to tehotenstvi neni:-( delal mi ultrazvuk a rikal ze je vse poradku ze nic nebrani tomu abych otehotnela:-( jeste pockam chvyly nez pujdu k doktoroj
no moje gynekolozka mi vzala krev a dalsi vysetreni a dala mi leky ktere Moje vajecniky stymulovali aby makaly a a taky abych ovulovala… jsem jen rada ze jsem sla…
to hrozné někomu se miminko zadaří hned a někdo na něho čeká i pár let
tak prý je nejlepší otěhotnět hned po vysazení HA tak mi to poradil doktor a tady to tak hned bylo ale zase někdo mi říkal že je lepší nechat tělo pročistit a počkat na pravidelnou ms po vysazení HA, přeji hodně štěstí ![]()
Tak ja mam ciklus pravydelny a ovuluju na netu jsem si zpocitala kdy mam ovulaci poprve jsem si v tu dobu zkusila udelat test a byl pozitivni ted si test delam pokazdy a vzdy vychazi pozitivni