Poslední roky se mi nedaří. Jak z toho ven?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19.4.21 12:37

Vloženo omylem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25897
19.4.21 17:10

Zakladatelko je něco nového? Pozitivního?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.21 19:45

Nemám nic veselého. Přes Vánoce celá rodina lehla s Covidem a aby toho nebylo málo onemocněla jsem rakovinou. Nemám moc dobrou prognózu. Už jsem tak nějak rezignovala a žiju ze dne na den. Radost mi dělají děti, kterým se daří v práci. Já se každé ráno probudím a myslím si, že žiju ve zlém snu.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová