Povídání jen tak

1678
14.7.13 20:47

Povídání jen tak

Zakládám tuhle diskuzi pro všechny, kteří si chtějí jen tak nezávazně popovídat a nenašli nikde vhodné téma. Mám doma jedno čtyřleté dítě, potom dvě nevydařené těhotenství, takže teď momentálně se o další mimčo nepokoušíme. Pořád bych si tady sem tam s někým ráda pokecala, ale je těžké zařadit se do diskuzí o těhotenství atd:-)…tak pokud je na tom někdo podobně, budu se těšit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1425
14.7.13 21:21

Ahojky, tak já si klidně popovídám:)Ale máme doma osmiměsíčního sviště, takže o něco mladší :lol:
Momentálně se o další mimčo taky nepokoušíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
14.7.13 21:34

Ahojky, taky se klidně zařadím k tobě, jsem na tom stejně co se týče diskusí atd. Jinak je mi 23 let, mé první těhu skončilo na Vánoce v 6 tt a ted jsem v 19 tt, takže druhej pokus úspěšnej :) Vánoce už ve třech :-) Jo a jedno nám fakt stačí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 21:36

Ahoj ja bych se také pridala mam 2 deti a jedno nepodarene teh. ukoncene ve 25tydn. a momentalne jsem tehotna 17tt a také se mi spatne zarazuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
14.7.13 21:41

Ahoj, tak já se s dovolením taky vtírnu. Mám 4 letýho kluka a 18 měsíční holčičku, za pár dní se uvidí, jestli jsme si náhodou z ovolený nedovezli suvenýrek :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
14.7.13 21:42

Ahoj tak já se taky přidám máme to dost podobně. Máme taky 4letýho kluka a už dva roky se snažíme o druhý. V říjnu jsem potratila v patém týdnu a od tý doby jen problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
14.7.13 21:45

Ahoj, taky bych se s dovolením vtírla, pokud to neva ;) Mám tříletou cácorku a nevlastního puboše

• Nahlásit
  • Citovat
815
14.7.13 21:47

@Jemys Nevlastní puboš :-D jojo, vlastně i já. Ale našětstí je v poho a hodnej a těší se na bratříčka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1678
14.7.13 21:48

Super, ahoj všem :)
@soleile tak když bylo malýmu 8 měsíců, nechtěla jsem o druhým ani slyšet :mrgreen:, pak až bych si dala říct, tak to nešlo
@lynč tak to jsme na tom hodně podobně, akorát že nám to vyjde vždycky hned napoprvé, ale skončilo to dvakrát revizí a teď nějak není síla, ani chuť se o cokoliv dalšího snažit
jinak všem, co jste těhule, hlavně ať je vše okiiiii ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
14.7.13 21:50

@Leila90 jojo, já si teda taky nestěžuju, vycházíme dobře, ségru má rád, rád s ní blbne i když tam je dost věkový rozdíl…Jé, vy budete mít klučinu? Tiše závidím těhotenství. Já na to (i na porod) tak ráda vzpomínám

• Nahlásit
  • Citovat
815
14.7.13 21:55

@Jemys Hurá,někdo s dobrýma zkušenostma z porodu :-) Baby mě straší, jak změním názor na porod a budu ho nenávidět, ale já se tááák těším na porod a že bych se ho bála, to by jsem musela být praštěná.. Noo, my holčičku, že můj už kluka má, tak holčina, ale nějak jí vykouk pindík :D Ale hned můj obrátil názor, jak se těší až budou spolu chodit na pivo :D Já se taky moc těším na drobka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1678
14.7.13 21:56

Já jsem se taky těšila na porod, ale jen proto, že už to budu mít za sebou :mrgreen: a jinak, mě taky strašili a bylo to přesně tak, jak říkali :mrgreen: ale strašit tě nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
14.7.13 22:09

@Leila90 moje máma vždycky říkala, že porod měla dlouhej a bolestivej a že doufá, že já ho takovej mít nebudu. Přání se ji splnilo, první 2h od příjezdu do porodnice a druhej 10min :roll:. Třetí snad odrodím doma, jestli nějakej bude :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
14.7.13 22:09

@Leila90 Jojo, to je ta klasika, jakmile řekneš, že si těhotná, tak Ti všichni začnou líčit, že nevíš, co tě čeká, že takou bolest si ani nedovedeš představit a že kdyby měli rodit chlapi, tak vymřem :mrgreen: Já teda rodila hódně dlouho, ale můžu říct, že zubař je horší :mrgreen: Je teda fakt, že my si tam s manželem krátili čas tím, že jsme hráli karty a to teda říkal i doktor, co mě rodil, že to teda ještě neviděl :mrgreen: Už máte jméno? Jsem baba zvědavá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
11689
14.7.13 22:13

@mouhla
Můžu se také přidat? Mám 11-měsíční holčičku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama