Je to pozitivní ovu test nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 19:18
Pozitivní ovu test nebo ne ?

Holky, příkladám foto, dle gyne a ovulometrii jsem měla mít ovulaci teď o víkendu +pondělí ( v pátek folikul 19,1mm) včera jsem dělala test a byl slabší než dnes, vím ze to asi není 100% ale mohu to považovat za pozitivní??? Nebo ovu bude až zítra třeba? Je to mé první testování tak se omlouvam za nezalost a z odpovědi děkuji. :srdce:

Reakce:
RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 16.09.18 19:28

testuj každý den, tenhle vypadá skoro jako pozitivní dle fota. Až začne zase slábnout, tak je ovu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 19:30
@RencaVlkova píše:
testuj každý den, tenhle vypadá skoro jako pozitivní dle fota. Až začne zase slábnout, tak je ovu

Ano testují , tady je ještě foto včera/dnes… :hug:

RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 16.09.18 21:29

sílí, tak ted uz jen číhat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:34
@RencaVlkova píše:
sílí, tak ted uz jen číhat :)

Takže když s začne čárka vytracet tak mám ovu ? Myslela jsem ze když je čárka nejsilnější ?

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 17.09.18 07:40
@Anonymní píše:
Takže když s začne čárka vytracet tak mám ovu ? Myslela jsem ze když je čárka nejsilnější ?

Když je čárka nejsilnější tak ovulace proběhne do 36hodin. K tomu testu není návod? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 08:46
@lachtanice86 píše:
Když je čárka nejsilnější tak ovulace proběhne do 36hodin. K tomu testu není návod? 8o

Ano je :roll: už čtu pardon :lol: :hug:
Podle testu bych teda měla mít teď ovulaci .?

RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 17.09.18 09:36
@Anonymní píše:
Ano je :roll: už čtu pardon :lol: :hug:
Podle testu bych teda měla mít teď ovulaci .?

ano

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 08:52

podle fotky muže mi někdo říct, zda jsem těhotná, bolí mne prsa,bolí mne pod bříško ale mám před půl rokem prodělanou operaci cysta na vaječníku a prokázaná endometrióza,po­radíte někdo můj lékař má dovolenou a nevím kam jít když nejsem objednána tak mne asi do nemocnice nevezmou že jen tak na bolest.mám hnědý výtok a bolí břicho jako při menstruaci bojím se aby to nebyla opet cysta anebo mimoděložní. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >