Pozor při nákupu nápojů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
sunshinegirl
31.8.15 12:31

Jo jo, to jsou i ty reklamy, v naší drogerii se může Vaše miminko najíst/napít před zaplacením. S manželem jen kroutíme hlavou, když vidíme v obchodě rodiče, co dovolí dítěti něco jíst/pít, aniž by to bylo zaplaceno. Za nás tohle neexistovalo. Snad dítě neumře, když chvíli počká. To je slušnost, jíst nezaplacené pečivo apod. to se prostě nedělá. Pak dítka vyrostou o pár let a okusují sýrové rohlíky…co je na tom divného, že jo.

  • Citovat
  • Upravit
965
31.8.15 12:32

Stalo se mi, že jsem si koupila džus a po otevření plastovýho víčka už pod tim nebyla ješť taková ta plastová nebo hliníková krytka. Přitom jsem věděla, že tam má být protože jsem si to kupovala často. Nikdy by mě nenapadlo, že tohle někoho napadne. A při představě že z toho pil nějakej bezďák nebo feťák třeba, tak jsem to radši vylila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
31.8.15 12:32

@sunshinegirl to mě taky napadlo na reklama.. Pak si lidi na to zvyknou a dělaí to všude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5420
31.8.15 12:34

@radkka No je to asi 2roky, možná víc..Byla to diskuze celkově o chování v marketech a reklamacích a tak…Ale byla fakt výživná, pamatuji na jednu, co se k tomu ještě hrdě hlásila a je tu doteď :mrgreen: Mě osobně je proti srsti i ochutnávání ovoce, nebo že si někdo nabere hrst ořechů a pak to během nákupu pojídá..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
31.8.15 12:35
@roksy25 píše:
@araw No ty jo, hele tu diskuzi, co je stará tak 2roky mám ještě v živé paměti. Co tam padalo za chuťárny a názory a ještě se tím chlubily :zed:

No já taky, nikdy na to nezapomenu :zed: Lidi jsou strašný prasata

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
31.8.15 12:35
@araw píše:
No prosím tě, co se ti na tom nelíbí? To už tu bylo diskuzí, kdo to nechápe, tak je úúplně blbeeej, to nevíš? to je přeci naprosto normální :cert: pak nemaj haranti takových matek ožírat pečivo, upíjet z nápojů a pod. :cert:

TAdy byly diskuze na tohle a že je to normální 8o 8o 8o 8o
Já si někdy utrhnu kuličku vína, abych nekupovala kyselé a mám z toho pomalu trauma :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
31.8.15 12:36
@roksy25 píše:
@radkka No je to asi 2roky, možná víc..Byla to diskuze celkově o chování v marketech a reklamacích a tak…Ale byla fakt výživná, pamatuji na jednu, co se k tomu ještě hrdě hlásila a je tu doteď :mrgreen: Mě osobně je proti srsti i ochutnávání ovoce, nebo že si někdo nabere hrst ořechů a pak to během nákupu pojídá..

si určitě pamatujem tu samou :lol: :lol: teď už má o jedno dítě víc než předtím :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5420
31.8.15 12:37
@sunshinegirl píše:
Jo jo, to jsou i ty reklamy, v naší drogerii se může Vaše miminko najíst/napít před zaplacením. S manželem jen kroutíme hlavou, když vidíme v obchodě rodiče, co dovolí dítěti něco jíst/pít, aniž by to bylo zaplaceno. Za nás tohle neexistovalo. Snad dítě neumře, když chvíli počká. To je slušnost, jíst nezaplacené pečivo apod. to se prostě nedělá. Pak dítka vyrostou o pár let a okusují sýrové rohlíky…co je na tom divného, že jo.

Hele oni to dělají i dospělí, letos jsem viděla primadonu, co přišla k nápojům, vzala flašku a naklopila jí do sebe a ještě pěkně hlasitě, uf, jsem nemohla vydržet :zed: Takhle mi to běžně dělali lidé na benzínce, vždycky jsem je upozornila, že se nejdříve platí a pak konzumuje :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
31.8.15 12:38

Tak já bych se nedivila. Já běžně kolem sebe mám maminky, co vejdou a rovnou dají do pusy jídlo.. Třeba já se přiznám, že mám 6 letehé 2 leté batole a dvakrát jsem ulomila špičku rohlíku rohlíku.. Ale rozbalovat a nebo upíjet, někde něco ochutnávat, to fakt ne.. ale je pravda, že to byly místní potraviny, kde ještě prodavačka pobízela, ulomte mu, to nevadí..

Příspěvek upraven 31.08.15 v 12:39

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
31.8.15 12:38
@roksy25 píše:
Hele oni to dělají i dospělí, letos jsem viděla primadonu, co přišla k nápojům, vzala flašku a naklopila jí do sebe a ještě pěkně hlasitě, uf, jsem nemohla vydržet :zed: Takhle mi to běžně dělali lidé na benzínce, vždycky jsem je upozornila, že se nejdříve platí a pak konzumuje :zed:

Ano, protože si je tak některé obchody vychovaly. Dřív by je z obchodu vyrazili. A nevidím rozdíl mezi dítě/dospělý. Protože tohle se prostě nedělá!!!

  • Citovat
  • Upravit
5420
31.8.15 12:40

@jenny.fields Jojo a pěkně obsáhlé, až ji pak museli admini zamknout :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
31.8.15 12:40
@sunshinegirl píše:
Jo jo, to jsou i ty reklamy, v naší drogerii se může Vaše miminko najíst/napít před zaplacením. S manželem jen kroutíme hlavou, když vidíme v obchodě rodiče, co dovolí dítěti něco jíst/pít, aniž by to bylo zaplaceno. Za nás tohle neexistovalo. Snad dítě neumře, když chvíli počká. To je slušnost, jíst nezaplacené pečivo apod. to se prostě nedělá. Pak dítka vyrostou o pár let a okusují sýrové rohlíky…co je na tom divného, že jo.

Tak já teda klukům dám půlku rohlíku a druhou půlku do sáčku, pití přinejhorším taky otevřu, dám zpět do košíku a na pokladně zaplatím. Nevidím na tom nic špatného :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
sunshinegirl
31.8.15 12:41
@Thesis píše:
Tak já teda klukům dám půlku rohlíku a druhou půlku do sáčku, pití přinejhorším taky otevřu, dám zpět do košíku a na pokladně zaplatím. Nevidím na tom nic špatného :nevim:

Já jo. Jídlo a pití se prostě prvně zaplatí a pak až je moje. Do té doby je ve vlastnictví obchodu a ne moje, tudíž ho nemůžu jíst ani pít. Je to snad základní právo vlastnictví a taky učí děti trpělivosti. Prostě nemůže děcko dostat hned všechno jen proto že to chce. To jsou pak ty scény v obchodech. Já to CHCI CHCI A CHCI.

  • Citovat
  • Upravit
14110
31.8.15 12:42

Tak já jsem asinevychovaná, když vím, že jdu na mega nákup, nemáme s sebou pití, ketré by se navíc muselo nechat na informacích olepit, a vím, že tam budu minimálně půl hodiny až hodinu, tak jim to pití klidně načnu, stejně jako dám hladovýmu děcku rohlík… nebo já jsem třeba ve 34. tt a taky se občas napiju, než tam sebou seknout…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
31.8.15 12:42

Já než jdu do potravin, tka si děti pořádně nakrmím a dám ji napít :mrgreen: ale jako fakt. Mám u sebe napij se, tady máš něco.. a pak třeba za chivlku jdme do obchodu..
S hladovým dítětem to musí být zážitek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák