Reklama

PPL nedoručení zásilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neira
Povídálka 49 příspěvků 26.07.18 11:03
PPL nedoručení zásilky

Ahoj holky,

chci se zeptat… máte zkušenost s tím, jak pohnout se zásilkou u PPL z doručovacího depa?
Zásilka je na doručovacím depu týden, byla jsem ale na dovolené, tak jsem změnila termín doručení z min. pátku na toto pondělí.
Balík mi do včera nepřišel, tak jsem volala na zákazn. linku, kde mi pán řekl, že tam zavolá, aby zásilku už konečně dali kuriérovi. Prý dnes…
Tak sms mi pořád nepřišla, takže dnes to nebude, stav zásilky je stejný k pondělkovému datu a já už fakt nevím jak s tím dál hnout.
Třeba kam ještě zavolat, nebo je bombardovat… fakt nevím.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 26.07.18 11:08

Volej přímo na depo. Jinak dnes mi vezou tři balíky a nepřišla ani jedna info sms - možná jim blbne síť

Prof. Farnsworth
Závislačka 3936 příspěvků 26.07.18 11:10

Mě před časem doručili balík kolem deváté ráno, a sms že budou doručovat mi přišla odpoledne :nevim:

Neira
Povídálka 49 příspěvků 26.07.18 11:11

@Tichošlápek A jak prosím te zjistím, na jakém depu se zásilka nachází? V tom přehledu k ní to nevidím :(

Neira
Povídálka 49 příspěvků 26.07.18 11:13

No teď jsem zjistila, že teď ráno zmenili stav na doručování dnes. Sms tedy ale nepřišla. Tak to jsem fakt zvědavá, zda mi budou volat…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 26.07.18 11:13

@Neira mají dorucovaci oblasti, takže se mrkni na depo nejblíže k tvému bydlišti, tuším, ze měli na webu mapu. Měl by tam byt i kontakt přímo na depo a tma ti řeknou, v čem je problém. Ale musíš byt trpeliva a zkoušet volat, když mají frmol, tak to neberou. Řešila jsem nedávno, když nam ztratili stůl :lol:

Neira
Povídálka 49 příspěvků 26.07.18 11:15

Děkuju, mrknu nato :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama