Před ovulací holčička, po ní chlapeček?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
santapetra
6.10.11 21:06
maltik2008 píše:
prislo me to logicke,pote,co me to bylo vysvetleno.......aaaaale v praxi me to nevyslo vubec,pokazde,kdyz jsme „delali“ pred ovulaci holcicku,byl to kluk… [/cita

maltiku to je k vzteku :cert:

  • Citovat
  • Upravit
santapetra
6.10.11 21:07

maltiku to je k vzteku :cert:

  • Citovat
  • Upravit
7013
6.10.11 21:15

Prostě příroda je víc než nějaký tabulky :wink: a prostě je to 50:50 a nikdo to nedokáže změnit :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
7.10.11 06:48

Tabulky, netabulky..
Stejně, žena, která si neměří BT nebo nepoužije ovulační testy, tak neví, ve kterém okamžiku má ovulaci(já to taky nevím, nikdy jsem to nezjišťovala)..Samozdřejmě jde odhadem vypočítat „plodné dny“, ale těch je víc a není to přesné..

„Pocit ovulace“, taky není přesný, sice někdo má určité příznaky, ale nemůže vědět, jestli je to těsně před ovulací nebo těsně po ní :nevim:

Právě proto mě překvapuje, že jste některé na tuto otázku suveréně odpověděly - já to prostě nevím..

Stejně je to na přírodě, je to půl na půl..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101939
7.10.11 08:38

No, to jsme ty, co měřily tu BT, případně ji kombinovaly s ovu testy… ono když se nějakou dobu nevede, tak pak člověk tu ovulaci celkem loví ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8911
7.10.11 09:01
Jana206 píše: ..Právě proto mě překvapuje, že jste některé na tuto otázku suveréně odpověděly - já to prostě nevím.. …

Já si BT měřila a svůj „pocit“, že mám ovulaci (po měsících měření a zkoumání sama sebe to už poznáš), si ji ověřovala ovulačními testy. :jazyk: Takže já to vím tutově. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17629
7.10.11 09:13
Jana206 píše:
Tabulky, netabulky..
Stejně, žena, která si neměří BT nebo nepoužije ovulační testy, tak neví, ve kterém okamžiku má ovulaci(já to taky nevím, nikdy jsem to nezjišťovala)..Samozdřejmě jde odhadem vypočítat „plodné dny“, ale těch je víc a není to přesné..

„Pocit ovulace“, taky není přesný, sice někdo má určité příznaky, ale nemůže vědět, jestli je to těsně před ovulací nebo těsně po ní :nevim:

Právě proto mě překvapuje, že jste některé na tuto otázku suveréně odpověděly - já to prostě nevím..

Stejně je to na přírodě, je to půl na půl..

taky jsem odpověděla dost nepřesně :mrgreen:
souhlasím s tím, cos psala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová