Přestat myslet na to co chci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 17:47
Přestat myslet na to co chci

Nějaké rady a tipy jak přestat intenzivně myslet na to co chci. Jsem toho názoru že když na něco neustále myslím tak se mi to nesplní, je potřeba to přestat řešit, ale jak?
V současné chvíli bych velmi ráda potkala chlapa a měla rodinu. Jenže tím jak kolem mě se rodí o stošest a svateb je čím dál víc, tím víc na to myslím. Přitom si říkám že když to přestanu řešit tak někdo se najde, ale jak nemyslet na něco co mám dennodenně před očima - miminka a svatby.
věk cca 30let. takže o to víc bych chtěla už rodinu

Reakce:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 13.06.19 17:54

Spis napis odkud jsi a neco malo o sobe. A az nekdo bude hledat, tak at vi:-)…emimino je veeelka seznamka a nahoda je mozna kdekoliv :lol:

Kfětoslava
Závislačka 2963 příspěvků 13.06.19 18:23

Na jednu stranu se říká, že člověk na to nemá myslet a podle jiné filozofie se myslet na to má a správně si přát. Já radím tak něco mezi a jít tomu trochu naproti. :kytka:

mrav
Vesmírná mluvilka 30234 příspěvků 13.06.19 22:53

Jak napsaly holky - napiš něco o sobě a taky nejsou k zahození seznamky a samozřejmě tady. Já jsem se nedávno seznámil - a to mám už skoro 47 a dcerku, která má tři a půl. Držím ti palce. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama