Přestupková komise - výpověď u policie

Anonymní
24.1.21 09:18

Prestupkova komise - rvacka

Ahoj holky, na Silvestra se nam stala takova neprijemnost. Snoubenec se porval se sousedem. Soused to jeste v ten den nahlasil policii, coz jsme zjistili az vcera, kdyz k nam prisla policie a chteli vypoved. Ja jsem jediny svedek, byla jsem totiz u toho. Policie rekla, ze to predava prestupkove komisi. Co nas ceka? Bude vubec moje vypoved brana v potaz, jelikoz jsem snoubenka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1754
24.1.21 09:20

To bude v pohode, dostane max pokutu bych rekla..,ano, bude brana v potaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
24.1.21 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, na Silvestra se nam stala takova neprijemnost. Snoubenec se porval se sousedem. Soused to jeste v ten den nahlasil policii, coz jsme zjistili az vcera, kdyz k nam prisla policie a chteli vypoved. Ja jsem jediny svedek, byla jsem totiz u toho. Policie rekla, ze to predava prestupkove komisi. Co nas ceka? Bude vubec moje vypoved brana v potaz, jelikoz jsem snoubenka?

Hlavně si včas před svatbou srovnej v hlavě, proč se poprali. Kdo rvačku vyvolal a do jaké míry na tom má tvůj přítel podíl.
Neřešila bych věrohodnost tvé výpovědi, jako pohnutky zatím ještě přítele. Rváče a agresory nesnáším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 09:44

@Kockazvysocan Podil maji oba dva, rvacku ale zacal soused. Jenomze ten se stavi do pozice napadenyho. Kopnul i me. Bohuzel jsem nebyla u lekare, necekali jsme, ze to takhle dopadne. Navic soused si vzal kamose a vyhrozoval nam pod oknem. Policie se taky ptala proc sme to nenahlasili.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat