Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tchán má nový foťák…Kodak. Něco si tam přemáčkl a najednou mu to začlo fotit ve formátu .kdc. Jedna fotka má 25 MB. O ty fotky bychom neradi přišli, ale přítel ztrávil celý večer hledáním programu, který by to převedl na jpg (nebo cokoliv jiného normálnějšího).
Nemáte někdo zkušenost s tímhle blbým formátem?
http://www.stahuj.centrum.cz/…e-converter/?g[hledano]=kdc&g[oz]=1.0
našla jsem toto ale zkušenost nemám
Přítel je teď ve sprše, ale mám pocit, že toto stahoval a nakonec to kdc ani nezná. Ale počkám, až vyleze a podívá se sám (nebo to stáhnu a ukážu mu, že to umí
)
Anglicky už je snad všechno
Ten první to fakt neumí, teď jsem to zkoušela a i když má psané, že ano, tak neví. Tak jdu hrabat ty z dalšího odkazu ![]()