Prezidentské volby 2018

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Mango_Lassi
4.5.18 14:42
@Emimin7 píše:
Co říkáte na Zemanovo vyjádření k novičoku? Nepřijde vám, že potápí vlastní zemi? :?
  • Citovat
  • Upravit
1694
4.5.18 18:23
@Emimin7 píše:
Co říkáte na Zemanovo vyjádření k novičoku? Nepřijde vám, že potápí vlastní zemi? :?

On ČR zadupává do země. :,( :zed:

https://nazory.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/?…

Zeman zradil svoji vlast, jedná v zájmu Ruska, je pátou kolonou Moskvy v Praze

Odtud plyne, že Zeman mohl klidně říci toto: Jed A234, kterým byl otráven Skripal a jeho dcera, se podle svědectví BIS a Vojenského zpravodajství u nás ani nevyráběl, ani netestoval.

podle nejrůznějších expertních zpráv u nás nebyl vyroben jed, kterým byli Skripal a jeho dcera otráveni.

Český občan však spokojen být nemůže. Je zděšen, znechucen a svým vlastním prezidentem zrazen. (Dodejme, že stejné pocity musí mít i premiér Andrej Babiš, ale dělat nemůže nic, Zeman ho má v hrsti.)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
4.5.18 18:35
@KalamityJohn píše:
Myslím, že už ani neví co plácá.

Tenhle típek plácá ještě víc: ;) Ten toho má dost.

Youtuber-senior z Karviné bojuje proti ‚hitlerovské propagandě USA‘

https://echo24.cz/…opagande-usa

https://www.youtube.com/watch?…

Nacistická diverzní centra uvnitř sociálních sítí, nejen že existují, ale jsou velmi aktivní

https://www.youtube.com/watch?…

Kvalitní a demokratický ruský internet, proti nacistickému a tupému lhaní českému internetu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
4.5.18 21:16

Zeman vyzradil utajenou informaci, potvrdila BIS.
Běžnému člověku by hrozilo vězení

https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
6.5.18 19:11

@Jirka765 @Gába27

Mnichovská zrada, nebo pražský krach? Nečasova mise a rozpad Československa v roce 1938

https://rcmonitor.cz/…ce-1938/3237

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6915
6.5.18 19:18
@CHLAP.cz píše:
Teď už mě je jasný, proč vyhrál ten ožralka. ;)

Zemanovi voliči:

Většina Čechů má virus, který snižuje inteligenci, zjistili vědci

http://www.blesk.cz/…i-vedci.html

Podle vedoucího týmu Jaroslava Flegra se přitom virus vyskytuje ještě častěji mezi staršími lidmi.

Ze zhruba tří stovek testovaných lidí se nákaza potvrdila u 52 procent.

U starších lidí se počet nakažených blíží 80 procentům, ale může být ještě vyšší.

Jsi zdrojem infekce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7210
6.5.18 20:31
@CHLAP.cz píše:
@Jirka765 @Gába27

Mnichovská zrada, nebo pražský krach? Nečasova mise a rozpad Československa v roce 1938

https://rcmonitor.cz/…ce-1938/3237

Již poněkolikáté to píšu - Hitler měl sám prohlásit, že by se v ČSR nikdy nedostal tak daleko, nebýt kolaborantů (kterých je i dnes u nás požehnaně) v naší zemi. Na Beneše je nahlíženo různou optikou, co jsem četla, tak převážně byl označován za zbabělce. To nechť si každý přebere, jak uzná za vhodné. Pan Nečas mohl pana Beneše poslat do řiti, neučinil tak, takže své vyjádření si pak měl vzít do hrobu. Na osudu naší země měl totiž také lví podíl. Můj chlap je posedlý 2. WW, takže těch dokumentů jsem nuceně shlédla už spoustu. Mj. také s vyjádřením Franocouzů a Anglánů, že raději obětují ČSR, aby zachránili své země. Pak si vyber. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
6.5.18 20:50
@Gába27 píše:
Již poněkolikáté to píšu - Hitler měl sám prohlásit, že by se v ČSR nikdy nedostal tak daleko, nebýt kolaborantů (kterých je i dnes u nás požehnaně) v naší zemi. Na Beneše je nahlíženo různou optikou, co jsem četla, tak převážně byl označován za zbabělce. To nechť si každý přebere, jak uzná za vhodné. Pan Nečas mohl pana Beneše poslat do řiti, neučinil tak, takže své vyjádření si pak měl vzít do hrobu. Na osudu naší země měl totiž také lví podíl. Můj chlap je posedlý 2. WW, takže těch dokumentů jsem nuceně shlédla už spoustu. Mj. také s vyjádřením Franocouzů a Anglánů, že raději obětují ČSR, aby zachránili své země. Pak si vyber. :nevim:

Byla to složitá doba, ale v Evropě začalo spousta nespravedlností už po 1. světové.
Však se v tom článku píše, že polovina obyvatel na území Československa v roce 1938 byla nespokojená apd. Všechny problémy začaly v roce 1919.
V každém případě byl Beneš zrádce největší velikosti (intrikán atd.) Celá vláda v roce 1938 porušovala soustavně ústavu. Levičákům nikdy nevěřím. Pak to Beneš totálně po…, když v roce 1943 podepsal se Stalinem ten šílený dokument atd. Komunisti mu to za všechno v roce 1948 spočítali. Dobře mu tak, ale odnesli to i nevinní.
Anglie nás nezradila /neměli jsme s ní smlouvu. Jan Masaryk hrubě urážel tehdejší anglické představitelé (to je síla) a T. G. Masaryk chtěl už v roce 1919 Německu dát území, kde žili Němci - to je mazec. Francie a Anglie byly tehdy proti. Všechno to zlo páchali sociální demokraté, socialisti a podobná sebranka.

Současnost opět varuje:

https://echo24.cz/…vanou-z-ciny

„Facka postkomunistickým zemím“. Juncker odhaluje sochu Marxe darovanou z Číny

http://tv.blesk.cz/…vu-mame.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
6.5.18 20:58
@Gnaar píše:
Jsi zdrojem infekce?

Ty Jsi ještě tady? 8o 8o Co se tady trápíš - v Moskvě by Ti bylo líp. ;)

https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

Na demonstracích v Moskvě zasahovali i ruští kozáci, rozháněli lidi biči

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6915
6.5.18 23:38
@CHLAP.cz píše:
Ty Jsi ještě tady? 8o 8o Co se tady trápíš - v Moskvě by Ti bylo líp. ;)

https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

Na demonstracích v Moskvě zasahovali i ruští kozáci, rozháněli lidi biči

Vyhledej pomoc psychiatra, chlapcze (čti: „chlapče“), jsi opravdu smutný případ…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
7.5.18 12:22

Babiš: Novičok se u nás nevyráběl ani neskladoval

Je to na Novimkách.
Tak kdo má pravdu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7210
7.5.18 12:43
@Lenka002 píše:
Je to na Novimkách.
Tak kdo má pravdu?

Samozřejmě pan prezident. Pan AB má totiž poslední dobou velký zmatek v tom, co je bílá a co černá. A obvykle si počká, co na to veřejné mínění. Pak se teprve projeví. :roll: Pro mě naprosto nedůvěryhodný člověk. Což byl ostatně už před lety, takže nic nového.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9371
7.5.18 12:56
@Lenka002 píše:
Je to na Novimkách.
Tak kdo má pravdu?

Pravdu musí mát BIS, takže v tomhle případě Babiš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21213
7.5.18 13:00
@Gába27 píše:
Samozřejmě pan prezident. Pan AB má totiž poslední dobou velký zmatek v tom, co je bílá a co černá. A obvykle si počká, co na to veřejné mínění. Pak se teprve projeví. :roll: Pro mě naprosto nedůvěryhodný člověk. Což byl ostatně už před lety, takže nic nového.

Zeman byl nedůvěryhodný, co se objevil v politice, Vždycky plácal co ho zrovna napadlo. Ty to možná nepamatuješ, ale já ano.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7210
7.5.18 13:42
@KalamityJohn píše:
Zeman byl nedůvěryhodný, co se objevil v politice, Vždycky plácal co ho zrovna napadlo. Ty to možná nepamatuješ, ale já ano.

Víš, u Zemana oceňuji mj i to, že svůj názor dokáže projevit, i když ví, že opět z toho bude poprask v kovářské uličce. Nečeká vyčihovácky a zbaběle, až co na problém, situaci apod. řekne veřejné mínění a podle toho pak svůj názor upraví. Pak zase případně přeupraví a tak pořád dokola. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová