Prezidentské volby 2018

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Mango_Lassi
17.6.18 15:08
@ontar píše:
Zeman nemá čas…kupuje nové trenýrky… :mrgreen:
Čas trenýrek přeci skončil. Teď už bude pouze čas plen
  • Citovat
  • Upravit
1878
17.6.18 15:09
@ontar píše:
Podkarpatskou Rus nám, ale ukradli sovětští soudruzi, jako teď ukradli Krym…

Podkarpatská Rus je součástí Ukrajiny a teoreticky se může osamostatnit nebo přičlenit k sousedním státům. S ČR ale nemá žádnou spojitost a není to historické území patřící k českým zemím. Jediné území, které kdysi patřilo k českým zemím je část západního Polska, jinak o žádném jiném :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1878
17.6.18 15:14

Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
17.6.18 15:26
@Jirka765 píše: Podkarpatská Rus je součástí Ukrajiny a teoreticky se může osamostatnit nebo přičlenit k sousedním státům.
souhlas, presne tak
@Jirka765 píše: S ČR ale nemá žádnou spojitost a není to historické území patřící k českým zemím.

tohle neni az tak uplne pravdou, tahle cast byla po I.sv.valce uzemim nikoho, ktere nikdo vlastne nechtel, tak bylo postoupeno nove vznikle CSR, aby do nej investovala, coz se take v pomerne znacnem rozsahu stalo, CSR masivne investovala do Slovenska a do Podkarpatske Rusi,
to bylo presne to, co nechtela Ukrajina, Madari, Rumuni, vsichni tito meli v tom uzemi svoje lidi, ovsem aby se o ne nejak starali, to ne,
zustali tak na krku CSR, ktera se jich nestranila, naopak

diky temto investicim prvni republika docela slusne prosperovala, coz se po valce znelibilo zapadu a zalobilo Stalinovi,

mozna to zni paradoxne, ale je to realita

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
17.6.18 15:29
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio. :think:

ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,

muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1878
17.6.18 15:35
@Pesimistaa píše:
tohle neni az tak uplne pravdou, tahle cast byla po I.sv.valce uzemim nikoho, ktere nikdo vlastne nechtel........

Maďarsko je chtělo, ale je to víceméně jedno. To území nesousedí s ČR a pochybuji, že někomu v ČR chybí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
17.6.18 15:39
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio. :think:

ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,

muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
17.6.18 15:39
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio. :think:

ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,

muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
17.6.18 15:43
@Jirka765 píše: Maďarsko je chtělo, ale je to víceméně jedno. To území nesousedí s ČR a pochybuji, že někomu v ČR chybí.

samozrejme, ze nechybi, I kdyby, tak by dnes tohle uzemi bylo soucasti slovenska, on na vychode Slovenska je dokonaly mix Slovaku a Rusinu, jak je znam, tazke by to tam zapadlo,

jinak diskuse o tom je spise o souvislostech s prerazovanim uzemnich celku mezi staty diky prave agresivnimu nemecku,

k tomu Madarsku, to meli zajem jen o vladu a nic by tam neudelali, to nakonec historicky ukazali, jak zachazeli se Slovenskem,
jeste jeden cil vitezu, oslabit ambiciozni Madary, proto zadne Slovensko, zadne Podkarpati

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
18.6.18 19:39

Prezident Zeman by měl podstoupit psychiatrické vyšetření

https://www.reflex.cz/…setreni.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6439
18.6.18 20:08
@CHLAP.cz píše:
Prezident Zeman by měl podstoupit psychiatrické vyšetřeníhttps://www.reflex.cz/…setreni.html

Teda nevím, kdo by ho víc potřeboval. jestli ten vyhulenec X. Doležal, či Zeman :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
21.6.18 16:25

To stojí za to, přečtěte si i debatu pod článkem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
21.6.18 16:26

To že T. je de*il, vím dávno, ale ty děti v klecích, to mi rve srdce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21213
21.6.18 16:41
@Lenka002 píše:
To že T. je de*il, vím dávno, ale ty děti v klecích, to mi rve srdce.

Ale h0vno! Tohle se deje uz od vlady slizkyho vilika clintona, to jen americky levicaci uz nevedi coby.
I v cechach oddeluji deti od zavrenejch rodicu - zaviraji je za prestupky zakonu a ilegalne prejit hranice do USA je prestupek platnych zakonu.

A ty fotky z kleci jsou sehrany - nastrkali deti do kleci na DEMONSTRACI, nafotili - a pak to zverejnili jako skutecne klece.

Ale blbci jim to bastej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21213
21.6.18 18:52

Asi takhle, za obamy byli děti demokratům u perdele - což se nezměnilo, jim o děti nejde nikdy, jen o moc, jako všem levičákům.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová