Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@ontar píše:
Podkarpatskou Rus nám, ale ukradli sovětští soudruzi, jako teď ukradli Krym…
Podkarpatská Rus je součástí Ukrajiny a teoreticky se může osamostatnit nebo přičlenit k sousedním státům. S ČR ale nemá žádnou spojitost a není to historické území patřící k českým zemím. Jediné území, které kdysi patřilo k českým zemím je část západního Polska, jinak o žádném jiném
.
Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio. ![]()
@Jirka765 píše: Podkarpatská Rus je součástí Ukrajiny a teoreticky se může osamostatnit nebo přičlenit k sousedním státům.souhlas, presne tak
@Jirka765 píše: S ČR ale nemá žádnou spojitost a není to historické území patřící k českým zemím.
tohle neni az tak uplne pravdou, tahle cast byla po I.sv.valce uzemim nikoho, ktere nikdo vlastne nechtel, tak bylo postoupeno nove vznikle CSR, aby do nej investovala, coz se take v pomerne znacnem rozsahu stalo, CSR masivne investovala do Slovenska a do Podkarpatske Rusi,
to bylo presne to, co nechtela Ukrajina, Madari, Rumuni, vsichni tito meli v tom uzemi svoje lidi, ovsem aby se o ne nejak starali, to ne,
zustali tak na krku CSR, ktera se jich nestranila, naopak
diky temto investicim prvni republika docela slusne prosperovala, coz se po valce znelibilo zapadu a zalobilo Stalinovi,
mozna to zni paradoxne, ale je to realita
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio.
ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,
muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni ![]()
@Pesimistaa píše:
tohle neni az tak uplne pravdou, tahle cast byla po I.sv.valce uzemim nikoho, ktere nikdo vlastne nechtel........
Maďarsko je chtělo, ale je to víceméně jedno. To území nesousedí s ČR a pochybuji, že někomu v ČR chybí.
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio.
ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,
muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni ![]()
@Jirka765 píše: Že prý ty trenýrky měly uměleckou hodnotu 2 mio. Kč. Možná, kdyby si je nějaká umělkyně na chvíli strčila do k***y, tak by to mohlo být 4 mio.
ja myslel, ze nejvyssi kulturni hodnotu ma pivni sud, ktery vypil Vasek humanita a prkno z lavicky, na ktere tu humanitarni opiuci vyspaval,
muam mezery ve vedomostech, priznavam se bez muceni ![]()
@Jirka765 píše: Maďarsko je chtělo, ale je to víceméně jedno. To území nesousedí s ČR a pochybuji, že někomu v ČR chybí.
samozrejme, ze nechybi, I kdyby, tak by dnes tohle uzemi bylo soucasti slovenska, on na vychode Slovenska je dokonaly mix Slovaku a Rusinu, jak je znam, tazke by to tam zapadlo,
jinak diskuse o tom je spise o souvislostech s prerazovanim uzemnich celku mezi staty diky prave agresivnimu nemecku,
k tomu Madarsku, to meli zajem jen o vladu a nic by tam neudelali, to nakonec historicky ukazali, jak zachazeli se Slovenskem,
jeste jeden cil vitezu, oslabit ambiciozni Madary, proto zadne Slovensko, zadne Podkarpati
@CHLAP.cz píše:
Prezident Zeman by měl podstoupit psychiatrické vyšetřeníhttps://www.reflex.cz/…setreni.html
Teda nevím, kdo by ho víc potřeboval. jestli ten vyhulenec X. Doležal, či Zeman
![]()
To že T. je de*il, vím dávno, ale ty děti v klecích, to mi rve srdce.
@Lenka002 píše:
To že T. je de*il, vím dávno, ale ty děti v klecích, to mi rve srdce.
Ale h0vno! Tohle se deje uz od vlady slizkyho vilika clintona, to jen americky levicaci uz nevedi coby.
I v cechach oddeluji deti od zavrenejch rodicu - zaviraji je za prestupky zakonu a ilegalne prejit hranice do USA je prestupek platnych zakonu.
A ty fotky z kleci jsou sehrany - nastrkali deti do kleci na DEMONSTRACI, nafotili - a pak to zverejnili jako skutecne klece.
Ale blbci jim to bastej.
Asi takhle, za obamy byli děti demokratům u perdele - což se nezměnilo, jim o děti nejde nikdy, jen o moc, jako všem levičákům.