Přítel a jeho kecy o vzhledu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 20:23
Přítel a jeho kecy o vzhledu

Ahoj, asi jsem citlivka, ale vadi mi na přitelovi toto. Máme dvě holky.3 a 6 let. Často poslouchám, že se mu u malých holek nelíbí vlasy delší než k ramenům. Ani když mají dva culíky, že jsou jak pipi punčocha. Rovněž se mu nelíbí na dcerách sukýnky a šaty. Jinak holky miluje, říká, že je rád že máme holky, že kluci bývají větší lumpi. Řádí s nima atd ale on by je snad nechal chodit jen v kalhotech, žádné krášlení nic. Vadilo by vám to taky? a kdyby se to vašemu nelíbilo, dávaly byste dcerám sukynky a šaty, nechaly jim dlouhé vlasy a prostě je čančaly? diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 21.10.18 20:26

Ahoj, je to chlap, kterej očividně vůbec netuší co se holkám líbí :-)
vysvětlila bych mu, že vojáky mi z nich dělat nebude :D
Ještě bych ho postrašila smyšleným příběhem, kde to chlap takhle doma dělal a z holek jsou dneska lesby :mrgreen:

divine woman
Echt Kelišová 8843 příspěvků 21.10.18 20:26

A co holčičky, jak se rády obléhají a česají ony? Podle toho bych postupovala.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 21.10.18 20:29

@GirlsNick :lol:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 21.10.18 20:30

Asi bych se zeptala holek jak to vidí, jestli se jim líbí být za princezny, tak ať jsou za princezny. :palec: A chlapovi bych řekla, že si nechám ušmiknout vlasy a budu nosit jen kalhoty abych jim šla příkladem … můj by to nevydejchal :D

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 21.10.18 20:30

Tak mě záleží na tom, co mají rády moje holčičky. Co si o tom myslí kdokoliv jiný, je mi šumák.

Russet
Extra třída :D 11665 příspěvků 21.10.18 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, asi jsem citlivka, ale vadi mi na přitelovi toto. Máme dvě holky.3 a 6 let. Často poslouchám, že se mu u malých holek nelíbí vlasy delší než k ramenům. Ani když mají dva culíky, že jsou jak pipi punčocha. Rovněž se mu nelíbí na dcerách sukýnky a šaty. Jinak holky miluje, říká, že je rád že máme holky, že kluci bývají větší lumpi. Řádí s nima atd ale on by je snad nechal chodit jen v kalhotech, žádné krášlení nic. Vadilo by vám to taky? a kdyby se to vašemu nelíbilo, dávaly byste dcerám sukynky a šaty, nechaly jim dlouhé vlasy a prostě je čančaly? diky
Čančala bych je podle nejlepšího vědomí a svědomí. Nemusely by být celorůžové, ale k holkám dlouhé vlasy patří a sukně taky. Ty máš krátké vlasy a jsi kalhotový typ? :roll:

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 21.10.18 20:34

Čekám holčičku a taky se mi nelíbí sukně a šaty. Sama je nenosim nikdy. Ale oblečení jakmile bude mít rozum budu nechávat na ní. Do té doby nějaké kompromisy budou kvůli chlapovi a rodině

terien
Echt Kelišová 8105 příspěvků 21.10.18 20:35

Že se mu to nelíbí to chápu, každý má právo na svůj vkus a názor. Kvůli tomu ale nemusí chodit holky na ježka. Nechala bych je nosit co se líbí jim. Naše je parádnice, šaty, sukně, střevíce,… Měla vlasy do pasu a muž ji přesvědčil ať se nechá ostříhat na mikádo :lol: když se jí to líbí, proč ne.

Lenulka211
Stálice 64 příspěvků 21.10.18 20:38

@GirlsNick :potlesk: :mrgreen: :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13414 příspěvků 21.10.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj, asi jsem citlivka, ale vadi mi na přitelovi toto. Máme dvě holky.3 a 6 let. Často poslouchám, že se mu u malých holek nelíbí vlasy delší než k ramenům. Ani když mají dva culíky, že jsou jak pipi punčocha. Rovněž se mu nelíbí na dcerách sukýnky a šaty. Jinak holky miluje, říká, že je rád že máme holky, že kluci bývají větší lumpi. Řádí s nima atd ale on by je snad nechal chodit jen v kalhotech, žádné krášlení nic. Vadilo by vám to taky? a kdyby se to vašemu nelíbilo, dávaly byste dcerám sukynky a šaty, nechaly jim dlouhé vlasy a prostě je čančaly? diky

Zajímavé. Je rád, že máte holky, ale dělá z nich kluky. :) Myslím, že jejich účesy a oblékání by měl nechat hlavně na tobě, a na tom, co se líbí holkám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 20:53

Jednou mi řekl že na co potřebuju kabelku že lepší bych měla batoh.Pry je to praktičtější.Ha­ha.Batoh na ženě se mi teda extra nelíbí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 20:54

A navíc on sám si klidně do města nebo na návštěvu vezme šusťáky.Já když to na něm vidím tak mám osypky

páájaa2
Kecalka 423 příspěvků 21.10.18 20:55
@GirlsNick píše:
Ahoj, je to chlap, kterej očividně vůbec netuší co se holkám líbí :-)
vysvětlila bych mu, že vojáky mi z nich dělat nebude :D
Ještě bych ho postrašila smyšleným příběhem, kde to chlap takhle doma dělal a z holek jsou dneska lesby :mrgreen:

Vy si s partnerem strašíte smyšlenými příběhy?????

cverunka
Závislačka 2603 příspěvků 21.10.18 21:07

Sorry, ale chlapem, co chodí do města v šusťácích bych si fakt ohledně módy radit nenechala ani u děcek. :P Holky chtějí vlasy i sukýnky, prostě to k nim patří.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >