Přítel chce, abych zhubla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 12:54
Přítel chce, abych zhubla

Jdu si zde pro názor ostatních. Jsme s přítelem spolu už nějakou dobu, ale v poslední době mi docela často dává najevo, abych zhubla. Měřím 165 cm a vážím 57 kilo. Váha je podle mě v pohodě, ale špíček na břichu je to přiznávám. Zdravě jím, chodím na procházky a jezdím na kole, ale cvičení mě nebaví, párkrát jsem to zkoušela, ale nevydrží mi to nikdy dlouho. Jak byste to řešili vy? Snažili byste se zhubnout nebo si vedli svou?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 04.04.19 12:57

Za mě by to bylo fajn. A spíš mně to přijde, že hledá důvod proč koukat po jiných. Nvm, záleží, jak funguje zbytek vztahu. Pokud je to spíš kamarádská rada a nebo je za tím něco víc.

anupati
Kelišová 6788 příspěvků 04.04.19 12:59

Tak jak jsem tady psala u tématu obezity jasný názor, tak tady mám zase názor, že jsi poměr výška váha ok a hubnutí nebo spíš formování postavy bych řešila, pokud bych JÁ chtěla, ne proto, že mi někdo dává často něco najevo. A docela by mi takový přístup vadil. Nepíšeš nic o tom, jestli je dítě/děti, kolik vám je…tedy ve smyslu, kolik máte spolu odžito, jestli se nějak zásadně tvá postava po dobu vztahu změnila…no ale to bys musela být v podstatě anorektička, aby to byl mega rozdíl :think: A dotaz ze zvědavosti…přítel je nějaký ultra dokonalý, že to vyžaduje i od tebe?

Příspěvek upraven 04.04.19 v 13:00

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 04.04.19 12:59

Zhubnout asi ne, nemám rada moc štíhlé holky. Ale zkusila bych trochu zamakat na tom břichu.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 04.04.19 13:00

Špíček na břiše bývá spíš stravou, nicméně to není podstatné. Na chlapa bych nekoukala, váhu máš v pohodě. Záleží na tobě jak se cítíš, pokud jsi spokojená tak to nech být, pokud tě to trápí uprav si trochu jídelníček.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 13:00
@Anonymní píše:
Jdu si zde pro názor ostatních. Jsme s přítelem spolu už nějakou dobu, ale v poslední době mi docela často dává najevo, abych zhubla. Měřím 165 cm a vážím 57 kilo. Váha je podle mě v pohodě, ale špíček na břichu je to přiznávám. Zdravě jím, chodím na procházky a jezdím na kole, ale cvičení mě nebaví, párkrát jsem to zkoušela, ale nevydrží mi to nikdy dlouho. Jak byste to řešili vy? Snažili byste se zhubnout nebo si vedli svou?

A co on? Jak je na tom? Výška, váha?

andelka83
Generální žvanilka 20658 příspěvků 04.04.19 13:01

Žena bez bříška je jako vila bez balkónu.
M.Monroe

Bych se na to vybodla. Váha ok, cítíš se ok, žiješ zdravě, nějaká chybka je to co člověka dělí od nudné dokonalosti. Kdybys měla 20 kg navíc neřeknu,ale takhle? On taky vypadá jako Adonis? :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 04.04.19 13:10

To je na tobě. Jestli se ti tvoje tělo líbí, tak nehubni. Já bych se o to pokusila. Abych mu udělala radost a sobě taky. Výška a váha skoro nic neznamená, je to o proporcích těla. Já měřím 157 a měla jsem o deset kilo míň než ty. A přesto to chtělo něco dělat. Spíš než hubnout, tak zpevňovat, protože vyvalené břicho jsem měla taky. Teď jsem v sedmým měsíci, mám 51 kg. A po porodu bych chtěla vypadat líp než před těhotenstvím, tak uvidim, jak to dopadne :lol:

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 04.04.19 13:10

@andelka83 :mrgreen: taky by mě zajímalo, jestli je tak dokonalý, protože váha zakladatelky je OK, to břicho je prevít, je to dáno i geneticky. Tlustá rozhodně není.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 13:10
@andelka83 píše: Žena bez bříška je jako vila bez balkónu.
M.Monroe

Co to je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 13:10

Přítel má 180 cm a cca 80 kilo. Řekla bych, že je na tom v podstatě jak já. Tlustý není, ale svalovec taky ne. Nicméně podle něj špek na břiše u chlapa nevadí, ale u ženské je ti něco jiného.

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 04.04.19 13:11
@Průzkumník píše:
Co to je?

Vila je dům!!!

Banane18
Stálice 99 příspěvků 04.04.19 13:11

Mě by vadilo kdyby mi přítel naznačoval že bych měla zhubnout.A kvůli trochu bříšku?
Já jsem ve vztahu přibrala 25 Kg (nebyla jsem těhotná :lol: ) a přítel mi nikdy nic neřekl!
Nikdo není perfektní a tvůj přítel určitě taky ne.

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 04.04.19 13:12
@Anonymní píše:
Přítel má 180 cm a cca 80 kilo. Řekla bych, že je na tom v podstatě jak já. Tlustý není, ale svalovec taky ne. Nicméně podle něj špek na břiše u chlapa nevadí, ale u ženské je ti něco jiného.
to jako fakt? To je teda zajímavý názor :mrgreen:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 13:12
@Anonymní píše:

Tak mu řekni, ať si najde jinou, když se mu to nelíbí. :lol:

A nebo mu odřekni sex. :P

To fakt neumíš chlapa chytnout za gule těsně předtím než se udělá? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama