Přítel kouří marihuanu

Anonymní
22.2.12 01:14

přítel kouří marihuanu

Asi si chci jen zanadávat a poptat!
Ale chlap mi hulí, o dítě se stará vzorově i o mě, je pracovitej prostě super chlap.
Bohužel má závislost, náš život ani výchovu to neovlivnuje(kouří až večer), ale občas mě to leze na nervy, třeba když koukám na televizi a on začne ty zhulenecký keci 8o to bych ho praštila. Že hulí vím od začátku, takže sem s tím počítala a zvykla si na to.
Měnit ho nechci. Jen mě zajímá jestli sem jediná nebo ne :?: :nevim:

Ještě jednou o dítě se stará vzorově a ohrožené není trávu má v trezoru a sjetýho tátu nevidí.

Ps. Škodlivost a následky znám, jen mě zajímájí podobné situace.
Taky si myslím, že jsou horší věci než hulení automaty, nevěra, násilí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.2.12 01:49

Muj exmanzel take hulil a vedela jsem od zacatku ze huli. Jenze on postupem casu hulil cim dal tim vic a postupem casu uz to bylo i nekolikrat denne. I pres moje prosby a zakazy hulil doma a pak tim bylo vsechno nacichle i cerstve vyprane pradlo Vubec s nim nebyla rec a nakonec mi oznamil, ze kdyz nedokazu respektovat jeho huleni tak pro nej nejsem ta prava. :pocitac: Huli dodneska a jako tata se vubec nechova, dcerce je pul roku a jeste nedostala ani korunu a svoji mame vubec nerekl, ze ma vnucku. Jediny co muj ex umi je hulit a psat o tom na facebooku. :zed:
Preji ti aby to u vas tak nedopadlo a byli jste spolu stastni a on byl porad tak bajecny tata. :hug:
Nechtela jsem te tim co jsem napsala vydesit, kazdy clovek je jiny a nekdo to holt zvladne a nekdo ne a muj ex je jeden z tech co to nezvladaji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 02:04

zakladatelka
No to je docela drsný :roll: hnus, hnus
on teda hují už asi 15 let taky měl období, že hulil několik jointů deně(před lety)
taky sem mu řekla, že peníze na to dostávat nebude! jeho výplata chodí mě na účet a dostává peníze dle potřeby, aby ho nenapadlo utrácet za fet 8) sice mu to vadí, že dostává kapesné ale co na plat :nevim:
asi to opravdu záleží na člověku jak se k tomu postaví
já mu teda věřím, že se na syna kvůli droze nevykašle dala bych za to ruku do ohně

• Citovat
  • Nahlásit
1707
22.2.12 02:22

No jo co nadelam,ted se budem mame soudit kvuli male a alimentum a uz se to kvuli nemu odkladalo protoze se nedostavil. Hezky si to vyresila s tema penezma :potlesk: To je dobre ze ma k synovi takovy fajn pristup, nase kacka to stesti bohuzel nema i kdyz si rikam ze mozna bohudik. Mam pritele ktery se k ni chova jak k vlastni a nehuli :mrgreen:
Kdyztak mi muzes napsat i SZ kdyz se ti bude chtit :hug:
puvodne jsem to psala anonymne jako ten prvni prispevek, ale pak jsem usoudila ze je to zbytecne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 02:38

tak přítelovi tleskám :potlesk:
je to super, že se takhle člověk zachová
máma se taky rozvedla a můj otčím? neviděla jsem rozdím mezi ním a tátou
takže pro mě takový chlapi jsou k nezaplacení a někdy sou lepší tátové než boilogický otecové
přeji vám at máte skvělí život a at nemáte se soudem velké patálie
SZ ti napíšu zítra mám otázky, které je lepší řešit soukromě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 06:54

Jo,hulí,několikrát denně,je normální,na vztahu mezi námi ani k dítěti to nic nemění,domů mi to netahá, peníze nám to nežere,tak se tím nezaobývám. :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
1707
22.2.12 07:11
Anonymní píše:
Jo,hulí,několikrát denně,je normální,na vztahu mezi námi ani k dítěti to nic nemění,domů mi to netahá, peníze nám to nežere,tak se tím nezaobývám. :jazyk:

Tak hlavne aby to tak zustalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1707
22.2.12 07:13

SZ napis kdykoliv, nemam problem ti odpovedet na cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 07:27

Myslím že to není vůbec problém…já sama hulila od 13let každý den,přítel tak taky nějak od 15 ve 24 jsme si pořídíli miminko, pak druhé a paráda. Když děti spí dáme si občas jointa spolu a jsme spokojení.Určitě stokrát lepší když si večer dá jointa než aby se chodil vyvalovat po hospodách :palec: a aby vám to do peněz nelezlo tak začněte pěstovat :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1707
22.2.12 08:00
Anonymní píše:
Myslím že to není vůbec problém…já sama hulila od 13let každý den,přítel tak taky nějak od 15 ve 24 jsme si pořídíli miminko, pak druhé a paráda. Když děti spí dáme si občas jointa spolu a jsme spokojení.Určitě stokrát lepší když si večer dá jointa než aby se chodil vyvalovat po hospodách :palec: a aby vám to do peněz nelezlo tak začněte pěstovat :lol:

myslim ze to neni problem jen u nekoho. Nekdo huli a je normalni a nekdo je cim dal debilnejsi. Di za radu, ale pestovat si tuhle kytku urcite nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 08:23

Můj přítel si taky občas zahulí a já když nemůžu spát,nebo jsem hodně ve stresu,tak si dám tak toho jednoho „práska“,ale vždy,když syn spí a vím,že se neprobudí. Nikdy si před ním nedám ani cigaretu. Nebo si občas dáme,kvůli lepšímu sexu.Ale nikdy se vyloženě nezhulíme … Možná mě teď odsuzujete ,co jsem to za matku,ale marihuana je přírodní droga a zdaleka není tak škodlivá,jako alkohol a pod. Marihuana není návyková,člověk po ní nehloupne a nedebilní! Jen v době zkouření trošku naruší krátkodobou paměť,která se po 100% vystřízlivění vrátí do normálu. Pro vystresovanou matku ideální vzpruha.. Ale kytku bych doma netolerovala.Celkově mi tráva smrdí. Takže zakladatelko,pokud se ti neválí celý dny po gauči a o rodinu se normálně stará,tak bych to brala,že je to lepší,než aby chodil v noci po hospodách,nebo za ženskýma.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 08:24
Anonymní píše:
Myslím že to není vůbec problém…já sama hulila od 13let každý den,přítel tak taky nějak od 15 ve 24 jsme si pořídíli miminko, pak druhé a paráda. Když děti spí dáme si občas jointa spolu a jsme spokojení.Určitě stokrát lepší když si večer dá jointa než aby se chodil vyvalovat po hospodách :palec: a aby vám to do peněz nelezlo tak začněte pěstovat :lol:
:potlesk: :palec: :D
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 08:32

Můj pítel hulil dost, než jsme se poznali a taky ze začátku…přede mnou měl zákaz. několikrát jsme se kvůli tomu rozešli…já to nenávidim, takže jsme se nemohli nějak dohodnout. V současný době nehulí vůbec. Máme dáno, že ano - výjimečně, ale já o tom nebudu vědět, nepřijde tak domů. Teď mám jistotu, že už dlouho ne…přestěhovali jsme se a nenápadně ho držim od těch jeho zhuleneckejch přátel…tady si našel nový, fajn.

Předpokládám, že rozlučka se svobodou to jistí…ale to se neuvidíme. A měl varování před plozením dětí.....myslim a doufám, že už z toho vyrostl a už v tom neshledává nic zajímavýho. Snad.

• Citovat
  • Nahlásit
22.2.12 08:32

Přece tráva neni fet ani droga, jsou lidi, který chlastaj a to vám nevadí! :nevim: Je to přece rostlina, drogy jsou chemicky vyráběné věci…Tráva je max. opiát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.12 08:37
Anonymní píše:
Můj pítel hulil dost, než jsme se poznali a taky ze začátku…přede mnou měl zákaz. několikrát jsme se kvůli tomu rozešli…já to nenávidim, takže jsme se nemohli nějak dohodnout. V současný době nehulí vůbec. Máme dáno, že ano - výjimečně, ale já o tom nebudu vědět, nepřijde tak domů. Teď mám jistotu, že už dlouho ne…přestěhovali jsme se a nenápadně ho držim od těch jeho zhuleneckejch přátel…tady si našel nový, fajn.Předpokládám, že rozlučka se svobodou to jistí…ale to se neuvidíme. A měl varování před plozením dětí.....myslim a doufám, že už z toho vyrostl a už v tom neshledává nic zajímavýho. Snad.

Marihuana nezpůsobuje postižení plodu,nezpůsobí potrat ani nic podobného.My třeba zrovna na miminku pracujeme a sem tam si dáme.Můj první syn je důkazem,že děti ,co se narodí matce ,která kouří marihuanu jsou stejné,jako děti matek,které žijí tak,jak se od nich očekává. Například indiánky si při porodu kouřením marihuany ulevovaly od bolesti :palec: .Kdybych měla možnost to zkusit,tak to udělám :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat