Přítel si prohlíží holky na FB

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
5.12.17 08:05
@Anonymní píše:
Děkuji :kytka: Začnu s tím. Myslela jsem si, že vzájemná úcta, důvěra a podobné kecy ve vztahu stačí. No, jak vidím tak asi ne. Díky moc! :srdce:

Sv**e se maji nejlip :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:05
@Anonymní píše:
Prej ji jen polichotil.. Prej je pekna kde jaka, tak proc to prej resim..

Tak to je něco! To bych nerozdýchala! Jak radí @Černá vdova, asi bychom se měly začít chovat trochu jinak. A třeba začít tou knihou. Proč mít malé sebevědomí kvůli nějakému chlapovi!!! Tak to mu taky začni říkat, které je pěknej a přitažlivej a uvidí jak se bude cítit!!!

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:06
@Anonymní píše:
Sv**e se maji nejlip :)

Pravda :) když se nad tím pořádně zamyslím a podívám se do svého okolí je to pravda pravdoucí :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:09

Tak kdyz to vezmu za sebe, tak jsem taky v praci sefovi rekla treba ze se pekne vohaknul, sedela u nej na kave a nemyslela to nijak vlastne…je to prave o tom sebevedomi. Ty si neveris a tak te to stve.. Ty se nepodivas na fb na chlapi, kamarady, bejvaly? Ja jo, ale pri pomysleni ze se diva on, jsem nastvana.. Ale je to tim ze jsem po porodu, kila nahore, vecne doma. Sebevedomi nula nula nic

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:15
@Anonymní píše:
Tak kdyz to vezmu za sebe, tak jsem taky v praci sefovi rekla treba ze se pekne vohaknul, sedela u nej na kave a nemyslela to nijak vlastne…je to prave o tom sebevedomi. Ty si neveris a tak te to stve.. Ty se nepodivas na fb na chlapi, kamarady, bejvaly? Ja jo, ale pri pomysleni ze se diva on, jsem nastvana.. Ale je to tim ze jsem po porodu, kila nahore, vecne doma. Sebevedomi nula nula nic

Jasně, ale vyloženě to někomu psát? To mi přijde uhozené! Jinak ano samozřejmě, že se člověk podívá nemám nic proti tomu. Mít to, ale jako stimul k masturbaci mi normální nepřijde, o to mi jde.
No tak v tom případě na sobě musíš začít makat. Žádná lepší rada není :kytka: Ale nemysli si chápu tě. Já jsem právě v tomto období taky strhaná, nevyspaná, ale snažím se. A pak toho tak to mě dorazilo úplně :roll:

  • Citovat
  • Upravit
6611
5.12.17 08:16
@zoidberg píše:
Prostě má zdravou hladinu testosteronu a ty na to zjevně sama nestačíš :D

Taky mě hned napadlo že asi vzpomíná jak to jeho bývalá uměla.
Jinak zakladatelce, věř tomu že jsou mnoohem horší úchylky než nějaký sjížděná facebooku. Podle toho co jsem četl tak usuzuji že se prostě jen dívá, nekontaktuje je, tak co je na tom jiného než v klasickým pornu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Černá vdova
5.12.17 08:16
@Anonymní píše:
Děkuji :kytka: Začnu s tím. Myslela jsem si, že vzájemná úcta, důvěra a podobné kecy ve vztahu stačí. No, jak vidím tak asi ne. Díky moc! :srdce:

Úcta je důležitá, aspoň teda pro mě. Záleží na Tobě, jestli s tím chceš něco udělat nebo ne. Zapracuj na sobě. Jsi jediná, kdo to pro sebe může udělat. Řekni si, co by Ti pomohlo a jdi si sobecky za svým.
Mně hodně pomohlo od jara zhubnout, nechala jsem se jinak ostříhat, začala jsem se líčit, jinak oblékat a cítím se opravdu skvěle. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:17
@Klopotkova píše:
Máte spolu sex a on jde poté k počítači a tam si ho honí nad bývalými partnerkami?

Asi tak no…ne hned samozřejmě. Třeba já jdu pak pryč nebo někam a on sedne a jede…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:18
@Anonymní píše:
Asi tak no…ne hned samozřejmě. Třeba já jdu pak pryč nebo někam a on sedne a jede…

To bych nezkousla..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:21
@jakanas píše:
Taky mě hned napadlo že asi vzpomíná jak to jeho bývalá uměla.
Jinak zakladatelce, věř tomu že jsou mnoohem horší úchylky než nějaký sjížděná facebooku. Podle toho co jsem četl tak usuzuji že se prostě jen dívá, nekontaktuje je, tak co je na tom jiného než v klasickým pornu?

Ne nevzpomíná. Masturbuje na nimi. No oproti tomu je jiný to, že je zná, že s nimi něco měl a potřebu myslet na jinou intenzivně než na mě. To je jiný…To jak se s jednou z nich třeba potkáme mi má být příjemné? Nechápu a kdybych mohla tak raději asi žiju sama, protože mi to přijde fakt nechutný.
A vím, že existují horší úchylky moc dobře,. Mám vlastní zkušenost z minulého vztahu, který je právě proto minulý. A možná ani proto nechápu proč jsou chlapy takový pr*sata. Neodsuzuji, ale všechno má své meze a hranice

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:23
@Černá vdova píše: Úcta je důležitá, aspoň teda pro mě. Záleží na Tobě, jestli s tím chceš něco udělat nebo ne. Zapracuj na sobě. Jsi jediná, kdo to pro sebe může udělat. Řekni si, co by Ti pomohlo a jdi si sobecky za svým.
Mně hodně pomohlo od jara zhubnout, nechala jsem se jinak ostříhat, začala jsem se líčit, jinak oblékat a cítím se opravdu skvěle. :kytka:

Ano úcta je důležitá. I pro mě. Obětovala jsem fakt dost to je pravda. A jsi dobrá, že jsi dokázala se sebou takto něco provést. Já na to sbírám sílu. Nechci dělat scény a hysteráky. Klobouk dolů, že jsi to tak dokázala :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.17 08:25
@Anonymní píše:
To bych nezkousla..

To mi povídej

  • Citovat
  • Upravit
Černá vdova
5.12.17 08:30
@Anonymní píše:
Tak kdyz to vezmu za sebe, tak jsem taky v praci sefovi rekla treba ze se pekne vohaknul, sedela u nej na kave a nemyslela to nijak vlastne…je to prave o tom sebevedomi. Ty si neveris a tak te to stve.. Ty se nepodivas na fb na chlapi, kamarady, bejvaly? Ja jo, ale pri pomysleni ze se diva on, jsem nastvana.. Ale je to tim ze jsem po porodu, kila nahore, vecne doma. Sebevedomi nula nula nic

Tatínka zaměstnej a začni chodit cvičit nebo na rychlé procházky, běhat.

  • Citovat
  • Upravit
Černá vdova
5.12.17 08:35
@Anonymní píše:
Ano úcta je důležitá. I pro mě. Obětovala jsem fakt dost to je pravda. A jsi dobrá, že jsi dokázala se sebou takto něco provést. Já na to sbírám sílu. Nechci dělat scény a hysteráky. Klobouk dolů, že jsi to tak dokázala :kytka:

Já nemám doma žádného prudiče. Čas přizpůsobuju pouze dětem. A neměla jsem to hned. Pracuju na sobě skoro dva roky. Děti mám už dost velké, to je pak jiné, než když jsou doma děti mladší 10ti let, které tu péči potřebují víc. Taky mám za sebou těžké zkušenosti, ale už je to pryč a já se k tomu nevracím.
Takže to chce dát si čas, aby ty změny mohly proběhnout a nechtít všechno hned, protože hned nic nejde. A dávat si menší cíle. :hug:

  • Citovat
  • Upravit
6611
5.12.17 08:38
@Anonymní píše:
Ne nevzpomíná. Masturbuje na nimi. No oproti tomu je jiný to, že je zná, že s nimi něco měl a potřebu myslet na jinou intenzivně než na mě. To je jiný…To jak se s jednou z nich třeba potkáme mi má být příjemné? Nechápu a kdybych mohla tak raději asi žiju sama, protože mi to přijde fakt nechutný.
A vím, že existují horší úchylky moc dobře,. Mám vlastní zkušenost z minulého vztahu, který je právě proto minulý. A možná ani proto nechápu proč jsou chlapy takový pr*sata. Neodsuzuji, ale všechno má své meze a hranice

z toho co píšeš úplně cítím " nejsem tak dobrá jako ony".
A fakt nechápu proč by měl být prase když masturbuje, nad čím je snad (skoro) úplně jedno.
Moje rada, daruj mu na vánoce vlastní notebook a vše se tím vyřeší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová