Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@zoidberg píše:
Já si jako nedokážu představit ten výslech. „Ty ses jako díval na profily svých kamarádek?“ „Proč jako?“ „A to sis zároveň v tu samou chvíli pouštěl i porno!“
Promiň, ale tyhle informace na ni „nevykoukly“, tohohle se musela dopátrat=šmírovat.
Vidím historii, která mi nepatří, tak ji okamžitě zavírám, není to moje věc, jinak bych nejspíše musel řešit podobné problémy. A ještě bych byl za idiota, který nectí soukromí.
Tak já jsem u toho nebyla. Jak probíhalo u zakladatelky řešení toho pozitivního nálezu. Je možné, že se prostě jako partnerka zeptala svého přítele, se kterým žije, zda je možné, že našla ve svém ntb erotiku s jeho bývalkami a že se jí to dotklo v souvislosti s jejich intimním životem. Nemyslím si, že je normální ve vztahu něco vidět a předstírat že jsem to neviděla a pak se přetvařovat že se necítím ponížená a že je mi to jedno. To tak mají asi cizí lidi, nikoliv lidi, kteří k sobě mají důvěru a dokážou si jako dospělí lidi říct: Mařenko neber si to osobně, jsi úžasná, miluji tě, jsi skvělá a tohle bylo jen zpestření před usnutím…blá blá blá.
@warita píše:
co je to za svet, kde si chlap masti kladu nad fotkami ex pritelkyn a nikomu to nema co vadit.Souhlasim s cernou vdovou, tohle bych netolerovala ani nahodou. Jedna vec je nejaky lechtivy obrazek z pornostranky a jina EX PRITELKYNE.
No, tenhle svět je taky divnej. ![]()
@Emimin7 píše:
No, tenhle svět je taky divnej.
hele, to je tady naraz tolerantnich chlapu, co nic nevidi, neslysi, delaji se ze nevi a kdyz uz vi, ze pritelkyne kouka na fotky svych ex a lesti si prirozeni, tak s tim nemaji problem.
A realita je, ze chlap zarli jak svina kdyz neni na emiminu.
Nevim, co to presne je za svet tam venku. Ale v me knize by mel chlap chtit byt primarne se mnou. Nerikam, ze se nesmi otocit za hezkou zenskou na ulici, nebo se podivat na nejake pecko, ale delat to nad fotkama ex pritelkyn je teda hodne pres caru a to by jako mhl vedet i sam od sebe.
Stejně je to divný. Vy jste si to někdy někdo dělali ve vztahu nad fotkama expřítele/expřítelkyně??? ![]()
Něco jinýho je anonymní porno, ale pokud je někdo ve spokojeném vztahu a k uspokojení si potřebuje prohlížet svého bývalého…no nevím, mě by se to teda nelíbilo, hodně by se mi to dotklo a mrzelo by mě to, srazilo mi to sebevědomí…
@Emimin7 píše:
@warita Já přece nepíšu, že něco toleruji a dělám, že nic.
mluvila jsem v mnoznem cisle
Je tady ted vice uzivatelu muzskeho pohlavi.
@warita píše:
co je to za svet, kde si chlap masti kladu nad fotkami ex pritelkyn a nikomu to nema co vadit.Souhlasim s cernou vdovou, tohle bych netolerovala ani nahodou. Jedna vec je nejaky lechtivy obrazek z pornostranky a jina EX PRITELKYNE.
Jsem ráda, že už jsme tu dvě netolerantní
.
Zajímalo by mě, kde je ve vztahu zakladatelky úcta jejího partnera k ní. ![]()
@warita píše:
mluvila jsem v mnoznem cisleJe tady ted vice uzivatelu muzskeho pohlavi.
Zase to středověké dělení pohlaví. S tím nedokážu pracovat.
@kontramatka píše:
Tak já jsem u toho nebyla. Jak probíhalo u zakladatelky řešení toho pozitivního nálezu. Je možné, že se prostě jako partnerka zeptala svého přítele, se kterým žije, zda je možné, že našla ve svém ntb erotiku s jeho bývalkami a že se jí to dotklo v souvislosti s jejich intimním životem. Nemyslím si, že je normální ve vztahu něco vidět a předstírat že jsem to neviděla a pak se přetvařovat že se necítím ponížená a že je mi to jedno. To tak mají asi cizí lidi, nikoliv lidi, kteří k sobě mají důvěru a dokážou si jako dospělí lidi říct: Mařenko neber si to osobně, jsi úžasná, miluji tě, jsi skvělá a tohle bylo jen zpestření před usnutím…blá blá blá.
Lidé, kteří k sobě mají důvěru nelustrují internetové stránky v historii, které jim nepatří, nevyslýchají a především neřeší soukromé myšlenky a vizuální podněty pro masturbaci. To je to samé, jako bych dnes zvracel z toho, že se partnerka dívala na gangbang porno, že je nechutná děvka, která si to chce rozdat s patnácti negry. Prostě ji to vzrušuje, její soukromá věc. Pokud někdo chce někoho vlastnit a lézt mu i do myšlenek, ať si hledá podobného.
@káťa píše:
Stejně je to divný. Vy jste si to někdy někdo dělali ve vztahu nad fotkama expřítele/expřítelkyně???
Něco jinýho je anonymní porno, ale pokud je někdo ve spokojeném vztahu a k uspokojení si potřebuje prohlížet svého bývalého…no nevím, mě by se to teda nelíbilo, hodně by se mi to dotklo a mrzelo by mě to, srazilo mi to sebevědomí…
Sebevědomý člověk by to právě neřešil, přešel by to a dělal, že to nevidí. Je nanejvýš trapné diktovat druhému, na co může koukat a myslet při samohaně.
@warita píše:
hele, to je tady naraz tolerantnich chlapu, co nic nevidi, neslysi, delaji se ze nevi a kdyz uz vi, ze pritelkyne kouka na fotky svych ex a lesti si prirozeni, tak s tim nemaji problem.A realita je, ze chlap zarli jak svina kdyz neni na emiminu.
Nevim, co to presne je za svet tam venku. Ale v me knize by mel chlap chtit byt primarne se mnou. Nerikam, ze se nesmi otocit za hezkou zenskou na ulici, nebo se podivat na nejake pecko, ale delat to nad fotkama ex pritelkyn je teda hodne pres caru a to by jako mhl vedet i sam od sebe.
@zoidberg píše:
Sebevědomý člověk by to právě neřešil, přešel by to a dělal, že to nevidí. Je nanejvýš trapné diktovat druhému, na co může koukat a myslet při samohaně.
Takže ty kdybys věděl, že tvoje ženská si to po sexu s tebou dělá nad obrázkem bývalýho, tak bys dělal, že to nevidíš, jo???
Já se přiznám, že nějak nevím, co bych udělala. Na jednu stranu je pravda. že do představ u masturbace nemá nikdo nikomu co kecat, na druhou stranu nevím, jestli bych vydržela dělat jakoby nic vedle partnera s vědomím, že jak vytáhnu paty z pokoje nebo usnu, vezme fotku bejvalky a jede… ![]()
@Emimin7 píše:
Zase to středověké dělení pohlaví. S tím nedokážu pracovat.
Aha, tim chces rict, ze muzi mysli UPLNE stejne, jako zeny? Se zeptej tady pana ZoidbergA, nebo chauvinisty, nebo pohledzdruhestrany, jestli s tebou souhlasi.
Ja mam rovnopravnost rada. Ale zas taky naivni, abych nevidela do oci bijici rozdily mezi pohlavimi, nebo se just delala, ze je nevidim, protoze se mi to nehodi do kramu, tak to zase nejsem.
@warita píše:
Aha, tim chces rict, ze muzi mysli UPLNE stejne, jako zeny? Se zeptej tady pana ZoidbergA, nebo chauvinisty, nebo pohledzdruhestrany, jestli s tebou souhlasi.Ja mam rovnopravnost rada. Ale zas taky naivni, abych nevidela do oci bijici rozdily mezi pohlavimi, nebo se just delala, ze je nevidim, protoze se mi to nehodi do kramu, tak to zase nejsem.
Právěže tím chci říct, že každý člověk myslí jinak a proto nemá smysl pohlaví dělit. To, že má několik lidí stejný názor neznamená, že je to dáno pohlavím. Každý je individuál.