Reklama

Příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teplaky
Povídálka 43 příspěvků 05.12.17 10:26
Příznak těhotenství?

Ahoj holky, jsem 7 dní po ovulaci a už asi 4 dny mě poboliva v podbřišku. neni to žádná velká bolest, ale občas mě tam píchne. vzdy jsem měla lehký výtok a teď od ovulace nic.coz se mi nestalo snad od puberty :lol: přítel si všiml že mám i větší prsa.sex byl 2 dny před ovu a v den ovu. myslite že to jsou příznaky? na test je brzy tak by mě zajímalo jestli to některá z vás taky tak měla. 8)

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 05.12.17 10:29

Počkej a uvidíš ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 05.12.17 10:30

Ne. Příznaky způsobuje hcg a to se vylučuje az po uhnizdeni. Teoreticky 7dpo uz by k němu mohlo dojít, ale rozhodne to nema vliv na pichnuti v podbrisku tři dny po ovulaci.

Teplaky
Povídálka 43 příspěvků 05.12.17 10:32

Děkuji za odpověď

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 05.12.17 10:43

Prsa mohou byt v rannem tehotenstvi citliva to ano. Ale ze by se 7 dni po ovulaci zvetsila aby si toho nekdo vsiml?!? Fakt ne.

Teplaky
Povídálka 43 příspěvků 05.12.17 10:51

Tak já si toho sama všimla než mi to řekl přítel. ale tak počkám a uvidím. nic jinýho mi nezbyde :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 05.12.17 10:56

@Teplaky zkus test nejdříve 10dpo. To uz jsem měla hezké duchy ;) držím palce

Teplaky
Povídálka 43 příspěvků 05.12.17 10:58
@Tichošlápek píše:
@Teplaky zkus test nejdříve 10dpo. To uz jsem měla hezké duchy ;) držím palce

Děkuji ;)

LoriMyers
Stálice 84 příspěvků 05.12.17 11:13

@Teplaky a nemůže to píchání značit třeba „uhnízďování vajíčka“ :think: I když otázka je, zda to vůbec člověk cítí, že. :lol:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.12.17 11:14

Vyčkej… Těhotenství si moc přeješ a vidíš všechno tak, jak bys chtěla.

Teplaky
Povídálka 43 příspěvků 05.12.17 11:18
@MaminkaLucka píše:
Vyčkej… Těhotenství si moc přeješ a vidíš všechno tak, jak bys chtěla.

To sice přeju, ale asi tím by se me prsa nezvetsila tak ze to jde poznat v podprsence ;)

Kariss
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 05.12.17 11:49

Ja měla po ovu vždycky větší prsa, ale po poslední ovu me tak bolely, ze jsem nemohla byt bez podprsenky a nemohla sem spát na břiše.. to byl muj první příznak a určitě me ty prsa hrozne bolely mnohem driv než sem našla ducha na testu, určitě 8 den po ovu. Ducha sem měla 12dpo a to až odpo kdyz sem vytáhla test z kose :lol:

beruska9
Extra třída :D 10642 příspěvků 05.12.17 12:02
@Alyss1 píše:
Prsa mohou byt v rannem tehotenstvi citliva to ano. Ale ze by se 7 dni po ovulaci zvetsila aby si toho nekdo vsiml?!? Fakt ne.

Mne se zvetsilo jedno, cca tyden po ovulaci…mozna 9 dni…a bylo to fakt videt, hlavne ten rozdil :mrgreen:
Ale i kdyz jsem se pri tehotenstvi opravdu ten tyden po ovulaci zacala citit „jinak,“ stejne bych nikomu neradila vestit tehotenstvi z priznaku…a navic stejne nezbyva, nez pockat ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >