Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já ne…nemám hezká kolena…a necítila bych se a to mám „jen“ 80 kg…mám ještě 10kg nahoře z těhotenství…
Příspěvek upraven 16.01.14 v 13:08
Nezáleží jen na váze, ale i na rozložení postavy a přímo na Tobě. Kámošova manželka má hodně nad 100 a nosí krátké šaty.. je to kočka, umí to prodat ![]()
Mám šaty skoro po kolena, dlouhé šaty jsem si nekupovala, protože bych je sotva někde ještě krom plesu unosila. Koupila jsem předloni v Nextu klasické čerkné jakoby pouzdrové, s páskem pod prsy, pak jsou volné, za 400, ve velikosti 18
Pokud to není nějaký hogo fogo ples, tak klidně můžeš jít i v černých kalhotech a nějaké halence, pokud se v tom budeš cítit lépe
.
@Anonymní píše:
V sobotu máme jít na ples. A mám pořád stres jestli si koupit krátké šaty nebo dlouhé.Zajímá mě jestli co jste silnější(já 95kg) nosíte i krátké šaty.
Díky a omluvám se za anonym, ale stydím se
Tak pokud jdeš na ples, tak tam není nad čím váhat. Jasně, že dlouhé.
Tak ono záleží na nohách a jaké šaty to budou. Já se teda za baculku nepovažuju, ale břicho mám děsné, dvoudílné plavky neexistují. Ale nohy ukazuju ráda. Někdo má zase ploché bříško a tlustý nohy.
Jsem zastánce toho, že i nadváha se nosit s elegancí a krátká sukně může vypadat líp, jak dlouhá. Ale chce to umět se oblíkat.
Takže univerzální rada není, vem si s sebou na nákup někoho, kdo objekivně zhodnotí.
Dress code pro ples by mely byt dlouhe saty.
Ze se to v dnesni dobe „nenosi“ respektive se nosi skoro cokoli je druha vec.
Ja jsem zastance klasiky. Alespon pokud jdu na normal ples a ne nejaky maskarni apod.
Ale zalezi na strihu a jinych detailech atd. Kolikrat jako baculka muzes vypadat 100× lip v kratkych nez v dlouhych. Vybirej, co ti bude sluset. Pak snad ani ta kila nebudou vadit.
Já radši šaty nenosím vůbec
i na plesy, vždycky jen černý kalhoty a společenskou halenku/košili/tuniku… jen na svůj maturák jsem měla šaty, ale tam ta postava ještě šla ![]()
Twl, su talpa.. já si nevšimla toho plesu - na ples jsou krátké nevhodné a mini je vyloženě zabiják.. zvol dlouhé. Jinak krátké v pohodě, ale ne na ples. ![]()
Záleží, jaký máš nohy. Já mám míň kilo, než některé co znám, ale mají štíhlé nohy, takže jim krátké šaty sluší. Já mam tlustý stehna, tekže krátký sukně nenosím, protože v nich vypadám
![]()
Uplne mini bych nevolila, ale ke kolenum, spravneho strihu+spravne botky a budes vypadat jako kocka ![]()
V sobotu máme jít na ples. A mám pořád stres jestli si koupit krátké šaty nebo dlouhé.
Zajímá mě jestli co jste silnější(já 95kg) nosíte i krátké šaty.
Díky a omluvám se za anonym, ale stydím se