Problém s AirBank účtem - přišly Vám peníze??

Anonymní
11.2.20 09:20

Problém s AirBank účtem - přišly Vám peníze??

Anonym, nechci zveřejňovat jakou mám banku a kdy mi chodí výplata atd.
Holky dotaz prosím, VŽDY mám výplatu 10., když je to víkend, tak dřív. RP mi chodí někdy 8. někdy 9., někdy 10. Sestra mi v pátek posílala zálohu na dort. A ani jedny peníze nejsou na úctě. Banka tvrdí že žádný problém neevidují, ale mně to už přijde fakt divné. Kdyby se zpozdila jedna z těch plateb, ale tři? Máte dnes a včera někdo stejný problém u AB??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3264
11.2.20 09:30

RP mi taky ještě nepřišel, ale mně chodívá jak kdy, někdy 9. jindy 12. Takže to neřeším. Naopak z práce mi peníze chodívají většinou až o týden později, ale tentokrát přišly už dnes. Když tu řekli, že u nich žádný problém není, tak snad není. Někdy to holt trvá. Taky se mi nejednou stalo, že mi někdo poslal peníze a došly až za 3 dny, přitom obvykle je platba vyřízena do druhého dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 09:31

No je fakt, ze touhle dobou uz mivam rodicak a zatim nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3118
11.2.20 09:37

Mi na airbank včera normálně dorazili dvě platby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32367
11.2.20 09:50

Me na airbank doslo od patku do dnesniho rana asi 8 plateb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
11.2.20 09:54

Manželovi normálně přišla výplata a když koukám na to, jak mi chodí rodičák tak mi chodí v rozmezí mezi 14-20. Takže bych neřekla že je problém u banky. A je si sestra jistá že platbu poslala na správný účet? Taky se jednou stalo že nám měl někdo poslat peníze a omylem to poslal na úplně jiný účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12526
11.2.20 10:02

Dle výplaty a rp bych se neřídila. Sestru popros ať zkontroluje číslo účtu. Jinak počkej. Občas se to stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 10:17

Se sestrou si posíláme peníze právě kvůli pečení často, takže určitě poslala dobře. Leda snad že by to trvalo nějak déle ten převod, v práci nějaké zpoždění a RP taky nějaké zpoždění.. kdy přišel někomu jinému je skoro jedno, protože každá oblast má jiné výplatní termíny co vím. Ale tam klidně věřím že je zpoždění. Ovšem ta výplata a peníze z pátku že by nepřišly do úterý je prostě strašně divné, to se mi nestalo ještě nikdy. :nevim: tak snad to přijde v pořádku, já tam právě od minulého týdne od čtvrtka nemám žádnou připsanou částku. Možná je to fakt náhoda :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3118
11.2.20 10:21
@Anonymní píše:
Se sestrou si posíláme peníze právě kvůli pečení často, takže určitě poslala dobře. Leda snad že by to trvalo nějak déle ten převod, v práci nějaké zpoždění a RP taky nějaké zpoždění.. kdy přišel někomu jinému je skoro jedno, protože každá oblast má jiné výplatní termíny co vím. Ale tam klidně věřím že je zpoždění. Ovšem ta výplata a peníze z pátku že by nepřišly do úterý je prostě strašně divné, to se mi nestalo ještě nikdy. :nevim: tak snad to přijde v pořádku, já tam právě od minulého týdne od čtvrtka nemám žádnou připsanou částku. Možná je to fakt náhoda :think:

Nemáš někoho kdo ma airbank? At ti pošle korunu, jestli ti dorazí hned. Případně česká spořitelna, tak si taky peníze posílá s airbankem okamžitě, během pár minut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 10:34
@Anonymní píše:
Se sestrou si posíláme peníze právě kvůli pečení často, takže určitě poslala dobře. Leda snad že by to trvalo nějak déle ten převod, v práci nějaké zpoždění a RP taky nějaké zpoždění.. kdy přišel někomu jinému je skoro jedno, protože každá oblast má jiné výplatní termíny co vím. Ale tam klidně věřím že je zpoždění. Ovšem ta výplata a peníze z pátku že by nepřišly do úterý je prostě strašně divné, to se mi nestalo ještě nikdy. :nevim: tak snad to přijde v pořádku, já tam právě od minulého týdne od čtvrtka nemám žádnou připsanou částku. Možná je to fakt náhoda :think:

Mě přišla jak výplata (v pondělí posláno a je na účtu), tak další platba z vyúčtování jinde, poslaná v pátek, v pondělí na účtu.
je začátek roku, účtárny obecně nestíhají, takže 1-2 dny zpoždění s lednovou výplatou jsou normální. Řešila bych i odchozí banku, KB standardně má delší lhůty na předání platby jiné bance.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama