Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Takový téma pro odlehčení
Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jak chlup pozná, že byl zkrácen a na základě toho doroste do původní délky? Jak to ten parchant ví???
![]()
Eneer píše:
Takový téma pro odlehčeníNedávno jsem přemýšlela nad tím, jak chlup pozná, že byl zkrácen a na základě toho doroste do původní délky? Jak to ten parchant ví???
![]()
![]()
To by mě taky zajímalo
, pochopila bych to, kdyby rostl pořád jako vlasy, ale takhle fakt nevím. A ještě víc mě ser.., že vyroste i ten, co byl vytrhnut i s cibulkou
![]()
tak to mě fakt dostalo
řekla bych, že všechny chlupy pořád rostou ![]()
sieta.m píše:Eneer píše:To by mě taky zajímalo
Takový téma pro odlehčeníNedávno jsem přemýšlela nad tím, jak chlup pozná, že byl zkrácen a na základě toho doroste do původní délky? Jak to ten parchant ví???
![]()
![]()
, pochopila bych to, kdyby rostl pořád jako vlasy, ale takhle fakt nevím. A ještě víc mě ser.., že vyroste i ten, co byl vytrhnut i s cibulkou
![]()
no on ten chlup má tuším pod tou cibulkou ještě něco, co mu říká, že zrovna v tom místě má růst…když vypadne vlas, tak na jeho místě už hned roste nový ![]()
já teda nevím jak to ty chlupy ví, ale myslím, že chlupy rostou pořád, tak jako vlasy, ne? A ne jen do nějaké délky
sieta.m píše:Eneer píše:To by mě taky zajímalo
Takový téma pro odlehčeníNedávno jsem přemýšlela nad tím, jak chlup pozná, že byl zkrácen a na základě toho doroste do původní délky? Jak to ten parchant ví???
![]()
![]()
, pochopila bych to, kdyby rostl pořád jako vlasy, ale takhle fakt nevím. A ještě víc mě ser.., že vyroste i ten, co byl vytrhnut i s cibulkou
![]()
No vidíš, to je ještě větší záhada ![]()
Januliiik píše:
já teda nevím jak to ty chlupy ví, ale myslím, že chlupy rostou pořád, tak jako vlasy, ne? A ne jen do nějaké délky
Tak to snad ne, to bychom za pár týdnů neholení vypadaly
![]()
No, nevim jestli chlupy porad rostou… ![]()
A jak je to potom s obocim? To mi teda porad urcite neroste
a kdyz jsem si ho jednou strihla (no joooo, blbka ja vim
) tak dorostlo tak jak bylo a dal „ani chlup“… ![]()
Januliiik píše:
já teda nevím jak to ty chlupy ví, ale myslím, že chlupy rostou pořád, tak jako vlasy, ne? A ne jen do nějaké délky
Jako že když si je nebudeš holit, tak si z nich pak můžeš plést copánky?
![]()