Proč na něj pořád myslím?

Anonymní
10.7.20 23:27

proč na něj pořád myslím?

S ex přítelem máme roční dceru se kterou se už kolem pul roku neviděli a ani nejeví zájem.. :pocitac:
Rozešli jsme před rokem kvůli tomu že mě podváděl chvíli jsme to pak zkoušeli dat zpátky dohromady ale nevyšlo, a už delší dobu mě a dceru prostě nekontaktoval žije s jinou, ja vím že se knam nevrátí už i kvuli tomu že prostě nepřispívá na malou, nevola atd tak mi to je jasný. Ale i přes to jak mi ublížil atd.,tak na něj pořád musím myslet představuji si i třeba to kdyby tady snama byl a byli by jsme rodina i když se mi to nikdy nesplní..Ale strasne bych si přála kompletní rodinu pro svou holčičku.. :,( Nikdy jsem se stím nikomu nesverila nechci aby mě brali za blazna byli jsme spolu 7 let. Měla jste to nějaká stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1829
10.7.20 23:59

Moje milá, vím, že to bolí a jak to bolí, nicméně… Dopřej mu i sobě šanci na kvalitní vztah…děje se to a dít se to bude. Jednou přijede ten waaaau… Co ti vezme dech a přijme tebe i dcerku za své vlastní. Vše bude v pořádku. Pro tebe, pro holku, pro všechny :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10175
11.7.20 05:49

Seš holt blbá, chce to čas. Každá jsme to asi prožila. Jen teda kdyby mě podvadel, dost by se mi zhnusil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27464
11.7.20 07:18
@Anonymní píše:
S ex přítelem máme roční dceru se kterou se už kolem pul roku neviděli a ani nejeví zájem.. :pocitac:
Rozešli jsme před rokem kvůli tomu že mě podváděl chvíli jsme to pak zkoušeli dat zpátky dohromady ale nevyšlo, a už delší dobu mě a dceru prostě nekontaktoval žije s jinou, ja vím že se knam nevrátí už i kvuli tomu že prostě nepřispívá na malou, nevola atd tak mi to je jasný. Ale i přes to jak mi ublížil atd.,tak na něj pořád musím myslet představuji si i třeba to kdyby tady snama byl a byli by jsme rodina i když se mi to nikdy nesplní..Ale strasne bych si přála kompletní rodinu pro svou holčičku.. :,( Nikdy jsem se stím nikomu nesverila nechci aby mě brali za blazna byli jsme spolu 7 let. Měla jste to nějaká stejně?

Je mi to moc líto, chlap by zasloužil nakopat do koulí, pochopím tu nevěru, rozchod, ale nikdy nepochopím, že se nezajímá o svou dcerku… :,(

A byli jste spolu dlouho, 7 let, tak to potrvá, než to přebolí, ale opravdu pomůže čas a najdeš i někoho, kdo vás bude mít rád obě… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
11.7.20 09:17

Místo snění o bývalém, který neudrží péro v kalhotách bych řešila to, že neplatí na své dítě… Nechápu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22068
11.7.20 09:36
@Rosary píše:
Místo snění o bývalém, který neudrží péro v kalhotách bych řešila to, že neplatí na své dítě… Nechápu…

Jo, souhlas. Jedna vec je stesk a predstavy a druha vec jsou prava ditete, napr. pravo na dustojny život, na peci obou rodicu apod. To dite si je samo nezajisti. Otec je na h.vno, takže budes to muset zaridit ty.

Prestan brecet a jdi po nem. Jestli si myslis, ze kdyz ho nebudes stihat o placeni vyzivneho, tak on si to rozmysli a mozna se k vam vrati, tak vůbec. Zajisti dustojny život sobe i diteti. Mas i pravo na vyzivne pro sebe. Jestli si i bez nej zijes obstojne, tak to bouchni za hezke saty, kadernici atd. A jdi na seznamku ;)

Jinak my se taky rozesli, kdyz jsem cekala synka. Lito mi to je, taky bych si byla prala chumlackovou rodinku, ale zivot jde dál, no…nikoho nemuzes nutit te mit rad. Jinak nas tatka zatim za miminem pravidelne jezdi a platí. Zapis do RL si prosadil sam, ja mu dala vybrat. Takze jakmile by se s platbami odmlcel, okamzite jdu po nem. Styk mu vnutit nemuzu ani nechci. Myslim, ze poradek dela pratele a zadna cochcarna, pul roku tak a pul jinak, tady nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5615
11.7.20 15:13

Tobě nechybí on, ale představa, jakou sis o něm vysnila. Nestojí za zlámanou grešli, natož za vzpomínky. Ale chápu, že srdci rozum ne vždy poručí. Souhlasím s příspěvky výše, řeš alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama