Proč vám muž přijde v tomto oboru (práci) divný?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
191
23.2.20 18:04
@jege píše:
Vypadá to jako uchyl přes nohy, chová se to jako uchyl přes nohy, zakládá podezřelé diskuze jako uchyl přes nohy… Co to jenom může být? :think:PEDIKÉR! :dance: :mrgreen:

Vtipné :mrgreen: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Uslava
23.2.20 18:06
@DRACK22 píše:
Vtipné :mrgreen: :nevim:

12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?

  • Citovat
  • Upravit
4661
23.2.20 18:11

Klidně buď pedikérem, je mi to jedno. Akorát dulu bych chlapa nechtěla. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
191
23.2.20 18:19
@Uslava píše:
12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?

Zřejmě jste nepochopila, co jsem chtěl říci tímto příspěvkem :lol: Kdybych byl podle vás uchylakem, tak bych rozhodně nepsal všechny příspěvky veřejně :mrgreen: a byly by o úplně jiných tématech :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
191
23.2.20 18:22
@stín katedrál píše:
Klidně buď pedikérem, je mi to jedno. Akorát dulu bych chlapa nechtěla. :lol:

Dulu??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5866
23.2.20 18:40

Není to moc mužná práce no, většinou jsou tihle chlapi teplí. Ale nic proti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37268
23.2.20 20:19
@DRACK22 píše:
Vtipné :mrgreen: :nevim:
@Uslava píše:
12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?

Tak to už moc vtipné není… :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
23.2.20 20:32

@DRACK22 mne neprijde divny, ze si pediker, ale prijdou mi divne tvoje neustale diskuze tady na emiminu :roll:

  • Citovat
  • Upravit
77497
23.2.20 20:38

@jege :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobře

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
23.2.20 20:40
@DRACK22 píše:
Dulu??

tak dlouho jsi na emiminu, a nevíš, co je dula?

a kadeřníky znám dva z našeho města, oba jsou gayové, jeden z nich je můj kamarád z dětství
vyrábí modré kohouty a červený melír ženám 40 a víc :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Uslava
23.2.20 21:05
@DRACK22 píše:
Dulu??

Dula je žena co dělá na poli dulky na sázení brambor.

  • Citovat
  • Upravit
191
23.2.20 22:07
@Uslava píše:
Dula je žena co dělá na poli dulky na sázení brambor.

Diky, za vysvětlení :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
191
15.4.20 13:05

Dobrý den, co si o tom myslíte, když muž pracuje v takovémhle oboru (pedikúra )? Za vase názory budu rád :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4367
15.4.20 13:06

@DRACK22 už zase??? :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Filzefina
15.4.20 13:07
@DRACK22 píše:
Dobrý den, co si o tom myslíte, když muž pracuje v takovémhle oboru (pedikúra )? Za vase názory budu rád :)

Uz zase??? Dej uz pokoj s tema hnatama

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová