Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jege píše:
Vypadá to jako uchyl přes nohy, chová se to jako uchyl přes nohy, zakládá podezřelé diskuze jako uchyl přes nohy… Co to jenom může být?PEDIKÉR!
![]()
Vtipné
![]()
@DRACK22 píše:
Vtipné![]()
12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?
Klidně buď pedikérem, je mi to jedno. Akorát dulu bych chlapa nechtěla. ![]()
@Uslava píše:
12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?
Zřejmě jste nepochopila, co jsem chtěl říci tímto příspěvkem
Kdybych byl podle vás uchylakem, tak bych rozhodně nepsal všechny příspěvky veřejně
a byly by o úplně jiných tématech ![]()
@stín katedrál píše:
Klidně buď pedikérem, je mi to jedno. Akorát dulu bych chlapa nechtěla.
Dulu??
Není to moc mužná práce no, většinou jsou tihle chlapi teplí. Ale nic proti.
@DRACK22 píše:
Vtipné![]()
@Uslava píše:
12 založených diskusi o nohách? Máš ještě nějakou jinou úchylku?
Tak to už moc vtipné není… ![]()
@DRACK22 mne neprijde divny, ze si pediker, ale prijdou mi divne tvoje neustale diskuze tady na emiminu ![]()
@DRACK22 píše:
Dulu??
tak dlouho jsi na emiminu, a nevíš, co je dula?
a kadeřníky znám dva z našeho města, oba jsou gayové, jeden z nich je můj kamarád z dětství
vyrábí modré kohouty a červený melír ženám 40 a víc ![]()
@DRACK22 píše:
Dulu??
Dula je žena co dělá na poli dulky na sázení brambor.
@Uslava píše:
Dula je žena co dělá na poli dulky na sázení brambor.
Diky, za vysvětlení ![]()
Dobrý den, co si o tom myslíte, když muž pracuje v takovémhle oboru (pedikúra )? Za vase názory budu rád ![]()
@DRACK22 píše:
Dobrý den, co si o tom myslíte, když muž pracuje v takovémhle oboru (pedikúra )? Za vase názory budu rád
Uz zase??? Dej uz pokoj s tema hnatama